Şimdi Ara

ADSL 256 SINIRLI ABONESİ OLANLAR DİKKAT P.TESİ SON GÜN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 256 sınırsızların şu anki durumunu ve gelecekte ne olacağını bilmiyorum tam olarak fakat şunu söyleyebilirim: 512K / 3 GB, 29 kağıda iyidir. İdare edin artık.. sonuçta 512. Kimse de bilinçsiz diye nitelemesin benim gibileri.. daha çok realist diyebilirsiniz. Şu 512 ile ilgili yorumlar Bölüm 2 başlıklı konuda da bu görüşümü yazıya dökmüştüm.. bu protestolar, heleki online ise pek sonuç getirmiyo. Pratik siyasetten (bu ülkede olduğu gibi) nefret eden ben dahi bu tip işlerin ancak içerden bürokratik müdahalelerle istenen sonuca ulaştırıldığını biliyorum. Ha şöle olur.. %55 i satıldı, özelleştirildi vb. palavralar vardı.. ne olur bilinmez. Elin ejnebisi bakarsın bişeler yapar fakat o iş konusunda dahi medyamız tarafından bence tam bilgilendirilmiyoruz. Hala yargı süreci ile uğraşıyomuş gerizekalılar.. ekmek peşindeki bi avuç telekom çalışanı koca ülkenin gidişhatını değiştirebilecek, daha iyi bi noktaya getirebilecek icraati engellemeye çalışıyor. " telekom bizimdir, satılamaz " lan çok komik bi slogan bu.. görüşüm budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaana -- 30 Ekim 2005, 17:10:16 >

• KOTA 3 GB OLDUKTAN SONRA 512 KB OLMASININ NE ANLAMI KALDI ???
    telekom kendi diyordu sitesinde şu kadar film şu kadar müzik indirirsiniz diye. şimdi de onu savunanlar "yasak" zaten download yapmak diyorlar. ben böyle zihniyetin neyse yorum yapmıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaiNStreaM

KOTA 3 GB OLDUKTAN SONRA 512 KB OLMASININ NE ANLAMI KALDI ???
    telekom kendi diyordu sitesinde şu kadar film şu kadar müzik indirirsiniz diye. şimdi de onu savunanlar "yasak" zaten download yapmak diyorlar. ben böyle zihniyetin neyse yorum yapmıyorum

sonuna kadar katılıom

arkadaşlar yarın gidip 256 sınırsıza geçersem işe yararmı yani geçirirlermi
  • telekom
  • +99999999999999999999999999999999
    quote:

Orjinalden alıntı: S3RC@N

telekom
  • Pazartesi denemekte fayda var..peki NEREYE BAŞVURACAĞIZ.?
  • Bağlı olduğun tekelkom müdürlüğüne hat sahibi dilekçeyle başvuracak.Yanında nüfus cüzdanı fotokopisi olsa iyi olur.Bi de elden teslim edip işleme alındığına emin olun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nosfe

Bağlı olduğun tekelkom müdürlüğüne hat sahibi dilekçeyle başvuracak.Yanında nüfus cüzdanı fotokopisi olsa iyi olur.Bi de elden teslim edip işleme alındığına emin olun.

of o zaman zor...hat babamın üstüne o da çalışyo...
  • Bide diyolarmış siz 256 sınırsıza geçmişsiniz 256 lar kalktı 512 oldu 99 ytl ödüceksiniz die o zaman dellenirim vala
  • quote:

Orjinalden alıntı: nossrat

Bide diyolarmış siz 256 sınırsıza geçmişsiniz 256 lar kalktı 512 oldu 99 ytl ödüceksiniz die o zaman dellenirim vala

o biraz kasar sanırım eminim ki ben dahil binlerce kişi iptal ettirir adsl i

• Bugün giden oldu mu.256 sınırsıza geçiriyorlar mı?
  • ben bugun gectim arkadslar direk elden verdim adam hemen bilgisayara girdi 256 yapti oluyodu yani ama artik cok gec bu arada arkadaslar adamlarin elinde hic bir bilgi yoktgu yani yarin gitse biri ben yeni adsl actirmak istiyorum dese adamlar bon bon bakicak cunku onlarda bilmihyor neyi nasil yapicaklarini hehe
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemden_Cennete

quote:

Orjinalden alıntı: nossrat

Bide diyolarmış siz 256 sınırsıza geçmişsiniz 256 lar kalktı 512 oldu 99 ytl ödüceksiniz die o zaman dellenirim vala

o biraz kasar sanırım eminim ki ben dahil binlerce kişi iptal ettirir adsl i

ilk yapacagım iş o olur walla

• hey gidi günler hey.. fiyatlara bak..
  • quote:

Orjinalden alıntı: aress3382823

quote:

Orjinalden alıntı: Executioner

..ki bir sözleşme takvim yılının son ayına kadar geçerlidir.Yani yılbaşında "hadi bakalım yeni tarifeye geçin" diyebilirler..Umarım olmaz

evet tamamiyle dogru bir gorus 256 sınırsızları uzun bir sure tutatacaklarını sanmıyorum

walla hocam uzun bir süre fiyatları 49ytl de tutacaklarını sanmıorm demişssinde 2 senedir fiyatlar 49ytl walla nolcak acaba 256 lıların hali
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rudecan

quote:

Orjinalden alıntı: aress3382823

quote:

Orjinalden alıntı: Executioner

..ki bir sözleşme takvim yılının son ayına kadar geçerlidir.Yani yılbaşında "hadi bakalım yeni tarifeye geçin" diyebilirler..Umarım olmaz

evet tamamiyle dogru bir gorus 256 sınırsızları uzun bir sure tutatacaklarını sanmıyorum

walla hocam uzun bir süre fiyatları 49ytl de tutacaklarını sanmıorm demişssinde 2 senedir fiyatlar 49ytl walla nolcak acaba 256 lıların hali

İşte Türk Telekom'un hali bu topicde. "Geçmişe göre çok ilerledik, halimize şükredelim" diyenlere kapak olsun...

• umarım diceğim olmaz temennisi ile yobaz bi dinçi kesim gene başta olsun 2012 nin secimne 6 ay kalsın yine 256kb yine 49ytl dir en azından yarısı25ytl olmıyacağı kesin bunlara inanarak iyi bişi yaptığını sananlar dvm etsin ler onlarada büyük tşkler tüm bunlar olurken dünya acaba 2012de nette nerelerde olur süper hızlı yerler ne gelişimler gösterirken insanlarda sabır bırakmayan utanmadan tv lerde büyüdük zenginleştik herşeyi yaptık diyenlere
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetozturk

umarım diceğim olmaz temennisi ile yobaz bi dinçi kesim gene başta olsun 2012 nin secimne 6 ay kalsın yine 256kb yine 49ytl dir en azından yarısı25ytl olmıyacağı kesin bunlara inanarak iyi bişi yaptığını sananlar dvm etsin ler onlarada büyük tşkler tüm bunlar olurken dünya acaba 2012de nette nerelerde olur süper hızlı yerler ne gelişimler gösterirken insanlarda sabır bırakmayan utanmadan tv lerde büyüdük zenginleştik herşeyi yaptık diyenlere

+10
  • way be, 2 yıl geçmiş hala kaldıramadılar şu 256'yı...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.