Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.905
Cevap
13
Favori
613.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaan_9292

telefonun ekran kartına oc yapmaya başlamışlar her parçaya bir şey yapıyor adamlar

Onu yükledikten sonra Wi-Fi sorunu oluşuyor. Wi-fi sorununun nasıl çözüleceğini biliyor musun? Oradaki anlatımdan pek bir şey anladığım söylenemez.
  • slm arkadaslar uzun zamandır ilgilenemiyorum konuyla. nasıl gidiyor işler? gelişme varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmxerkan

quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

quote:

Orijinalden alıntı: dmxerkan

quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

Arkadaşlar ram konusunda bir çözüm bulmam lazım, launcher da 7 sayfa var ve 10 civarı da widget var illa onları mi azaltmak gerekiyor? Ekran görüntüsü aldım yani bakarsanız durumun vehametini anlarsınız. Sadece SwiftKey çalışıyor ve 63mb mi ne kadar boş alan var.

http://uppix.net/b/6/8/a03d361c185de9cfd5f099ca6b5e4.html

Ekran görüntüsünü çalışan hizmetler kısmından alabilirsen daha çok yardımcı olur.Burda görünmüyor bişey

Çalışan hizmetler kısmı zaten orası, sadece SwiftKey çalışıyor ve boş ram/kullanılan ram gösteriliyor yukarıda da.

Hocam bir sorun var. O listenin o kadar olduğunu hiç görmedim. O liste açıkken menü tuşuna basıp ön belleğe alınan uygulamarı göster seçeneğini denermisin?

neyse hocam gerek kalmadı ya, şu an düzeldi her şey :) ne yaptım bilmiyorum kurcalarken hallettim sorunu. belki setcpu ayarlarından dolayı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: rcpd

sony ericssonnun sitesinden bir alıntı.

*Garantinin coğrafi kapsamı
    Eğer Ürünü, Avrupa Ekonomik Alanı'na (EEA) üye olan ülkelerinin
    birinden veya İsviçre’den veya Türkiye Cumhuriyeti’nden satın
    aldıysanız ve bu Ürün EEA veya İsviçre veya Türkiye’de
    satılmaktaysa, Ürününüzü herhangi bir EEA ülkesi veya İsviçre
    veya Türkiye’de, bu Ürünün tamamen aynısının yetkili bir
    Sony Ericsson dağıtıcısı tarafından bu ülkelerde satılıyor olması
    halinde, Ürününüzün servise ihtiyaç duyduğu ülkede geçerli olan
    garanti koşulları kapsamında servise götürebilirsiniz.
    Bulunduğunuz ülkede, Ürününüzün satılıp satılmadığını saptamak
    için lütfen yerel Sony Ericsson Çağrı Merkezi'ni arayın. Lütfen
    belirli servislerin, Ürününüzü satın aldığınız ülke dışında
    verilemiyor olabileceğini göz önünde bulundurun, örneğin,
    Ürününüzün diğer ülkelerde eş değer olarak satılan ürünlerden
    farklı, harici veya dahili parçaları olması sebebiyle servis
    verilemiyor olabilir. Bunlara ek olarak lütfen, bazı zamanlarda SIMkilitli Ürünlerin tamirinin mümkün olmadığını unutmayın.
    ** Bazı ülkelerde/bölgelerde ilave bilgiler (örneğin geçerli bir
    garanti kartı) talep edilebilir.
    http://dl-www.sonyericsson.com/cws/download/1/654/542/1251706793/LegalAndWarranty_1224-0567_2_TR_24.pdf

buna göre herhalde garanti kapsamında.

son durum nedir?
    garanti kapsamında işlem yapacaklar mı?

• arkadaşlar versiyonum 2.3.4 dü. bugün android 4 e güncelledim. ancak galeri ye girdiğimde resimler yükleniyor diyor ve resimler gelmiyor. dosya yöneticisi programla baktım download bölümünde de hiç foto yok. Sd karttaki fotoları silmemiştir değil mi arkadaşlar??? acil yorum lütfen :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

arkadaşlar versiyonum 2.3.4 dü. bugün android 4 e güncelledim. ancak galeri ye girdiğimde resimler yükleniyor diyor ve resimler gelmiyor. dosya yöneticisi programla baktım download bölümünde de hiç foto yok. Sd karttaki fotoları silmemiştir değil mi arkadaşlar??? acil yorum lütfen :(

ICS çıktı mı? Sürümden bahsediyorsun değil mi? Heyecan yaptırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

arkadaşlar versiyonum 2.3.4 dü. bugün android 4 e güncelledim. ancak galeri ye girdiğimde resimler yükleniyor diyor ve resimler gelmiyor. dosya yöneticisi programla baktım download bölümünde de hiç foto yok. Sd karttaki fotoları silmemiştir değil mi arkadaşlar??? acil yorum lütfen :(

