- x
===> SE Xperia™ arc | 4.2" BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <
15857 Cevap540783 Görüntüleme22 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     256 257 258 259 260 [262] 264 265      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2308 Mesaj
28 Aralık 2012; 0:18:50 

quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

İlk çıktığında zamanın en iyisi olan 1300TL'ye aldığım telefonumu şimdi 700'e satıyorlar. ICS'yi kaldırmıyor, HD dizi izletmiyor, hiçbir browserda kanser olmadan işimi göremiyorum. Yüksek verimle kullanabilmem için rootlayıp onu bunu silmekle, silinmeyenleri dondurmakla uğraşıyorum sürekli. Varsa yoksa fotoğraf/video çek, whatsappa gir, e-maillerine bak ancak. Geri tuşunun ve yan tarafların boyası kalktı, sensörün üzeri çatlak. Eski püskü görünüyor. Yazık günah cidden. Bu telefonu aldıktan sonra bu kadar büyük bir pişmanlık yaşadığımı hatırlamıyorum.

Sarılmak istiyorum kader ortağım. Beynimdeki herşeyi alıp mesaja yazmışssınız.
Ben telefonu ilk aldığımda parlak parlak süper birşeydi.Hızlı HD video Vay canına ekran çok büyük vs. şimdi elime bir para geçsede anında başka telefon alsam.S3 ıphone hangisi iyiyse .
Bıktım telefondan!

Temiz spor malzemelerimi satıyorum.Tıkla!

1210 Mesaj
28 Aralık 2012; 14:29:20 

Telefonum 2011 Temmuz doğumlu, hala pırıl pırıl duruyor. 1.5 yıl geçti tek sorun sensör üzerindeki çatlak. Kılıf da kullanmadım. Telefona biraz değer vermek gerekiyor anlaşılan. Bu telefonun kıymetini bilin arkadaşlar. Sony Ericsson ortaklığının son amiral gemisi. 10 yıllık bir sony ericsson hayranlığından sonra bu telefonu antika olarak saklayacağım

86 Mesaj
28 Aralık 2012; 16:33:42 

quote:

Orijinalden alıntı: dalkiranm

Merhaba,

Benim telefonum ne oldu bilmiyorum hiç bir şekilde 3g H olarak bağlanmıyor Devamlı Edge olarak bağlanıyor sim kart başka bir telefonda denedim problem yok 3g çalışıyor bulunduğum yerdede problem yok ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz.

Arkadaşlar problem hakkında bilgisi olan var mı yardımlarınızı rica ediyorum.

1194 Mesaj
29 Aralık 2012; 9:08:00 

quote:

Orijinalden alıntı: dalkiranm

Arkadaşlar problem hakkında bilgisi olan var mı yardımlarınızı rica ediyorum.

Sebeke modunu .. Yanlizca wcdma yap duzelir belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ϟ AC/DC Fan Club ϟ[/center]

256 Mesaj
29 Aralık 2012; 14:13:34 

Telefonu sıfır aldığımda telefonun üzerinde gelen ekran koruyucuyu telefon yere düşüp çizildiği için söktüm ve IPG tam gövde ekran koruyucu aldım taktım fakat ekran buğulu göründü , kir tuttu , parmağım ekranın üzerinde kolay hareket etmedi ve onuda söküp attım.Telefonun orjinal ekran koruyucusunu nerde bulabilirim veya orjinaline benzer bir ekran koruyucusu tavsiye edebilirmisiniz.Ekranın görüntüsünü bozmayacak ve parmağı ekranın üzerinde yağ gibi kaydıracak bir ekran koruyucusu önerebilirmisiniz.

11473 Mesaj
29 Aralık 2012; 19:46:59 

quote:

Orijinalden alıntı: YaSaRCaNS

Telefonu sıfır aldığımda telefonun üzerinde gelen ekran koruyucuyu telefon yere düşüp çizildiği için söktüm ve IPG tam gövde ekran koruyucu aldım taktım fakat ekran buğulu göründü , kir tuttu , parmağım ekranın üzerinde kolay hareket etmedi ve onuda söküp attım.Telefonun orjinal ekran koruyucusunu nerde bulabilirim veya orjinaline benzer bir ekran koruyucusu tavsiye edebilirmisiniz.Ekranın görüntüsünü bozmayacak ve parmağı ekranın üzerinde yağ gibi kaydıracak bir ekran koruyucusu önerebilirmisiniz.

hocam ekran jelatinin hazır sökmüskrn bişey sorcam. parmak jelatinli haldemi daha iyi kayıyor yoksa jelatinsiz haldemi?

