Şimdi Ara

FujiFilm'den zorlu koşullara dayanıklı ve GPS özellikli dijital kamera: FinePix XP30

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• FujiFilm, bugün zorlu koşullara dayanıklı tasarımıyla ve GPS özelliğiyle rakipleri arasından sıyrılan FinePix XP30'u tanıttı.

Hem dayanıklılığı hem de GPS özelliğini (coğrafi etiketleme) bir araya getiren ilk kompakt kamera olarak lanse edilen XP30, 5 metre derinliğindeki suya, 1.5 metre yükseklikten düşüşlere, -10 derece soğuğa ve tozlu ortamlara karşı dayanıklılık sergileyebiliyor. FujiFilm FinePix XP30'un, gümüş, turuncu, yeşil, lacivert ve siyah olmak üzere beş farklı renk seçeneğiyle şubat ayının ortalarına doğru 240$'dan boy göstermesi bekleniyor. Kameranın detaylı teknik özellikleri için hazırladığımız tabloyu inceleyebilirsiniz.

• Edit:Sorun düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eddie The Head -- 5 Ocak 2011; 19:17:44 >
  • FujiFilm FinePix XP30'un, "gümüş, turuncu, yeşil, lacivert ve siyah" olmak üzere "üç" farklı renk seçeneğiyle...
    Tırnak içlerine bakılırsa renkler 3'den fazla gibi:D
    Sadece okurken dikkatimi çekti, yanlış anlaşılmasın.Özellikleri güzel olarak anlatılıyor.
    İnceleme için teşekkürler:D
  • Şu tarz bişey alıcam yazlık için, 8-10kg çanta toz toprak kum taşıyoruz eşşek gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavsan19

FujiFilm FinePix XP30'un, "gümüş, turuncu, yeşil, lacivert ve siyah" olmak üzere "üç" farklı renk seçeneğiyle...
    Tırnak içlerine bakılırsa renkler 3'den fazla gibi:D
    Sadece okurken dikkatimi çekti, yanlış anlaşılmasın.Özellikleri güzel olarak anlatılıyor.
    İnceleme için teşekkürler:D

Matematik hocamın kulakları çınlamıştır, uyarı için teşekkürler. Dalgınlık...
  • Yürü be Fuji
  • alan kullanan varmi acaba? nasildir teknik oElliklerj bana yeterli gibi geldi ama yorumu olan varmi?
  • Bugün teknosadan 649 / 12 taksit aldım.Turuncu renk ve yanında orjinal çantasını hediye ediyorlar.Gece ilk izlenim olarak gece resimleri çok kötü çıktı.Netlemesi çok iyi değil.Daha hiç ayarları ile oynamadım.Yarın denize sokup sualtı çekmeye çalışacağım.
  • 650 tl etmez bence
  • @rottice Sonuçları bizimle paylaşırsan seviniriz. :)
  • Yok mu bu cihazdan kullanan sevgili arkadaşlar?..
  • ben aldım çok güzel kulanışlı alın ben 500 tl aldım 2 yıl önçe alın güzel bi kamera

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.