Şimdi Ara

Ghost'a Odaklanan Call of Duty mi Geliyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
9.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Bazı karakterler vardır hani...Oyunda yönlendirdiğiniz karakter olmasa da hem görünümü hem tavrı hem de oyun içerisindeki önemi ile oldukça ön plana çıkarlar. İşte Call of Duty: Modern Warfare 2'de karşımıza çıkan Ghost'ta öyle bir karakterdi. Suratındaki kuru kafa maskesi ile ünlenen Ghost o kadar sevildiki, bir çok parodide de başrolü kaptı. Peki bu popülerliğin farkında olan Activision, Ghost'a odaklanan bir Call of Duty oyunu ile mi karşımıza çıkacak?

Thisisxbox sitesinin haberine göre Activision Ghost temalı bir Call of Duty oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ghost'u yönlendireceğimiz oyunda ghost'un Task Force 141'e nasıl katıldığını göreceğiz. Yani habere göre oyun Modern Warfare 2'nin öncesinde geçecek. Belirtilen bir diğer detay ise Modern Warfare ve Modern Warfare 2'deki bazı bölümlerinde tekrar karşımıza çıkacağı. Aradaki tek fark ise bu sefer olayları Ghost'un bakış açısından görecek olmamız.

Sıradaki Call of Duty'i zor günleri geride bırakmaya çalışan Infinity Ward'ın geliştireceğini düşünecek olur ise bu dedikodu gündemi uzun bir süre oyalayacaktır. 

• Haberden çok sonda belirtilen "Sıradaki Call of Duty'i zor günleri geride bırakmaya çalışan Infinity Ward'ın geliştireceğini düşünecek olur ise" ibaresi beni çok mutlu etti. Treyarch'ın yaptığı optimizasyon özürlü oyundan kat be kat güzel olacaktır.
  • offf harika bir haberr!
  • yapar mı yapar.activision bu
  • bence bu çok iyi olur aynı şekilde crysiste de oldu nomadken psycho olduk gayette eğlenceli oldu
  • Daha önce Soap ve Price'a ne olacağını öğrensek..
  • @BSC Misafiri 05.01.2011 19:01:00

Daha oyunun duyurulmasını bırak, ilk yeni CoD iddialarından biri olmasına rağmen Treyarch'ın o iğrenç (!) oyunundan kat be kat güzel olacağından nasıl emin olabiliyorsun ? Bu nasıl bir yaftacılıktır, nasıl bir at gözlüğüdür, nasıl bir ırkçılıktır hala anlayabilmiş değilim.
  • Infinity Ward ile Treyarch arasındaki kalite farkını bilmiyorsan o nasıl bir körlük :)
  • aynen , esrarengiz bir karakterdi...
  • Treyarch yaptigi oyunu gorduk guzelim oyunu mahvetmislerdi resmen onceki oyunlarin adi sayesinde kazandi o kadar parayi yoksa boyle bir sorunlu oyunu kim alirdi..Allahtan oyun ciktiginda 20 euro ya almistim bir nebzede olsa rahatim :D
  • oo çok iyi bi haber bu ! yalnız ghostun öldüğü kısma kadar getirmesnler yoksa ben gene ağlarım arkadaş :D
  • o adamı öldürmek yaptıkları en büyük salaklıktı,bi şekilde kurtulsaydı harika olurdu.o sahnede ettiğim küfrü daha hiç etmedim.adam şekliyle bağırıyodu resmen yeni başrol benim diye,sen de tut onu öldür olucak işmi.

Bi de şöyle bişey var,sadece bi tane ghost yok bunlar bir grup,özel tim.

Call of Duty G.H.O.S.T
  • Çıkmasın ya da çıkacaksa da adam akıllı bir şey olsun. Black Ops'dan sonra iyice soğudum CoD serisinden.
  • Varya... böyle bir şey olursa kesinlikle favori oyunum olur. abi ne sevindim akşam akşam. yapın ulan biraz da fanları mutlu edin Ghost'un hikayesinden efsane bir side story ile modern warfare 3'e gidilir aslında.
  • mutlak çok güzel bi oyun olacaktır ama ilk önce yarım bıraktıkları şeyleri tamamlasalar.mesela cod 7nin sonu çok sade bitmişti mutlaka devamı gelir üstelik cod 6 nında devamı gelebilir helikoptere bindik oyun bitti.ama cod ghost çıkarsa süper olur adam karizma ya :D
  • Çıksın çıksın.
    Severim ghost u.
  • Akşam akşam keyfim yerime geldi.İnşallah yaparlar oyunu
  • güzel olur ama başka seneryolarda düşünülebilir ınfınıtıe ward diyon yani yaparlar en iyisini bide black ops bence süper bir oyun mw 2 kadar deil ama rezil bir oyun deil en iyi fps lere girier
  • infinity ward yaptıgı her call of duty serisinde (özellikle modern warfare ismini taşıyanlarda) beklenmedik anlarda yapılan beklenmedik müdaheler sayesinde oyunu mükemmel seviyede tutmayı başarmıştır.(kalite ve diğer özelliklerini söylemiyorum onlar zaten mevcut) Adamların yaptıgı ghost karakterini öldürme sahnesi gerçekten etkileyiciydi ama bahsettiğim gibi İnfinity ward bi şekilde devam ettiricektir ;)
  • Oyun çıkarsa alırım.Ama sadece Roach'un yüzünü görmek için. (!)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.