931 Mesaj
29 Aralık 2012; 23:38:54 

quote:

Orijinalden alıntı: redbloodedman

Telefonum 2011 Temmuz doğumlu, hala pırıl pırıl duruyor. 1.5 yıl geçti tek sorun sensör üzerindeki çatlak. Kılıf da kullanmadım. Telefona biraz değer vermek gerekiyor anlaşılan. Bu telefonun kıymetini bilin arkadaşlar. Sony Ericsson ortaklığının son amiral gemisi. 10 yıllık bir sony ericsson hayranlığından sonra bu telefonu antika olarak saklayacağım

Ben 20 aydır kullanıyorum yaklaşık.
İnternette sorun yok.
Fotoğraf video kalitesi iyi, yanımda ayrıca fotoğraf makinesi taşımaktan kurtuldum.

Not yazmaya imkan verdiği için eski ajandamı attım. Ajandamı ancak sığdırdığım büyük çantamı da attım, yarısı büyüklüğünde çanta aldım.

Playerpro ile müzik dinlemek, liste oluşturmak vs büyük zevk ve kolaylık.
Zaten en çok kullandığım özellikleri müzik ve internet.

Ders verirken internetten kolayca kaynağa ulaşabiliyorum.

Email, Facebook, bankacılık işlemleri, pusula, el feneri, radyo, oyunlar, hızölçer, yükseklikölçer, su terazisi, video oynatıcı vs ne ararsan var. Eşimle sinema bile rahatlıkla izliyoruz.
Hele Turkcell TV ile TV izlemek, TV'yi yanımda taşımak o kadar güzel ki. Diziler ve eski bölümleri de Turkcell TV hizmetine ek olarak ücretsiz veriliyor.

Hiç servise gitmedi, çatlak vs oluşmadı.
Sağ alt köşede nasıl oluştuğunu anlayamadığım yarım cm'lik çizik biraz canımı sıktı ama önceki N79 ve N96'dan çektiklerimi, servislerde, mahkemelerde vs sürünmelerimi düşününce hiç önemli olmadığını anlıyorum.
Sanırım daha en az 5 yıl kullanırım. 1360 TL'ye aldım, son kuruşuna kadar değdi.
Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviufuklar -- 29 Aralık 2012; 23:42:16 >

Hayatta önemli olan hiç düşmemek değil, her düşüşten sonra ayağa kalkabilmektir.

256 Mesaj
30 Aralık 2012; 1:39:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

hocam ekran jelatinin hazır sökmüskrn bişey sorcam. parmak jelatinli haldemi daha iyi kayıyor yoksa jelatinsiz haldemi?

Jelatinsiz halde çok zor kayıyor parmak .. bu yüzden ekran koruyucu arıyorum ..

Guest
30 Aralık 2012; 2:39:31 

quote:

eğer yeni söküldüyse jelatinin yapışkanı hâlâ ekran üzerinde olduğu içindir, zamanla kaygan olur. jelatini ilk takınca da kaygan değil ama zamanla kayganlaşıyor.

11473 Mesaj
30 Aralık 2012; 10:55:55 

quote:

Samsung ların ekran jelatinsiz ve cok kaygan. ondan dolayı sormustum ama öyle diyorsan öyledir hocam. tesekkürler.

2 Mesaj
3 Ocak 2013; 15:36:13 

Meraba xperia ray cihazim var cihaz android surumu 4.0.3 ama 4.0.4 surumu bulmuyor sony comptation dan felan her turlu denedim duzeltemedim ve ray in son surumu ne acaba ogrenebilirmiyim ?

