Şimdi Ara

Gigabyte GA-P67A-UD7 anakart video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
15.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gigabyte'ın Intel Sandy Bridge işlemciler için tasarladığı en kaslı anakartlardan biri olan UD7, test masamızda.

• Birde işlemci test sıralaması olsaydı iyi olurdu.
  • anakart siyah pcb ile asgari sınıf izlenimi vermiş çok güzel ama pcı x8 yerine x16 olsa dah iyiymiş aynı 1156 soketler gibi olmuş..
  • Şu 8x leri artık kaldırın anakartlardan yahu.
  • 2 slot x16 çalışıyor sanırım bu da sli düzeni için yeterli.
  • Çok yüzeysel bir inceleme olmuş.Yinede Teşekkürler.
  • 5sneme girecem gigabyt anakartımla hiç sorunum yok cok güzel bi marka 690g modelini kullanıyorum overcloc olarak işlmcimi 2.1den 2.4e zor getiriyom ama zaten işlemcimin sıcaklığı 40derece yazın 80lere geliyor
  • voltaj verilmeyen bi model olduğu için anakartım ocada meraklı deyilim zaten
  • işlemcisiz anakart testi güzelmiş :)
  • Sandy Bridge bizler için FOS çıktı
  • mesut Çevik'in kafası hafif güzel gibi.Ben bi an anakartı elinden atıp amannnnnnn boşverin kartı diyecek diye bekledim :D:D
  • Bu anakart OC potansiyeli marshall veya R4E'den daha yüksek, ilk rekokrlar bunun ile kırılacak sonraki P67A-UD9 çift CPU destekleyen anakartıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßekir

Sandy Bridge bizler için FOS çıktı

Konsol sahipleri yada amd kullanıcıları mı? Siz kimsiniz?
  • Testleri yaptığınız sistemin kasa için görünümünü ve dış görümünüde gösterseniz videolarda oldukca iyi olur.Eminim çoğu kullanıcı merak eder kasa içinde bu parcaların nasıl durduğunu..

Anakart oldukca güzel bir dış görünüme sahip. Siyah pcb üzerin koyu yeşil kalın soğutucular çok etkili durmuş. Oc konusunda bu çarpan kilidi olayı kafamı karıştırdı.Anakart cok kaliteli bir o kadarda pahalı duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 5 Ocak 2011; 13:23:20 >
  • bu ne yahu çarpan kilidi açık olmayan işlemciler OC olmayacaksa ne anladık bu anakattan zaten anakartın en çok dikkat edilien şeyi OC potansiyelidir ilginç.
  • İnceleme için teşekkürler ama kısa olmuş gibi biraz
  • siyah pcb karta ayrı bir estetik katmış..
    soğutma bloklarıda oldukça iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Orijinalden alıntı: ßekir

Sandy Bridge bizler için FOS çıktı

Konsol sahipleri yada amd kullanıcıları mı? Siz kimsiniz?

İmzaya baksan anlardın OCZ...
  • cok az sata slotu var

bu arada sadece çarpan ile overclock olayı iyi olmuş

bir sürü ince işle ugrasmicaz

basacaz voltaji ver coskuyu
  • sannki sandy bridgeler çok iyi işlemcice üst seviye anakart çıkarıyorlar tam cahil yolma politikasi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.