- x
Suzuki Maruti?
24 Cevap29611 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

7937 Mesaj
29 Ekim 2005; 14:10:14 

Suzuki Maruti nası bi arabadr? Ne kadar yakar? Özellikleri neler bilen warsa yardım edebilir mi? Ve de bunun 2000 modeli ile mesela bi 1994 Renault Rainbow aynı fiyat hangisini almak daha mantıkLıdır. yada 5-6 milyara hangi araba alınır?

(Not: Öörenciyis fakiris )

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5719 Mesaj
29 Ekim 2005; 14:15:55 

maruti ile park sorunu kesinlikle yaşamazsın
kuzende vardı, yıllarca kullandı, çok memnundu.
park sorunu yok, yakıt tüketimi makul...
şehir içi için kullanılabilecek bir otomobil..

7937 Mesaj
29 Ekim 2005; 14:18:29 

Ankarada öörenciyim işde şehirlerarası gitmicem anca şehiriçinde.. Düşünüyorum almayı da ön camlar otomatik mi bu arabanın? :P

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5719 Mesaj
29 Ekim 2005; 14:23:36 

benim bildiğim camlar otomatik değil,
merkezi kilit yok

full aksesuarsız...

7937 Mesaj
29 Ekim 2005; 14:27:33 

Hmm tmm.. işde bana otomatik cam ve kalorifer olsa yeter.. Otomatik camı zaten takıyorlar heraLde... Yardımların için saoL..

535 Mesaj
29 Ekim 2005; 20:20:31 

bende 94 model maruti var. kötü durumda. satıcam satabilirsem. 2 kere antalyaya gittim geldim. şehirler arası sorun çıkarmıyor. ama ufak tefek masraf ta eksik olmuyor arabadan. yolda kalmadım hiç ama kalorifer bozulur, silecek bozulur, kapı kolu bozulur. saçmasapan bir sürü masraf çıkar.

corolla hb d-4d sol mm
yaris d-4d sol mm

1596 Mesaj
29 Ekim 2005; 20:24:31 

quote:

Orjinalden alıntı: hasanyuceer

Suzuki Maruti nası bi arabadr? Ne kadar yakar? Özellikleri neler bilen warsa yardım edebilir mi? Ve de bunun 2000 modeli ile mesela bi 1994 Renault Rainbow aynı fiyat hangisini almak daha mantıkLıdır. yada 5-6 milyara hangi araba alınır?

bende flash al derim bence en mantikli tercih veya broadway fln da olabilir suzuki sana sikinti verebilir cözmesi zor ama en azindan renoyu kolay ve ucuza cözersin yoksam bi zamandan soonra suzuki adami ac birakir

(not:biz de öörenciyis rahat ol:D

banlandı

1761 Mesaj
29 Ekim 2005; 21:31:07 

sakın derim, sakın. ağırlığına ve gücüne göre çok yakan bir araba. onun yerine swift tavsiye ederim şiddetle.

Compaq/HP 9010 dizüstüyü TV'ye bağlamak konusunda yardım ediniz.
Otomatik şanzımanlar hakkında bilgi ve yardım alınız.

2787 Mesaj
29 Ekim 2005; 22:46:56 

bencede swift olabilir .....veya hyundai excel olabilir...

skoda turkey / detailing turkey

5575 Mesaj
30 Ekim 2005; 0:30:26 

maruti..hindistanda yapılmış bir arabadır..bir önceki nesil..alto dur..ondan bulabalirsen tavsiye ederim..
ama ben rainbow öneririm

David Coverdaleden Soldier of Fortuneyi indirip dinleyin..iyi gelecektir
olmazsa neşet babadan..yalan dünyayı..dinleyin..aynı etkiyi yapıyor..

2290 Mesaj
30 Ekim 2005; 10:26:45 

Otomatik cam takılır kolay...Ama renault seçebilirsin yedek parçası bol ve ucuzdur...

İ.Ü ULAŞTIRMA VE LOJİSTİK

346 Mesaj
4 Kasım 2005; 18:22:19 

valla 0.8 motoru olandan bahsediyorsan 600 kusur kilo olan arkadaş...

direk tenekedir... kaza yaparsan sağ çıkma şansın pek azdır!

buna karşın 0.8 motor inanılmaz çeker arabayı hafif olduğu için... performansı tatminkardır...

şehir içi 5-6 litre yakarsın kullanıma göre...

eskişdikçe arkadaşın dediği gibi abuk subuk masraflar çıkartır...

51 Mesaj
4 Nisan 2006; 18:38:10 

eskişdikçe arkadaşın dediği gibi abuk subuk masraflar çıkartır...
[/quote]

dostum emin ol masraf falan çıkarmıyo. konu açılalı 6ay olmuş ama görünce cvp yazim dedim

18 Mesaj
22 Haziran 2009; 18:10:49 

bence hiç abuk subuk masrafı yok, tofaş kuş serisi olsn renault broadway, spring olsn sürekli cam krikosu bozar kapı kolu kırar cam kolu kırar marutide hiç öle şeyler yaşamadım 2 senedir kullanıyorm, yakıtı 5,9-7 litre /100 km arası değişir trafiğe ve kullanım şekline göre, yedek parçası ucuzdur, seridir (kasa hafif), yol tutuşu iyidir, kasa ufak olmasna rağmen sağlamdır...