1908 Mesaj
6 Ocak 2013; 5:38:11 

0

arkadaşlar bu bildirim nedir, ne kaynaklıdır bilen var mı? Günde en az iki tane geliyor ama kaynağını bulamadım. Hiç de açmadım ne olduğunu bilmiyorum içeriğinin. Günde 2-3 kez bildirim geliyor böyle ben de bildirim çubuğundan temizliyorum onları. Bazı şüphelendiğim programları sildim olmadı. Telefonu birkaç kez sıfırladım yine kaybolmadı. Nedir acaba bir fikri olan var mı? Blackmart kaynaklı olabilir mi?

4101 Mesaj
6 Ocak 2013; 15:36:37 

1908 Mesaj
6 Ocak 2013; 15:49:13 

quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

Rom

http://forum.donanimhaber.com/m_69343252/tm.htm

şoktayım ve büyük ihtimalle geçiş yapacağım hemen. benim telefonu kullanım şeklimle de 200ün üstünde ram görürsem. ICSyi savunmaktan vazgeçeceğim

ek: ayrıca benim baseband şu an 77. ama xda forumundaki orijinal konuya baktım baseband 64 seçmelisiniz diyor. Ben o verdiği kerneli yüklesem otomatik olarak geçer mi baseband 64e?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armutyus -- 6 Ocak 2013; 15:50:47 >

4101 Mesaj
6 Ocak 2013; 15:51:43 

quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

şoktayım ve büyük ihtimalle geçiş yapacağım hemen. benim telefonu kullanım şeklimle de 200ün üstünde ram görürsem. ICSyi savunmaktan vazgeçeceğim

ek: ayrıca benim baseband şu an 77. ama xda forumundaki orijinal konuya baktım baseband 64 seçmelisiniz diyor. Ben o verdiği kerneli yüklesem otomatik olarak geçer mi baseband 64e?

rahat gorursunde sen sadece bu konuya bakiyorsun galiba

1908 Mesaj
6 Ocak 2013; 15:56:36 

quote:

rahat gorursunde sen sadece bu konuya bakiyorsun galiba

ne yalan söyleyeyim çözümleyemedim "sadece bu konuya bakıyorsun galiba" derken ne demek istediğini

4101 Mesaj
6 Ocak 2013; 15:58:37 

quote:

ne yalan söyleyeyim çözümleyemedim "sadece bu konuya bakıyorsun galiba" derken ne demek istediğini

sadece bu konuda mi takiliyorsun dedim

1908 Mesaj
6 Ocak 2013; 15:59:37 

quote:

sadece bu konuda mi takiliyorsun dedim

yok ya niye burada takılayım sadece, çok fazla yerde de takılmıyorum ama favori listem var işte 3-5 oralarda geziniyorum sürekli

4101 Mesaj
6 Ocak 2013; 16:22:10 

quote:

yok ya niye burada takılayım sadece, çok fazla yerde de takılmıyorum ama favori listem var işte 3-5 oralarda geziniyorum sürekli

otomarik gecmez baseband , kernel , rom seklinde yukle.. pm den mesaj atilmiyor sana kapali

459 Mesaj
8 Ocak 2013; 11:24:14 

Arkadaşlar Yeni Xperiaların hava durumu widgetinin apksini indirdim ama çalışmıyor düzgün çalışan apk nerden bulabilirim

// SE Xperia™ ARC Midnight Blue Kullanıcısı/////

1223 Mesaj
14 Ocak 2013; 13:24:38 

quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

İlk çıktığında zamanın en iyisi olan 1300TL'ye aldığım telefonumu şimdi 700'e satıyorlar. ICS'yi kaldırmıyor, HD dizi izletmiyor, hiçbir browserda kanser olmadan işimi göremiyorum. Yüksek verimle kullanabilmem için rootlayıp onu bunu silmekle, silinmeyenleri dondurmakla uğraşıyorum sürekli. Varsa yoksa fotoğraf/video çek, whatsappa gir, e-maillerine bak ancak. Geri tuşunun ve yan tarafların boyası kalktı, sensörün üzeri çatlak. Eski püskü görünüyor. Yazık günah cidden. Bu telefonu aldıktan sonra bu kadar büyük bir pişmanlık yaşadığımı hatırlamıyorum.

