Şimdi Ara

ACİL windows media player

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • media playerda görüntü çok bozuk çıkıyor ve video ayarlarından düzeltemiyorum. bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

• Başka videoları denedinmi yoksa tek videodamı bu karara vardın?
  • bütün videoları denedim yeni cd lerdede aynı sorunu yaşıyorum
  • Peki ayni cdleri baska bir oynaticiyla denedin mi?
  • denedim cd lerde bi sorun yok. başka oynıcılarda sorunsuz çalışıyolar. sadece media playerda değil winamla çalıştırdığımda da aynı sorunu yaşıyorum.
  • Önerebilecegim tek sey Media player sürümünü güncellemen. Bunun disinda fikrim yok. Üzgünüm
  • Önerin için sağol fakat güncellemede bir işe yaramadı.
  • izlediğin videonun çözünürlüğü çokazdır ondan yapıyo olabilir.
    benim sana tavsiyem codec yüklemen işe yaraybilir.
  • ?
  • internetten indirdiğim bir dosyada da aynı sorunu yaşıyorum. çözünürlükle alakalı değil. panda antivirüs kullanıyorum ve virüs taramasında birşey çıkmıyor. acaba başka bir antivirüs programı ile tarama yaptırmalımıyım. ???
  • codec codec codec
  • codec te bir işe yaramadı
  • son önerim ekran kartı diverini güncellemen
  • ekran kartını kaldır yeniden kur ya da arkadaşın dediği gibi ekran kartını güncelle
  • güncelleme de bir işe yaramadııııı. ya çıldırmak üzereyim başka bi önerisi olan varmı?
  • servisi aradım aynı sorunun daha öncede yaşandığını ve windowsu baştan kurmam gerektiğini söylediler. hiçbir codecle bu sorunu giderememişler.

baçka bi fikri olan varsa lütfen söylesin çünlü bilgisayarımdaki prıgramları kurtarmak istiyorum...
  • ekran kartın ne bu 1
    2.si bozuk cıkıyor derken ne bozuk cıkıyor
  • windovsu tekrar kurdum. sorun çözüldü.

ilgilenenler için not:
    servis yetkilileri aynı sorunun daha öncede yaşandıgını ve hiçbir codec programının işe yaramadıgını söylediler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.