Ne mutlu Türk'üm diyene!!! M.Kemal ATATÜRK

1447 Mesaj
22 Haziran 2009; 18:17:09 

quote:

Orjinalden alıntı: ozzgur87

bence hiç abuk subuk masrafı yok, tofaş kuş serisi olsn renault broadway, spring olsn sürekli cam krikosu bozar kapı kolu kırar cam kolu kırar marutide hiç öle şeyler yaşamadım 2 senedir kullanıyorm, yakıtı 5,9-7 litre /100 km arası değişir trafiğe ve kullanım şekline göre, yedek parçası ucuzdur, seridir (kasa hafif), yol tutuşu iyidir, kasa ufak olmasna rağmen sağlamdır...

Yakıt miktarı fazla değil mi

Kafalarda hesaplar yapılır ve mesafeler konur, fakat bu kalp unutmaz, unutamaz ki zaten her kalp yıkılır ancak yenisi bulunamaz bir mesken, her anım birini özler, rüyada yolunu gözlediğim, düşünceler ve benliğimle canlanır tüm hatıralarım, bitince yalnızım, gözümü açtığımda kalmışım yanımda ailem ve birde arkadaşlarım....
Canon EOS 40D, Tamron 17-50mm F/2.8 Di-II XR IF AF, Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II, Canon EF 50mm f/1.8 II, Helios 44m-7 58mm f/2.0, Super Paragon 135mm f/2.8
Canon 60D'm çalındı seri no:2021202816

18 Mesaj
27 Mart 2010; 22:52:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Ugur851

Yakıt miktarı fazla değil mi

şehir içinde daha az benzin yakan hangi araç var ????

Ne mutlu Türk'üm diyene!!! M.Kemal ATATÜRK

4424 Mesaj
27 Mart 2010; 23:35:31 

quote:

Orijinalden alıntı: MuttFTS.

5-6 milyara hangi araba alınır?

tabiki lada samara

Hyundai Accent Era 2009 1.4lt 16v 97ps DOHC

New Thinking. New Possibilities.

11676 Mesaj
27 Mart 2010; 23:45:11 

benim arkadaşımda var 2000 model klima var abs hidrolik direksiyon falan yok ama direksiyon hidrolik kadar hafif diyebilirim içine iri olmamak şartı ile 4 kişi rahat sığar park problemi olmayan bir arabadır.

Daihatsu Sirion 1.0 12v 69 hp+lpg tasarrufta son nokta...

30 Mesaj
28 Mart 2010; 19:02:13 

Dostum hergün Ankara-Polatlı arası gidip geliyorum.Arabada 4 kişiyiz ve en hafifimiz 90 kg. Garibim neredeyse kendi kadar yük çekiyor. Araç LPG li ve kilometrede 11 kuruş yakıyor. Bulup alması zor, satması daha zor ama kuş serisine göre son derece sorunsuz bir araba.

1739 Mesaj
28 Mart 2010; 19:34:24 

Bizdede var şirket arabası, iki arabanın arasına kafalama park ediyorum bazen, hiç park sorunu yok. Tek iyi tarafı bu.
86binde sanırım. Şanzıman yenilendi. Hatta bir ara geri vitese takmak için arabayı stop etmek gerekiyodu, kenara cekıp biraz ugrasınca gecıyordu ama. Araba 4 vites ve camları bile tam kapanmıyor, kilitler bozuk, arka kapıyı kitlemiyoruz ordan açıyoruz tüm kapıları.
Yolda giderken motoru kucagına almısta öyle gidiyorsun sanki.
Yalnız içi geniş.
Ben tavsiye etmem, paraya yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fleetwood -- 28 Mart 2010; 19:38:29 >

Ford Focus 3

3207 Mesaj
29 Mart 2010; 2:20:57 

Bir yerde okudum, doğruysa, motoru bağlantılarından söktükten sonra tek kişi çıkarabiliyormuş.
Böyle basit arabalar da hoşuma gidiyor.

Yalnız fotograflardan gördüğüme göre frenler servo fren değil. Yani takviyeli değil. Sonuçta araba da hafif, videolardan direksiyonu hafif gibi görünüyor ama, acaba frenler nasıl? Bir de 12" tekerlekleri var galiba, buna göre güzel lastikler var mı piyasada?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Mart 2010; 2:23:48 

5 Milyonlul benzinle Dünyayı dolaştırıyor bunlar

2579 Mesaj
29 Mart 2010; 9:31:04 

yine de 6-7 litre benzin yaktıktan sonra minicik arabaya binmenin mantığı yok, LPG'li almak daha iyi. taunus iyidir, hem daha ucuz hem daha konforlu

illa minik istiyorsan Subaru Vivio var, gayet güzeldir

2 Mesaj
18 Haziran 2010; 21:49:41 

arkadaşlar merhaba, bende 3 ay kadar önce bir maruti aldım. 2001 model şu ana kadar oldukca memnunum. ne varki sol ön pencere krikosu bozuldu. nerede bulacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirimç bu siteyi yeni gördümi ama ilişkilerdeki samimiyet beni duygulandırdı. bir aile gibi burası aranıza katılmaktan memnunum.

2 Mesaj
18 Haziran 2010; 21:52:37 

arkadaşlar merhaba, bende 3 ay kadar önce bir maruti aldım. 2001 model şu ana kadar oldukca memnunum. ne varki sol ön pencere krikosu bozuldu. nerede bulacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirimç bu siteyi yeni gördümi ama ilişkilerdeki samimiyet beni duygulandırdı. bir aile gibi burası aranıza katılmaktan memnunum.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.366