+1 Aynı problem bende de var cihaz ilk geldiği gün muhteşem android sürümüne sahip ti gel ki gelen güncellemeler telefonun canına okudu bu telefon ıcs kaldırmıyor jb ne olacak bilmiyoru mgelecek mi gelmiyecekmi. Telefona en az 7 kere format atmışımdır kasmalardan dolayı telefonda oyun bile yok bu yüzden

TRAVEGO 17 SHD OM 457 LA, TURBO-İNTERCOOLER, EURO 5 428 PS - SETRA 431 DT MB OM 471, EURO VI BLUETEC ®
GİDİŞ İSTANBUL - İZMİT - BOLU - ANKARA - ÇORUM - AMASYA - SULUOVA - REFAHİYE - ERZİNCAN - TERCAN - ERZURUM - ARDAHAN
GELİŞ ARDAHAN - ERZURUM - TERCAN - ERZİNCAN - REFAHİYE - SULUOVA - AMASYA - ÇORUM - ANKARA - BOLU - İZMİT - İSTANBUL
YER YÜZÜNDE KAVUŞMAKTAN BAŞKA BİR DUYGU OLDUĞUNU DÜŞÜNSEYDİK BAŞKA BİR İŞ YAPIYOR OLURDUK

11473 Mesaj
14 Ocak 2013; 19:26:56 

Yine çatladı

4101 Mesaj
14 Ocak 2013; 20:32:54 

quote:

Yine çatladı

benim ki catlakti bir turlu veremedim garantiye

11473 Mesaj
14 Ocak 2013; 20:36:35 

quote:

benim ki catlakti bir turlu veremedim garantiye

Satmadan önce ver istersen.

507 Mesaj
14 Ocak 2013; 21:58:42 

arkadaşlar selam
bir arkadaşım kullanıyor bu telefonu ve offical ics den şikayetçi. bende forumda bakıp rootlayıp güzel bir rom yüklemek istedim
(ben lg 2x kullanıyorum bu konularda iyi sayılırım
yalnız forumda root işlemini buldum ama ics yüklü iken bu yöntem yeterli olur mu?
http://forum.donanimhab...599/mpage_4/key_/tm.htm
eğer yeterli olursa şu an kullandığınız ve önerebileceğiniz bir rom var mıdır? sonradan yükleyebileceğim.
şimdiden yardımınız için teşekkürler...

Türkiye'nin İlk Lojistik Bloğu
www.emreipekci.com.

238 Mesaj
15 Ocak 2013; 0:57:23 

http://forum.xda-develo...p=32341692#post32341692

arkadaşlar ben bu konudan cyber shot camera yükledim ama memnun değilim eski haline getirmek isityorum nasıl yapabilirm=?

10330 Mesaj
27 Ocak 2013; 22:49:01 

Tuş takımının bi kısmının ve hdmi kapağının yarısının boyası attı. Sensörde henüz 4. çatlama gerçekleşmedi. Sabırla bekliyorum.

Tekrar arıza vermesi durumunda 5. kez servise göndermiş olacağım.

Sanırım sonrasında tekrar arıza verirse yani 6. problemde doğrudan Tüketici Mahkemesine gitmek için gün doğmuş oluyor.

Garantinin bitmesine 6 ay kaldı.

886 Mesaj
4 Şubat 2013; 21:12:00 

quote:

Satmadan önce ver istersen.

Şu zamanlarda ikinci el ARC almak isteyen olur mu orası tartışılır

Samsung Galaxy Note II Titanium Gray / SE Xperia™ ARC Midnight Blue / Samsung Galaxy S3 Mini Marble White
Kirsiz passız,Arı duru özümüz,Namussuza kanlı hançer sözümüz. Çok uzaktır dostlar bizim yolumuz. Durana yürüyene bin selam olsun.
Anroid, iPad'i ilk kez geçti!

