Şimdi Ara

===> Nokia E6-00 | Symbian Anna - 2.46' VGA - QWERTY - 8GB <=== (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.941
Cevap
12
Favori
204.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cix_man

quote:

Orijinalden alıntı: kaya.77

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elmasdag

- Dokunmatik bayağı işlevsellik veriyor. Yani kullanışlı..
    - Mail de gmail yahoo gibi sitelerin otomatik kurulumları mevcut. senkronizasyon sıklık seçeneklerinde, 15 dk. ve ondanda daha sık olan "en kısa sürede" seçeneği var. Yani tam anlık değilse bile 15dk. seçeneğinin de altında olduğundan anlık gibi sayılır..
    - Sosyal uygulamasındaki face de sohbet yok ama tarayıcından girilen normal facebookda sohbet açılıyor. Ayrıca Nimbuzz gibi msn, face, yahoo messenger gibi birçok uygulamanın sohbetini tek çatı altında birleştiren programlar var.
    - 2 gün gider... Bende sürekli açık değilken, ara ara bakıyorken 3 gün gidiyor.

Peki 2 gün rahat gider mi?

şarj olayı e72 kadar değil sanırım.kullanmadan batarya tam oturmadan bişey diyemiyeceğim bende ama nokia europa sitesinde ve yabancı oturumlarda daha önceki araştırmalarımda stabil çalışma 8 gün gittiği anlatılmıştı

Stabil çalışma süresi derken demek istediğinizi anlamadım ama gmail hesabı kurulu ve en kısa sürede seçeneği seçili halde facebook ve twitter uygulamalarıyla birlikte sürekli arka planda çalışır halde günde 30 dk telefon görüşmesi, 1 saat internet ve 50-100 arası sms ile rahat ne kadar gider? Tecrübeleriniz doğrultusunda ortalama bir şey söyleyebilir misiniz hocam?

böyle bir kullanımda 2 tam gün.başka hiçbir marka akıllı telefonda gitmeyen bi şarj süresi.
    stabil çalışma demek arkadaki açık uygulamaların uykudaymış gibi çalışması.minimum enerji tüketimi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

- Mail de gmail yahoo gibi sitelerin otomatik kurulumları mevcut. senkronizasyon sıklık seçeneklerinde, 15 dk. ve ondanda daha sık olan "en kısa sürede" seçeneği var. Yani tam anlık değilse bile 15dk. seçeneğinin de altında olduğundan anlık gibi sayılır..
    - Sosyal uygulamasındaki face de sohbet yok ama tarayıcından girilen normal facebookda sohbet açılıyor. Ayrıca Nimbuzz gibi msn, face, yahoo messenger gibi birçok uygulamanın sohbetini tek çatı altında birleştiren programlar var.

şarj olayı e72 kadar değil sanırım.kullanmadan batarya tam oturmadan bişey diyemiyeceğim bende ama nokia europa sitesinde ve yabancı oturumlarda daha önceki araştırmalarımda stabil çalışma 8 gün gittiği anlatılmıştı

Stabil çalışma süresi derken demek istediğinizi anlamadım ama gmail hesabı kurulu ve en kısa sürede seçeneği seçili halde facebook ve twitter uygulamalarıyla birlikte sürekli arka planda çalışır halde günde 30 dk telefon görüşmesi, 1 saat internet ve 50-100 arası sms ile rahat ne kadar gider? Tecrübeleriniz doğrultusunda ortalama bir şey söyleyebilir misiniz hocam?

böyle bir kullanımda 2 tam gün.başka hiçbir marka akıllı telefonda gitmeyen bi şarj süresi.
    stabil çalışma demek arkadaki açık uygulamaların uykudaymış gibi çalışması.minimum enerji tüketimi

Yardımınız ve verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.

• bugun elektromarketleri gezdim arkadasimla hem telefonu inceledim hemde fiyatlari karsilastirdim, fakat gordugum en ucuz fiyat 830 lira'ydi. cihaza resmen asik oldum , biraz kurcaladim ve kullanimi cok hosuma gitti, cok rahat bi kullanima sahip. ipod ve ipad kullanicisi olarakta dokunmatik ekranini begendim, apple kadar iyi olmasada yinede cok iyi , hic olmazsa 5800 daki gibi basmatik degil, ufak bi dokunusla algiliyor hemen. fazla kasmada yok gibi. kamerasinada baktim, autofocus yok biraz uzulmustum ama yinede goruntu kalitesine iyi diyebiliriz, benim bekledigimden iyi cikti. Telefonda begenmedigim hic bi ozellik yok, dis gorunusude oldukca guzel. Piyasanin biraz daha dusmesini beklemeyi dusunuyorum . 700 kusur liraya alan arkadaslar nerden aldiklarini soyleyebilirler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whakii