Kardeş 4 e neyle güncelledin? Yabancı forumlarda ICS romu dolaşıyo onu mu flashladın telefona? Bildiğim kadarıyla ICS nin çıkmasına daha var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.F. ASLAN

nette "player pro dsp pack apk" ararken dsp pack 2 diye bişey bulup indirdim. boyutu 2.89 mb; acaba sakat bir dosya mıdır? çünkü dsp pack 1 küsür mb.

o degişmiş ekolayzer ayarı için bir program onu yükledikten sonra player ın setting kısmında audio ya ordan tam neresi bilemedim ama şçyle bi kurcala yüklediğin paketin adını çentikle ekolayzır ayarlarının çok daha geliştiğini göreceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirKipi

quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

telefonun ekran kartına oc yapmaya başlamışlar her parçaya bir şey yapıyor adamlar

Onu yükledikten sonra Wi-Fi sorunu oluşuyor. Wi-fi sorununun nasıl çözüleceğini biliyor musun? Oradaki anlatımdan pek bir şey anladığım söylenemez.

benim telefonda oc li sunu söyliyim bende 2.0 a çıkaran dosyayı attım telefona wifi cortladı 1.6 lık olanı kurunca sorun kalmadı.

• Telefonu alip duvara cirpicam az kaldi.USB ile guncelleyemiyordum wi fi ile dediler. telefon birseyler indirdi sonra kapandi acildi .Guncelleme tamamlanamadi dedi!
  • arkadaslar android 4 degilmis k bakmayin. Bi guncelleme filan yaptim 4 e yukseldi sandim
  • arkadaşlar resmi olarka sony ericsson bitmiştir :D siteyi değiştirmişlerhttp://www.sonymobile.com ve ilgnç tarafı bizm ülkemz yine yok :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstty

arkadaşlar resmi olarka sony ericsson bitmiştir :D siteyi değiştirmişlerhttp://www.sonymobile.com ve ilgnç tarafı bizm ülkemz yine yok :/

olsa şaşarım zaten en çok ürünü bizim ülkemizde satarlar adamlar bizim ülkemiz sayesinde servetleri milli gelirleri artar ama bizim dilimiz olmaz ülke ismimiz olma ama mesela hiç satmadığı yer arap ülkeleri bak nasıl dilleri ve ülkerei ön planda çıkar.
  • Telefonu rootlu olarak kullanıyorum. 4.0.2.A.0.62 güncellemesi geldi şu anda . Bu güncellemeyi yapsam rootu bozulur mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ICS için beta resmî olarak yayınlandı. Arc S ROM'unu Arc'ta kullanabiliyorsunuz. Detaylar için:

http://forum.donanimhaber.com/m_58046538/tm.htm

Arayüze şimdiden övgüler yağıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leppard

Telefonu rootlu olarak kullanıyorum. 4.0.2.A.0.62 güncellemesi geldi şu anda . Bu güncellemeyi yapsam rootu bozulur mu acaba?

wifi ile yap güncellemeyi root bozulmaz.diğer şekilde yaparsan bozulur.
  • Sony Mobil bazı Xperia cep telefonları için Android 4.0.3 ROM beta yayımladı
    Android 4.0 Beta ROM xperia serileri için.official.
    arc S,neo V,ray

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 24 Şubat 2012; 14:19:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goldman34

quote:

Orijinalden alıntı: Leppard

Telefonu rootlu olarak kullanıyorum. 4.0.2.A.0.62 güncellemesi geldi şu anda . Bu güncellemeyi yapsam rootu bozulur mu acaba?

wifi ile yap güncellemeyi root bozulmaz.diğer şekilde yaparsan bozulur.

Gelen güncelleme mesajında 'Telefonunuzu güncellemek için sadece bilgisayar kullanabilirsiniz' diyor. PC Companion gerekiyormuş. Bilgisayardan güncellediğimizde root bozulur mu yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

Sony Mobil bazı Xperia cep telefonları için Android 4.0.3 ROM beta yayımladı
    Android 4.0 Beta ROM xperia serileri için.official.
    arc S,neo V,ray

Sony'in geliştirici sayfasında öncelikle telefonu unlock etmemiz gerektiği yazıyor. Bu bir sorun teşkil eder mi?

Diğer sorum ise indirilen romu hangi program ile telefona yüklersek sağlık netice alırız?

• ben orjinalini beklicem abi betayla falan uğraşamam şimdi.
  • 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.