11473 Mesaj
4 Şubat 2013; 21:13:43 

quote:

Orijinalden alıntı: imagerial

Şu zamanlarda ikinci el ARC almak isteyen olur mu orası tartışılır

Yinede bircok telefondan iyi. Alıcısı olur bence

886 Mesaj
4 Şubat 2013; 21:18:29 

quote:

Yinede bircok telefondan iyi. Alıcısı olur bence

O konuda haklısın ama sıfırının fiyatları düşmüştü son gördüğümde o yüzden dedim

Samsung Galaxy Note II Titanium Gray / SE Xperia™ ARC Midnight Blue / Samsung Galaxy S3 Mini Marble White
Kirsiz passız,Arı duru özümüz,Namussuza kanlı hançer sözümüz. Çok uzaktır dostlar bizim yolumuz. Durana yürüyene bin selam olsun.
Anroid, iPad'i ilk kez geçti!

89 Mesaj
5 Şubat 2013; 17:21:06 

quote:

Orijinalden alıntı: emreipekci

arkadaşlar selam
bir arkadaşım kullanıyor bu telefonu ve offical ics den şikayetçi. bende forumda bakıp rootlayıp güzel bir rom yüklemek istedim
(ben lg 2x kullanıyorum bu konularda iyi sayılırım
yalnız forumda root işlemini buldum ama ics yüklü iken bu yöntem yeterli olur mu?
http://forum.donanimhab...599/mpage_4/key_/tm.htm
eğer yeterli olursa şu an kullandığınız ve önerebileceğiniz bir rom var mıdır? sonradan yükleyebileceğim.
şimdiden yardımınız için teşekkürler...

xperia ultimate HD 2.0.3 mukemmel ben kullanıyorum hala
http://forum.donanimhaber.com/m_63038373/tm.htm
root falan herşey burada yazılı

SE Xperia™ ARC Midnight Blue

507 Mesaj
5 Şubat 2013; 17:30:30 

quote:

Orijinalden alıntı: wneR

xperia ultimate HD 2.0.3 mukemmel ben kullanıyorum hala
http://forum.donanimhaber.com/m_63038373/tm.htm
root falan herşey burada yazılı

teşekkürler dostum

Türkiye'nin İlk Lojistik Bloğu
www.emreipekci.com.

931 Mesaj
27 Şubat 2013; 16:57:10 

Merhabalar,

5 yıldır severek kullandığım Sennheiser MX-760 bozuldu.
Uyumlu bir kulak içi kulaklık arıyorum.

Klipcsh 54A düşünüyordum ama benim kulaklarım bu tarz olanları tutmuyor, düşüyor.

Sony XBA düşündüm ama uyumlu değilmiş, ses bile vermezmiş.

Mikrofonlu olmalı. Volüm tuşları ve çağrı cevaplama, sonlandırma, müzik açma, pause tuşu olursa çok iyi olur.

Bütçem 550 TL.

Önerileriniz için teşekkürler.

Hayatta önemli olan hiç düşmemek değil, her düşüşten sonra ayağa kalkabilmektir.

662 Mesaj
27 Şubat 2013; 21:58:12 

quote:

Orijinalden alıntı: maviufuklar

Merhabalar,

5 yıldır severek kullandığım Sennheiser MX-760 bozuldu.
Uyumlu bir kulak içi kulaklık arıyorum.

Klipcsh 54A düşünüyordum ama benim kulaklarım bu tarz olanları tutmuyor, düşüyor.

Sony XBA düşündüm ama uyumlu değilmiş, ses bile vermezmiş.

Mikrofonlu olmalı. Volüm tuşları ve çağrı cevaplama, sonlandırma, müzik açma, pause tuşu olursa çok iyi olur.

Bütçem 550 TL.

Önerileriniz için teşekkürler.

size özelden pm attım bakarmıısnız

442 Mesaj
28 Şubat 2013; 0:22:43 

Arkadaşlar bu ekrandaki (zor çıkan) jelatini çıkarsam bir sorun yaşar mıyım acaba ?

SONY XPERIA™ Z1
Snapdragon 800 2.3 Mhz, 2Gb Ram, 20.7 MP Kamera, Unlock Bootloader
RomAur v7.0 4.4.2 Sandisk 64gb class 10

1194 Mesaj
28 Şubat 2013; 2:46:23 

quote:

Orijinalden alıntı: NRLLH42

Arkadaşlar bu ekrandaki (zor çıkan) jelatini çıkarsam bir sorun yaşar mıyım acaba ?