bugun elektromarketleri gezdim arkadasimla hem telefonu inceledim hemde fiyatlari karsilastirdim, fakat gordugum en ucuz fiyat 830 lira'ydi. cihaza resmen asik oldum , biraz kurcaladim ve kullanimi cok hosuma gitti, cok rahat bi kullanima sahip. ipod ve ipad kullanicisi olarakta dokunmatik ekranini begendim, apple kadar iyi olmasada yinede cok iyi , hic olmazsa 5800 daki gibi basmatik degil, ufak bi dokunusla algiliyor hemen. fazla kasmada yok gibi. kamerasinada baktim, autofocus yok biraz uzulmustum ama yinede goruntu kalitesine iyi diyebiliriz, benim bekledigimden iyi cikti. Telefonda begenmedigim hic bi ozellik yok, dis gorunusude oldukca guzel. Piyasanin biraz daha dusmesini beklemeyi dusunuyorum . 700 kusur liraya alan arkadaslar nerden aldiklarini soyleyebilirler mi ?

nokia shopdan almışlar ama hangisinden aldıklarını bilmiyoruz. bi de ilk geldiği zaman daha basın bülteni bile yayınlanmamıştı. onun için şu an zor gibi o fiyata bulmak. 780tlye aldılar.

şu an için en ucuza havale fiyatına pinti.net'te var 795,40tl'ye.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-nokia-e6-00-fiyati,462535,0.html

• telefoncu tanıdığınız varsa toptan fiyatı 780 lira,kvklı.samimiyetinize göre karını verirsiniz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yardımınız ve verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.

rica ederim arkadaşım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chronicmaniac

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Telefonun Nokia tarafından tavsiye edilen satış fiyatı 869 TL'dir.

http://www.nokia.com.tr/haberler-ve-etkinlikler/basin-bultenleri/showpressrelease?newsid=-56317

bizde bu fiyatın altında

sen neresin

Geldin gördün hocam bugün

hatlar karışmış adamım :))

SAOLSUN ARKADAŞIMIZ ÇOK İLGİLENDİ BENİMLE.MUHABBET ETMEKTEN CİNCİĞİNE KADAR İNCELEYEMEDİM AMA CİHAZ GÜZEL OLMUŞ.EN ÇOK BEYAZ YAKIŞMIŞ.ANKARADAKİ ARKADAŞLARIN GİDİP İNCELEMESİNİ TAVSİYE EDERİM.FİYATIDA 835.TEK EKSİKLİK YAPMIŞ YİNE NOKİA.FLASH GO ON ÖZELLİĞİ KOYDUĞU CİHAZA KABLOSUNU PAKET İÇERİĞİNE KOYMAMIŞ.Bİ ONA GICIK OLDUM.

TEŞEKKÜR EDERİM KRONİK MANYAK ARKADAŞIM

Rica ederim Kaya abi ne demek

Evet kutu içeriğinde usb flash bellek vs. bağlantısı için N8 lerde çıkan usb kablosundan yok.. Sadece normal usb bağlantı kablosu ve şarj aleti çıkmakta.. ilerleyen zamanlarda E6 için Turkcell Taahhütlü cihaz kampanyası yapabilir bu arada..

• Cihazi bende aldim arkadaslar vatandan ve piyasaya yeni cikmis telefon oldugu icin heryerde yok ve vatandan kdv indirimyle baya iyi aldim gayet memnunum tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Telefonun Nokia tarafından tavsiye edilen satış fiyatı 869 TL'dir.

http://www.nokia.com.tr/haberler-ve-etkinlikler/basin-bultenleri/showpressrelease?newsid=-56317

bizde bu fiyatın altında

sen neresin

Geldin gördün hocam bugün

hatlar karışmış adamım :))

SAOLSUN ARKADAŞIMIZ ÇOK İLGİLENDİ BENİMLE.MUHABBET ETMEKTEN CİNCİĞİNE KADAR İNCELEYEMEDİM AMA CİHAZ GÜZEL OLMUŞ.EN ÇOK BEYAZ YAKIŞMIŞ.ANKARADAKİ ARKADAŞLARIN GİDİP İNCELEMESİNİ TAVSİYE EDERİM.FİYATIDA 835.TEK EKSİKLİK YAPMIŞ YİNE NOKİA.FLASH GO ON ÖZELLİĞİ KOYDUĞU CİHAZA KABLOSUNU PAKET İÇERİĞİNE KOYMAMIŞ.Bİ ONA GICIK OLDUM.

