Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.906
Cevap
13
Favori
612.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sony ericsson pc companion-- sony pc comp.olmuş
  • ICELite BETA1

forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1517136

bu romu kullanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirKipi

Bu telefonu ben ekran koruyucu olmadan kullanmak istiyorum. Ekranı çizilmelere karşı ne kadar dayanıklı bunu öğrenmek istiyorum.

pek de dayanıklı olduğunu düşünmüyorum korumasız kullanmak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

ICELite BETA1

bu romu kullanan var mı?

İndirdim şimdi ama nasıl kurucam bilemedim (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_TaLos

quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

ICELite BETA1

bu romu kullanan var mı?

İndirdim şimdi ama nasıl kurucam bilemedim (:

Bende daha hiç stock rom dışına çıkmadım.
    Rom yükleme biraz riskli, garanti dışı kalabilirmiş cihaz.Ama bunu deneyebilirim. Kullananlar memnunmuş.
    Henüz karar vermedim, önce rom nasıl kurulur onu öğrenmem gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: qingle

Çok sıcak hissediyorum, sıcak, sıcak:http://goo.gl/ffUQ5

arkadaşım bu lınkler ne?
    arada başka ılgınc lınkler verenler var telefon dıye başka bırşeyler cıkıyor...
    gereksız lınk vermeyelım lutfen
  • Arkadaşlar bu gece itibariyle telefonumun ekranını çatlatmayı başarmış bulunuyorum. Bayağı egzotik olan bu ekran bakalım bana ne kadara patlayacak ama bildiğim kronikleşen çatlak durumunu hallederken ekran değişiyor. Bu durumda ben bu yoldan gitsem ve değiştirseler çok hoş olurdu. Diğer yönden bu olayı yapabilmem için tabi izlemem gereken yolu anlatacak biri varsa sevinirim [ürünü turkcell'e falan götürmeyi istemiyorum ve edirne'den ankara'ya yollayacagım] tam olarak adres ve yazılması gereken bilgiler, yollarken yapmam gerekenler, taşıma firması, ödeme durumu gibi şeyler önemli bilgi olarak :)
  • Arkadaşlar Merhaba,
    birkaç sorum olacak internette araştırdım ancak birşey göremedim. bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.
    pico tts anladığım kadarıyla ses ile msaj yazmamızı sağlayan uygulama ancak mesaj yazma ekrarnında böyle birşey yok ses ile mesaj yazmak için yapmam gereken nedir?
    uygulamalar içerisinde rastladım MtpApp nedir tam olarak çok ram tüketiyor arada bir baktığımda gördüm sonra dondurdum bir sorun olmadı?
    ses kaydedicisi uygulamalarda var ama menüde göremedim nasıl oluyor? telefon ile konuşurken kayıt yapabiliyor muyuz?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksnr

Arkadaşlar Merhaba,
    birkaç sorum olacak internette araştırdım ancak birşey göremedim. bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.
    pico tts anladığım kadarıyla ses ile msaj yazmamızı sağlayan uygulama ancak mesaj yazma ekrarnında böyle birşey yok ses ile mesaj yazmak için yapmam gereken nedir?
    uygulamalar içerisinde rastladım MtpApp nedir tam olarak çok ram tüketiyor arada bir baktığımda gördüm sonra dondurdum bir sorun olmadı?
    ses kaydedicisi uygulamalarda var ama menüde göremedim nasıl oluyor? telefon ile konuşurken kayıt yapabiliyor muyuz?

teşekkürler

MtpApp telefonu pc ye bağlarken gerekiyor o yüzden dondurma.pico tts ise mesaj yazarken kullanmadım ama sespe telefonu kontrol edebiliyorsun arama yaparken veya google widgetindeki sesle aramada işe yarıyor....

• Arkadaslar şu google haritayi bi turlu kapatamiyorum calisan uygulamalardan sarj yiyor surekli var mi bi caresi?

• quote:

Orijinalden alıntı: e.caglar

Arkadaslar şu google haritayi bi turlu kapatamiyorum calisan uygulamalardan sarj yiyor surekli var mi bi caresi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bahattintopaloglu

quote:

Arkadaslar şu google haritayi bi turlu kapatamiyorum calisan uygulamalardan sarj yiyor surekli var mi bi caresi?

Komik olan ne

• Android market google play oldu. 3.4.7
  • quote:

Hayır ona programı kaldırmak dışında bir çözüm yok. Eğer hiç kullanmıyorsanız ve cihazınız root'lu ise Titanium Backup Pro programı ile dondurup çalışmamasını sağlayabilir sadece ihtiyacın olan zamanlarda çözüp tekrar kullanabilirsin.

Bunlar dışında bir çözüm yok ama.
  • quote:

quote:

quote:

Komik olan ne

Hocam cihazın root'lu ise dondur yada sil. Cihazda gömülü gelen çoğu ve sistem, gereksiz uygulamaları kapat hem pil hem ram rahatlar. xda'da liste mevcut aratırsan cıkar.

• quote:

quote:

Hayır ona programı kaldırmak dışında bir çözüm yok. Eğer hiç kullanmıyorsanız ve cihazınız root'lu ise Titanium Backup Pro programı ile dondurup çalışmamasını sağlayabilir sadece ihtiyacın olan zamanlarda çözüp tekrar kullanabilirsin.

T. Backup'ın prosunu nereden bulabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: maviufuklar

quote:

quote:

T. Backup'ın prosunu nereden bulabiliriz?

blackmart alpa da olabilir bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: unix64

quote:

quote:

quote:

Komik olan ne

Hocam cihazın root'lu ise dondur yada sil. Cihazda gömülü gelen çoğu ve sistem, gereksiz uygulamaları kapat hem pil hem ram rahatlar. xda'da liste mevcut aratırsan cıkar.

listeyi aradım ama bulamadım link varmı acaba?

• Onceki sayfalarda olmasi lazim rootluydu son guncellemyi yapncca root gtti ICS yi bkliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

Arkadaşlar bu gece itibariyle telefonumun ekranını çatlatmayı başarmış bulunuyorum. Bayağı egzotik olan bu ekran bakalım bana ne kadara patlayacak ama bildiğim kronikleşen çatlak durumunu hallederken ekran değişiyor. Bu durumda ben bu yoldan gitsem ve değiştirseler çok hoş olurdu. Diğer yönden bu olayı yapabilmem için tabi izlemem gereken yolu anlatacak biri varsa sevinirim [ürünü turkcell'e falan götürmeyi istemiyorum ve edirne'den ankara'ya yollayacagım] tam olarak adres ve yazılması gereken bilgiler, yollarken yapmam gerekenler, taşıma firması, ödeme durumu gibi şeyler önemli bilgi olarak :)

Herhangi bir bilgi verebilecek kişi yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.