çıkar sorun yaşamassın kolay kolay çizilmiyo ekranı hatta erkan daha güzel görünüyo

parmak kayması biraz yavaş olur

telefonun değerliyse cıkarma ama ben ilk cıkardığımda şimdiye kadar niye sökmemişim demiştim söktüğümde

442 Mesaj
28 Şubat 2013; 10:22:32 

quote:

Orijinalden alıntı: musty578

çıkar sorun yaşamassın kolay kolay çizilmiyo ekranı hatta erkan daha güzel görünüyo

parmak kayması biraz yavaş olur

telefonun değerliyse cıkarma ama ben ilk cıkardığımda şimdiye kadar niye sökmemişim demiştim söktüğümde

Teşekkürler

SONY XPERIA™ Z1
Snapdragon 800 2.3 Mhz, 2Gb Ram, 20.7 MP Kamera, Unlock Bootloader
RomAur v7.0 4.4.2 Sandisk 64gb class 10

2308 Mesaj
28 Şubat 2013; 14:02:50 

Arkadaslar kiz arkadasim xperia mini ben xperia arc kullanıyorum. Ikimiz de telefonun yavasligindan cildiracagiz.
Telefon duruk yere donuyor ekran karariyor.

Benim telefonum ise daha beter. (rootlu) rom vs diger seylerde var. Ama canıma tak etti artık. Fotograf cekicem yer yok diyor. 10 tane sarki sildim hala yer yok.
Telefon kitleniyorum. Bataryayı cikarip takiyorum.Internetten atıyor.

Ne yapmaliyim? Root rom.vs ile telefonu karistirdim. Artik istemiyorum. Telefonlarimiza ne yapabiliriz ki seri calissin ve donmasin. Ekrani kararmasın?

Ben en basta root dan romdan kurtulmak istiyorum telefonum mahfoldu nefret ediyorum artık. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

1194 Mesaj
28 Şubat 2013; 19:34:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Arkadaslar kiz arkadasim xperia mini ben xperia arc kullanıyorum. Ikimiz de telefonun yavasligindan cildiracagiz.
Telefon duruk yere donuyor ekran karariyor.

Benim telefonum ise daha beter. (rootlu) rom vs diger seylerde var. Ama canıma tak etti artık. Fotograf cekicem yer yok diyor. 10 tane sarki sildim hala yer yok.
Telefon kitleniyorum. Bataryayı cikarip takiyorum.Internetten atıyor.

Ne yapmaliyim? Root rom.vs ile telefonu karistirdim. Artik istemiyorum. Telefonlarimiza ne yapabiliriz ki seri calissin ve donmasin. Ekrani kararmasın?

Ben en basta root dan romdan kurtulmak istiyorum telefonum mahfoldu nefret ediyorum artık. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

eski sürüm iyi çalışıyor ama bir cok program hatalı çalışıyor

o yüzden son sürümü kur gereksiz herşeyi kaldır ve devre dışı brak widget yada animasyonlu ekran koruyucu kullanma 5 6 tane program yada oyun kur fıstık gibi çalışıyor hiç donma yok

ben öyle kullanıyorum cok rahat.. yazı yazarken klavye donuyorsa sözlük ve titreşimi kapat yani gereksiz ne varsa kapat hatta faceyi kullanmıyorsan sil devre dışı brak

bunlar benim düşüncem sorunsuz takılmadan kullanmaktayım ekran karama hiç olmadı

sadece arc donuyo olarakta düşünmeyin aynı seviyedeki samsungda aynı şekilde htc de yapıcak bişi yok sınırlı kullanıcaz azına kadar doldurup niye donuyo demicez normal bi durum

2308 Mesaj
28 Şubat 2013; 19:50:08 

quote:

Orijinalden alıntı: musty578

eski sürüm iyi çalışıyor ama bir cok program hatalı çalışıyor

o yüzden son sürümü kur gereksiz herşeyi kaldır ve devre dışı brak widget yada animasyonlu ekran koruyucu kullanma 5 6 tane program yada oyun kur fıstık gibi çalışıyor hiç donma yok

ben öyle kullanıyorum cok rahat.. yazı yazarken klavye donuyorsa sözlük ve titreşimi kapat yani gereksiz ne varsa kapat hatta faceyi kullanmıyorsan sil devre dışı brak

bunlar benim düşüncem sorunsuz takılmadan kullanmaktayım ekran karama hiç olmadı

sadece arc donuyo olarakta düşünmeyin aynı seviyedeki samsungda aynı şekilde htc de yapıcak bişi yok sınırlı kullanıcaz azına kadar doldurup niye donuyo demicez normal bi durum

Öyle yaptım mecbur.Sil sil anca kendine geldi.Ama hala memnun değilim.