TEŞEKKÜR EDERİM KRONİK MANYAK ARKADAŞIM

Rica ederim Kaya abi ne demek

Evet kutu içeriğinde usb flash bellek vs. bağlantısı için N8 lerde çıkan usb kablosundan yok.. Sadece normal usb bağlantı kablosu ve şarj aleti çıkmakta.. ilerleyen zamanlarda E6 için Turkcell Taahhütlü cihaz kampanyası yapabilir bu arada..

saolasın güzel kardeşim

• 5800 den bu modele geçmeye değer mi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baysafran

5800 den bu modele geçmeye değer mi arkadaşlar?

5800 nneredeee e6 neredeeeee
  • eğer qwerty klavyeli bir telefon kullanmak istersen değer. yalnız ekran sana baya bi küçük mü geliyor ona karar ver bence. ben olsam alır mıydım, alırdım tabi. ama işte bu işlerde maddi duruma bakıyor.
  • E6 duyurulduğundan beri bekliyodum çıkmasını ama son zamanlarda aklım Samsung Galaxy Ace'e kaymıştı ama açıkçası Androidten çekiniyodum.E6 bu hafta satışa başlayınca bilinçaltımdan uyarıldım "sen bu cihazı bekliyodun" diye.:)))
    2-3 gün son kez alıcı gözüyle internette, bugün de Electroworld'te beyazını inceledim.Bağlantılarım sayesinde büyük bir distribütörden 755 TL ye 10 taksit alıcam inş.Nedense severek kullanıcam gibi bi his var içime sineceğini düşünüyorum.Hayırlısı bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimusp

E6 duyurulduğundan beri bekliyodum çıkmasını ama son zamanlarda aklım Samsung Galaxy Ace'e kaymıştı ama açıkçası Androidten çekiniyodum.E6 bu hafta satışa başlayınca bilinçaltımdan uyarıldım "sen bu cihazı bekliyodun" diye.:)))
    2-3 gün son kez alıcı gözüyle internette, bugün de Electroworld'te beyazını inceledim.Bağlantılarım sayesinde büyük bir distribütörden 755 TL ye 10 taksit alıcam inş.Nedense severek kullanıcam gibi bi his var içime sineceğini düşünüyorum.Hayırlısı bakalım...

bende vereyim parasınıda peşin banada beyazını alırmısın.nokia com garantili,made in hungary yada finladiya olsun yanlız.kvk yada genpa çıkışlı ollsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya.77 -- 19 Temmuz 2011; 22:39:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimusp

E6 duyurulduğundan beri bekliyodum çıkmasını ama son zamanlarda aklım Samsung Galaxy Ace'e kaymıştı ama açıkçası Androidten çekiniyodum.E6 bu hafta satışa başlayınca bilinçaltımdan uyarıldım "sen bu cihazı bekliyodun" diye.:)))

hocam o dedigin yerden bizde alabilir miyiz o fiyata ? bizede bi yardimci ol :)
  • Arkadaşlar üzülerek söylüyorum gerçekten yardım etmek isterdim şuan için böyle bir şey yapamam.İmkan ve zaman konusunda kısıtlıyım,iş açısından çok yoğun bir dönemdeyim kendi cihazımı bile kendim almadım akşama inş ulaşıcak elime.Lütfen kusura bakmayın.
  • Arkadaşlar telefon süper elimden hiç düşürmüyorum... Telefonu alan arkadaşlar deneyimlerimizi yazalım da bilmediklerimizi öğrenelim telefon hakkında
  • Internet tarayıcı, kamera ve GPS performansı nasıl?
  • Aynen benim de elimden hiç düşmüyor. N8 den daha fazla kurcalıyorum bunu...

@sugar_klavyeci,
    Web browser Anna ile bambaşka olmuş. Bir kere çok hızlı. Bir diğeri Operadaki gibi sekmeler açılabiliyor ve sayfada copy paste yapılabiliyor. Ayrıca E6 ya özel navigasyon tuşlarına dokunulduğu anda mouse işaretcisi çıkıyor, sayfadaki minicik bir linke bile zoom yapmadan tıklayabiliyorsun...
  • bunu pek sevmedim ama bir sonraki telefonum x7 olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.