Şimdi Ara

Samsung'un yeni telefonu Infuse 4G detaylandı: 4.5-inç Super AMOLED Plus ekran, 1.2GHz işlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
11.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android dünyasının en iyi telefonlarından birisi olarak gösterilen Galaxy S ile 10 milyondan fazla satış yapan Samsung, artan rekabet koşulları çerçevesinde vites yükseltmeye hazırlanıyor. Yarın başlayacak Tüketici Elektroniği Fuarı 2011 öcesinde firma, AT&T için hazırladığı Infuse 4G isimli yeni nesil akıllı telefon modelini gösterdi.

Samsung Infuse 4G'nin en dikkat çekici özelliği, sahip olduğu ekranı zira cihazda 4.5-inç büyüklüğünde Super AMOLED Plus ekran kullanılıyor. Galaxy S'te kullanılan SuperAMOLED ekrandan farklı olarak Super AMOLED Plus'ın ciddi oranda (%50) daha fazla piksel, daha yüksek karşıtlık ve açık hava performansı sunduğu belirtiliyor.

Samsung Infuse 4G, sahip olduğu ekranın yanı sıra diğer özellikleriyle de ses getirecek gibi görünüyor. Yüksek işlem gücünü kontrol eden cihazda, 1.2GHz hızında çalışan Hummingbird işlemcisine yer veriliyor. 8MP çözünürlüğünde ana kamera ve 1.3MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olan telefonun ilginç bir detayı daha var.

Her ne kadar telefon Infuse 4G olarak isimlendirilse de cihazda LTE yerine HSPA+ desteği sunulduğunu dabelirtelim. AT&T için hazırlanan Infuse 4G, tahmin edebileceğiniz üzere ilk olarak Amerika'da satışa sunulacak. Çıkış tarihi henüz açıklanmayan Infuse 4G'nin uluslararası piyasalar için hazırlanan bir başka versiyonun da olması bekleniyor.

• bu ne ya..bu ekrana bataryamı dayanır..üstelik tek el ile kullanılması imkansız.ele sığmaz..samsung galaxy daha yeni girdi memlekete,yaptıkları işe bak
  • Tipini sevmedim kasa malzemrsi berbat gibi duruyo burdan bakınca haniçift çekirdekli işlemci?
  • Ekrani cep telefonu icin cok buyuk geldi bana
  • vay yavrum vay bu ne yav. daha 2 gün önce wave almıştım sonra galaxys çıktı şimdide bu. keşke bekleseydimde bunu alsaydım :D
  • bu ne yaa daha Galaxy S imi alalı 1.5hafta oldu... ama şöyle bişey var Galaxy S bile dev gibiyken bu telefon(heralde telefon demeye şahit ister) ele avuca sığmaz 2 elle anca kullanılır... çok büyük olmuş.. Pek tutacağını sanmıyorum... hem pili yer bitirir hem çok büyük hemde görüntü olarak beğenmedim..
  • Golf eldiveni almanın zamanı geldi artık..
  • Galaxy Tab bile tek elle tutuluyorsa bu rahat rahat kullanılır, abartı yorum yapmanın manası yok, sanki geldi alındıda kullanılması kaldı, hey gidi halkım hey..
  • AT&T için hazırladığı için sıkıntı yok
  • Bence galaxy s optimum boyutlar da ve uzun süre yeterli gelir sahiplerine. Tabi yeni alacak olsaydım bunu tercih ederdim...
  • desire hd ilk ciktiginda her kes 4.3 inc cok buyuk demistiler zamanla bu da duzelir buna buyuk diyorsunuzda dell streakin 5 inclik telefonuna bakin . bir de arkadaslar galaxy s cozunurlugu 800:480 idi simdi 50% artigina ve ekran boyutu 0.5 inc artigina gore her kare inc basina kac pi dusuyor nasil hesablicaz bilgisi olan varmi?acaba iphonenin cozunurlugunden yuksekmi
  • pil hocam pil yarım günde cart diye yolda bırakır adamı bunlar pildede bişi yapmalılar artık
  • Haberi okuyan var mı aranızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Haberi okuyan var mı aranızda?

ben okudum. ne oldu ki?
  • Amerika'da satışa sunulacak o kısmı anladık da bunun Vibrant ve Captivate'den farkı ne? 1.2 GHz işlemci ve 4.5" ekran mı? Sadece fark bu ise çok gereksiz olmuş. Ayrıca şunu belirtmek gerek; CEP telefonu kullanıyoruz ama suyunu iyice çıkardılar. Hangi cebe sığar bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Amerika'da satışa sunulacak o kısmı anladık da bunun Vibrant ve Captivate'den farkı ne? 1.2 GHz işlemci ve 4.5" ekran mı? Sadece fark bu ise çok gereksiz olmuş. Ayrıca şunu belirtmek gerek; CEP telefonu kullanıyoruz ama suyunu iyice çıkardılar. Hangi cebe sığar bu?

orjinali mobile phone yani taşınabilir telefon

cep telefonu lafını türkler uydurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

quote:

Amerika'da satışa sunulacak o kısmı anladık da bunun Vibrant ve Captivate'den farkı ne? 1.2 GHz işlemci ve 4.5" ekran mı? Sadece fark bu ise çok gereksiz olmuş. Ayrıca şunu belirtmek gerek; CEP telefonu kullanıyoruz ama suyunu iyice çıkardılar. Hangi cebe sığar bu?

10 Numara cevap

Arkadaslar ekranlar 5" olana kadar hep ragbet görecektir, ben galaxy s de bile biraz daha büyük olsaydi ekran keske diyorum nette gezerken falanele sigmasi falan önemli degil artik, tek elle tutup telefon edebileceginiz büyüklükteki her cihaz inanilmaz ragbet görecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

quote:

10 Numara cevap

Arkadaslar ekranlar 5" olana kadar hep ragbet görecektir, ben galaxy s de bile biraz daha büyük olsaydi ekran keske diyorum nette gezerken falanele sigmasi falan önemli degil artik, tek elle tutup telefon edebileceginiz büyüklükteki her cihaz inanilmaz ragbet görecektir

Mesele o değil. Taşınabilir olmasını tartışmıyoruz. Ama boyut olarak çok büyük. Bunları biz cebimizde taşıyoruz. Cebinde taşımayacak olan biri için sorun olmaz tabi.
  • damn2u arkadaşıma katılıyorum :) durun hele bi gelsinde biz onu ele de sığdırırız cebede :) aslında bir firma bu batarya işine el atsa ve güçlendirse bataryayı feci para kırar :)
  • Resimdeki telefon birebir ölçü olarak verilmemiş. Normal görüntüsünden daha büyük. Buna bakarak yorum yapmayın. Ben de Galaxy S kullanıcısıyım, ekran boyutu 4". İlk aldığımda büyük gelmişti gözüme. Şimdi alıştım, küçük bile geliyor. Bu telefonda öyle olacaktır. Alıştıktan sonra küçük gelecektir gözünüze, merak etmeyin. Ayrıca bu cihazlara telefon gözü ile bakmayın artık, bunlar bilgisayar konumuna geldiler. Konuşma yapmak, ara işlev durumuna düştü bu cihazlarda.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.