Şimdi Ara

Benim projem (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
9
Favori
75.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheJudgé

Resimleri hangi forumdan aldıysan çok güzelmiş ..

Ne yazik ki senin gibi cekemiyenlerde var, belki sen baskalarin esalariyla hava atiyorsun ama ben kesinlikle yapmam.
    Kiskandinmi kocum calis seninde olur.

belki bu fotolardan ikna olursun wuhahahah biraz daha koysun diye odaminin fotosunuda cektim
    sen simdik uyuyamanda kiskancindan wuhahah

Simdiye kadar asla eslarimla hava atmamissimdir ama senin gibileride cevapsiz birakmam.

Benim projem

Benim projem

al gozun oda gorsun :)

Benim projem

Benim projem

Benim projem

• En ufak yoruma kıskandınmı ben hava atmıyorum filan falan diyosun yaşına görede olgun davranmıyosun. Bunların dışında proje güzel tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaratık00

En ufak yoruma kıskandınmı ben hava atmıyorum filan falan diyosun yaşına görede olgun davranmıyosun. Bunların dışında proje güzel tebrikler.

yoruma gele bilirim ama eger biri bana baska birisinin eserini sergiledigimi soylerse kizarim buna. once sen bi oku hic hava atmak diye problemim yoktur benim. ben hava atmak icin sergileseydim hic kimseye yardimci olmazdim ben burdan kargoyla trye siparis bile gonderiyorum orda zor bulundugu icin.
  • Yani düşünüyorumda 2 ay emek vericem 8 10 bin euro vericem bide sen yapmadın filan diycekler o kadar emeğin karşılığında böyle deseler bende sinirlenirdim amma velakin boşver sen projene bak abi para filanda hikaye 10 değil 20 bin euro olsa yapamam bunu sadece satın alırız ama ülkeninde çok etkisi var bizde 5 liralık tv kumandasının içi açıldımı azar işitiliyor çocuklukdan alışamadıkki :) bide 5 dolarlık parça bile zor bulunuyor yok geldi gelcek herşeye rağmen
    Tebrikler süper olmuş
    Bide hollandada net fiyatları nasıl
  • Gerçekten gayet beceri gerektiren, bilgi gerektiren ve sonucuna da bence ulaşmış bir çalışma. Açıkçası kasanın görüntüsünün son halini beğenmedim ama amaç daha çok performans benim anladığım. Görsellik olarak benim RC690 'ımı ben buna değişmem

Bir de arkadaşı tebrik ediyorum, sınavlarım var vs diye elinin altındaki parçalara dokunmadan durabiliyor , okula gereken özeni gösteriyor, ben yapamadım bunu , 3sene okulu %90 forum yani bilgisayar yüzünden uzattım. Helal olsun, maddi durum var ki rahatça alıyor ediyor, ona kimse laf söyleyemez, 20bin tl türk parası harcadı belki ama parası olana el kiri, olmayana servet, malesef dünyada eşit değiliz, Allah büyük, öbür tarafta açığı kapatırız inşallah.

Performans testleri sonuçları da eklersen ilana güzel olur, gözümüz gönlümüz iyice açılır :) Kolay gelsin, okulda da cümlemize başarılar öğrenci olanlara.

• "Legendary1985"

Koyduğun fotolar, ilgili arkadaşa gitmiştir, zaten

Yanlız senden rica ediyorum ya doğru dürüst bir fotoğraf makinası al, yada fotoları doğru bir şekilde çek, çok kötü fotolar koyuyorsun ne bu sisteme nede sana yakışmıyor
  • Abi ne olmuş hava attıysa?Ben yapsam bende övünür,hava atarım.Bu arada çok vakit bulamadım son fotoğraflar nerde
  • Adam yaptığı işle de övünmedi, harcadığı parayla da..

Gayet güzel bir iş çıkarmış, becerisini, konuşturmuş ve güzel bir sonuç almış..

Bizim milletimiz de çekememezlik olduğu için kendi yapamadığı şeyleri, başkasının da yapamayacağına inanıyor.

Ellerine sağlık hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Mw2
    Adam yaptığı işle de övünmedi, harcadığı parayla da..

Bizim milletimiz de çekememezlik olduğu için kendi yapamadığı şeyleri, başkasının da yapamayacağına inanıyor.

Ellerine sağlık hocam.

Vay hocam tsk ederim yorumun icin :)
  • Cpu'ya bak 26 derece benim Cpu 42leri felan görüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendary1985

quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Mw2
    Adam yaptığı işle de övünmedi, harcadığı parayla da..

Ellerine sağlık hocam.

Vay hocam tsk ederim yorumun icin :)

Ya hocam rica etsem ekran klavye herşey dahil toplu bir fotoğraf çekermisiniz açıkken.Kapalıda olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: of dead
    Cpu'ya bak 26 derece benim Cpu 42leri felan görüyo

-26 derece hehe :)
  • Çok güzel olmuş elinize sağlık. :)
  • Helal olsun ne denirki
  • Proje çok güzel ama şu kafamı karıştırdı projeye 9 ocakta başlanmış ve ayın ortalarına doğru şu şu parçalar yeni geldi vs denmiş ama youtube ye 3 ocakta konmuş video
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman sasa

Proje çok güzel ama şu kafamı karıştırdı projeye 9 ocakta başlanmış ve ayın ortalarına doğru şu şu parçalar yeni geldi vs denmiş ama youtube ye 3 ocakta konmuş video

bu projeyi hollanda/belicka sitesinde sergiledim daha once basladiydim ;). ama simdik pat diye butun sergiyi bi gunde sergilemek guzel olmazdi ondan boyle yaptim. ama simdiden itibaren hollanda/belcika ve donanimhaber ayni gidiyor :)
  • Hocam helal olsun sana ne denirki son haliyle maliyet ne oldu :) İmkan el verse herkes sizin gibi olmak ister
  • Büyük bir fotoğraf beklemekteyim.Son haline bütün olarak nasıl olmuş merak ettim
  • Arkadaşım şu resimleri Simage olarak koyun... sayfa açılana kadar pc fıttırıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Büyük bir fotoğraf beklemekteyim.Son haline bütün olarak nasıl olmuş merak ettim

hele bi ekranlarim geldin ondan sonra guzel bi foto cekerim :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.