Şimdi Ara

### DH - Kilo almak isteyenler Derneği ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Beyler sonunda böyle bi konu açmaya karar verdim

Boyum 1.82 kilom 60 - vicudum çok şekilsiz giydiğim hiçbirşey yakışmıyor üstüme. günde 7 öğün yemek yiyorum nerdeyse abur cubur ıvır zıvır vs yemediğim şey yok ama kilo alamıyorum. nereye gidiyor bu kadar yemek anlamıyorum buna + olarak halsizlik vitamnsizlik, kansızlık , sivilce vs gibi sorunlarım var. netden ulaştığım bilgiler ışığında sağlıklı bir şekilde kilo almaya çalışıcam artık. Şöyle başlayalım.

Kilo almak için denklem belli: alınan kalori yakılan kaloriden büyük olmalıdır. Bu denklemle kilo kazanılacaktır.

kalorisi yüksek olduğunu bildiğim dh sayesinde BOZA var.
    yarından itibaren BOZA içmeye başlıyorum.(tadının ne kadar iğrenç olduğunu bilsemde)
    1ay sonra boy ve kiloyu güncelliyeceğim.

SİZİNDE VARSA KİLO ALMAK İLE İLGİLİ ALTERNATİF ÖNERİLERİNİZ BU BAŞLIK ALTINDA TOPLAYALIM ARKADAŞLAR.

kalorisi yüksek bazı besinler;
     ### DH - Kilo almak isteyenler Derneği ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRetta -- 4 Ocak 2011; 18:47:18 >

• alınan kalori verilen kaloriden yüksek olmalı doğru.bu nasıl mümkün olabilir?tabiki metabolizma yavaşlatılarak.peki bu nasıl mümkün olabilir.bazı bitkiler var metabolizmanın yavaş çalışmasını sağlayan.metabolizma yavaşlayınca doğal olarak kilo alınır ama şunuda belirteyim hızlı metabolizma her zaman daha iyidir.

edit:boyum 186 73 kiloyum.bende zayıfım ama özel bi çaba sarfetmiyorum kilo almak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B729B06B -- 4 Ocak 2011; 18:03:03 >
  • metabolizmanı felan yavaşlatma.

olay şudur : ye ve yat

açıklayayım, haraketsiz ve moloton bir şekilde tüm vaktini harca ve sürekli abur cubur tüket
  • Deneyeceğim bunları...
  • Aynı sorun bende var boyum 1,81 kilom 64.Çok fazla yediğim halde kilo alamıyorum bende baktım kilo alamıyorum önümüzdeki ay bodye yazılmaya karar verdim en azından vücut şekil alır
  • Zayıf olanların boyu 180+ kilosuda 60 oluyor genelde. Bende 180 ve 60ım Çözüm bulun 70 yapın beni yeter artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.