7490 Mesaj
1 Mart 2013; 0:25:29 

beyler xperia arc ım var. arka kapağını ön kapağını ve kulaklık girişini değiştirmeyi düşünüyorum. bunlar toplam ne kadar maliyeti tutar? bir de bunu nerde yaptırabilirim? garantisi devam ediyorsa kağıttaki numarayı arayıp dükkanlarına mı götüreceğim hiç garantiye götürmediğim için bilmiyorum.

yorum yazarsanız sevinirim.

edit: kulaklıkla şarkı dinlerken tel yavaşça yere düştü ve kulaklıgı hiç bir şekilde tanımamaya başladı. kulaklık pc de filan çalışıyor ama. saçmalıga bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 1 Mart 2013; 0:31:01 >

931 Mesaj
2 Mart 2013; 23:07:04 

Headset Button Controller uygulamasını tanıtmak istiyorum.

Kablo üzerinden müzik açma ve duraklatma zaten var olan bir özellik. Volüm kontrol, parça atlama, tekrarlama, hatta sardırma, önceki parçayı çalma vs aldığımdan beri hayalimdi.

Şimdi müzik dinleyerek yürüyüş yapmak daha büyük bir mutluluk olacak
Bu uygulama bunlara imkân veriyor. Kulaklık kablosundaki mikrofon üzerinde bulunan TEK tuşla bunları yapabiliyorum artık.
2 yıla yakındır kullanıyorum.
Keşke daha önce haberim olsaydı.

Sonunda benim sensör de çatladı.
Önce kıl sanıp sildim vs. Sonra meşhur çatlak olduğunu anladım.
Bu bence önemli bir şey değil.
bundan dolayı servise verip ARC'sız kalmaya değmez.
Japon yapıştırıcı ve iğne ile çatlağı yapıştırarak büyümesine engel oldum.
Selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviufuklar -- 14 Mart 2013; 23:17:27 >

459 Mesaj
15 Mart 2013; 17:10:50 

Arkadaşlar telefona format atmak istiyorum rehber yedeği nasıl alıcam format nasıl atıcam yardımcı olabilirmisiniz acaba

// SE Xperia™ ARC Midnight Blue Kullanıcısı/////

662 Mesaj
19 Mart 2013; 10:25:27 

quote:

Orijinalden alıntı: DarkH3R0

Arkadaşlar telefona format atmak istiyorum rehber yedeği nasıl alıcam format nasıl atıcam yardımcı olabilirmisiniz acaba

rehber yedeği için; Kayıtlar menüsüne gir.orda telefondaki en sağ tuşu tıkla gelen menüde kişileri yedekle-bellek kartı-tamam ı tıkla. böylece hafıza kartına rehberini yedeklemiş olacaksın.sonra o dosyayı telefonundan bilgisayarına at.

telefon formatı içinde;ayarlar-gizlilik-fabrika verilerine sıfırla yı tıkla.orda sd kartı sil in yanındaki çeltiğide işaretle.sonra telefonu sıfırla yazan yeri tıkla.

316 Mesaj
19 Mart 2013; 21:12:29 

beyler bende ARC S kullanıcısıyım.hoperlörden ses gelmediği için ve sensörün ordaki çatlak yüzünden servise gönderdim.ön kapak değişti hoperlör yapıldı geldi. ICS 4.0.3 yüklüydü sonra 2.3.4 yüklemişler görsel olarak büyük boşluk oluştu ama daha seri çalışıyor,tekrar ICS ye geçmek istiyorum en stabil sürüm hangisi ? hangisini önerirsiniz ?

