Şimdi Ara

Eureko Sigorta'yı nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
14.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben Toyota aracıma Eureko Sigorta'dan kasko yaptırmayı düşünüyorum. Bilgisi olan, daha önce kullanmış olup tecrübelerini paylaşmak isteyen, başka firma önerisi olan paylaşırsa sevinirim.

• değerli arkadaşım, A sigorta B sigorta fark etmez, sana verilen hizmer önemli olan, bir çok sigortadan teklif alabilir, poliçelerini ve sana verdiği hizmetleri, teminatları, poliçe kapsamına giren herşeyi inceleyebilirisin. en önemlisi aracın sıfır ile sıfır değer klozu kaç ay ona bak, yılda kaç kez kaç gün ikame araç hizmeti veriyor, deprem muafiyeti düşüyormu, kaza anında kişi başı ölüm ve sakatlık teminatları ne kadar, kısaca sana en iiyi hizmeti veren sigortaya yaptır derim. birde unutmadan söyleyim poliçe yaptırdığın sigortanın anlaşmalı servis ağını kontrol et. şimdiden hayırlı olsun.

www.otohasaruzmani.com

• Ben vize almak için bu düzenbazlardan Schengen için istenen sigortayı yaptırdım,hatta kendim Garanti internet bankacılığından yaptım...Sonra ertesi gün telefon ettim,dedim "evimde yazıcı yok,sigorta poliçesini adresime gönderir misiniz?"Yaklaşık 15-20 gün "geliyor gidiyor" diye oyaladılar,artık ertesi gün vize randevum vardı,poliçeyi flash diske atıp,kırtasiye aradım,buldum da poliçeyi yazdırabildim...
    O gün bu gündür sitelerini bile açmıyorum...
    Daha poliçeyi kağıda basıp adrese ulaştıramayan şirketten araç sigortası yaptıracağım bir de...

http://www.krediustasi.com/eureko-sigorta-nedir-provizyon-nasil-alinir/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D@rbeli M@tk@p -- 16 Ocak 2018; 10:24:23 >

• Euroko sigorta hakkında araştırma yapıyordum bu konuyu gördüm yazmadan geçemdedim bilgili bilgisiz bir ton yazı var internette şurayı okumanızı öneririmhttp://www.krediustasi.com/eureko-sigorta-nedir-provizyon-nasil-alinir/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.