not: facebook,twitter,foursquare,messenger,instagram yüklü sadece bunlarıdan başka bi beklentim yok.
son olarak 2.3.4 e yazılımı çekildikten sonra çekilen fotoğrafların kalitesinde bir düşüş oldu gibi.(eskiden fotoğref boyutlar 2,5 mb civarında iken şimdi 1,5 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit__ali -- 19 Mart 2013; 21:15:44 >

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7400 2.80GHz --- Gıgabayte Windforce 6850 1GB
Gigabyte GA-G31M-ES2L --- KİNGSTON 2+2 GB 800 MHZ
160 GB SATA2 8MB 7200 RPM --- THERMALTAKE TR2 RX POWER 550W
Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio --- Logitech Z-5400
SAMSUNG 2233SW 1920*1080

10330 Mesaj
20 Mart 2013; 13:56:58 

Telefonun servisten geldikten sonra, sadece varsayılan uygulamalar dışında birkaç program yüklü olmasına rağmen çok takılıyor. Üstelik dahili hafıza facebook,twitter gibi uygulamaların güncellemelerinden dolayı neredeyse doldu. Root olayına da girmedim. Xperia serisinde kara bir leke oldu bu Arc modeli.

662 Mesaj
20 Mart 2013; 17:03:12 

quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Telefonun servisten geldikten sonra, sadece varsayılan uygulamalar dışında birkaç program yüklü olmasına rağmen çok takılıyor. Üstelik dahili hafıza facebook,twitter gibi uygulamaların güncellemelerinden dolayı neredeyse doldu. Root olayına da girmedim. Xperia serisinde kara bir leke oldu bu Arc modeli.

al bendende o kadar cihaz toplamda 9 sefer servise gitti.bunların 4 ünde ön kapak değişti.2 tanesinde ön tuşlar ile yan tuşlarda sorun vardı mekanik düzeltme yapılıp geri geldi.diğer 3 servistete arıza bulunamadı denilip geri geldi.bırakın xperia serisini sony markasından soğudum.

10330 Mesaj
20 Mart 2013; 17:57:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Goldman34

al bendende o kadar cihaz toplamda 9 sefer servise gitti.bunların 4 ünde ön kapak değişti.2 tanesinde ön tuşlar ile yan tuşlarda sorun vardı mekanik düzeltme yapılıp geri geldi.diğer 3 servistete arıza bulunamadı denilip geri geldi.bırakın xperia serisini sony markasından soğudum.

6. sefer dönüşünde Tüketici Mahkemesine başvuru yapsaydınız belki para iadesi alabilirdiniz diye düşünüyorum. Benim telefon 4 kez gitti. 3 ü kapaktan 1 i de serviste kapağı değiştirirken kulaklık kısmını bozmuşlardı. Yeni düzenlemeye göre garanti kapsamında 6 defa arıza yapması yeterli oluyor değişim veya iade hakkı için.

662 Mesaj
21 Mart 2013; 0:05:59 

quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

6. sefer dönüşünde Tüketici Mahkemesine başvuru yapsaydınız belki para iadesi alabilirdiniz diye düşünüyorum. Benim telefon 4 kez gitti. 3 ü kapaktan 1 i de serviste kapağı değiştirirken kulaklık kısmını bozmuşlardı. Yeni düzenlemeye göre garanti kapsamında 6 defa arıza yapması yeterli oluyor değişim veya iade hakkı için.

evet onun araştırmasını yapıyorum şuan ama öğrendiğim kadar hakem heyetine değilde tüketici mahkemesine başvurulması gerekiyormuş.

10330 Mesaj
22 Mart 2013; 14:36:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Goldman34

evet onun araştırmasını yapıyorum şuan ama öğrendiğim kadar hakem heyetine değilde tüketici mahkemesine başvurulması gerekiyormuş.

Evet. Telefonun fiyatından dolayı Tüketici Mahkemesi grubuna giriyor.

238 Mesaj
23 Mart 2013; 7:47:06 

arkadaşlar bu ice cream sandwich .587 sürümünü kullanıyorum ama hdmı çıkışını kullanamıyorum tv ye bağlıyorum ancak tvye görüntü vermiyor cihazım rootlu dondurulmuş uygulamalarda var ancak tümünü çözdürüp yaptığımda bile sonuç almadım sizce sorun nedir?