Şimdi Ara

Samsung'un Galaxy S başarısı: Satışlar 10 milyonu geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung'un açıkladığı gibi oldu ve Android dünyasının en iyi telefonlarından birisi olarak gösterilen Galaxy S, elde ettiği yüksek satış başarısıyla 10 milyon barajını da geçti. 4-inç büyüklüğünde Super AMOLED ekrana ve 1GHz hızında çalışan Hummingbird işlemcisine sahip olan Galaxy S, hatırlanacağı üzere geçtiğimiz Haziran ayında lanse edilmişti. Açıklanan son rakamlar çerçevesinde aylık ortalama satış rakamının 1.4 milyon adet civarında olduğu belirtilen Galaxy S'in, Android 2.3 güncellemesi alması beklenirken, Galaxy S 2 modelinin de çok yakında tanıtılması bekleniyor.

Samsung'un Mobil İletişim Bölümü yöneticisi ve başkanı JK Shin konuyla ilgili açıklamasında, "Galaxy S, bizim mobil endüstrisindeki 22 yıllık varlığımızın bir sonucudur. O, Akıllı Yaşam konseptimizin gerçeğe dönüşmesidir. Kullanıcıların daha rahat, heyecanlı ve entegre yaşamasını istiyoruz. Bugünün kilometretaşı da bunu başardığımızı gösteriyor: Dünya genelinde Akıllı Yaşam içerisinde olan 10 milyon Galaxy S kullanıcısı bulunuyor." dedi.

• ne diyelim bu telefonlardan bi tane almis biri olarak, hadi yine iyisin samsung parayi vurdun gene :)
  • bismillah dur daha turkıye ne oldugunu bılmeden s modeli geliyor :)
  • vallaa yaklaşık 1 ay önce aldım..aldığımda android 2.1 yüklüydü,gecen hafta froyo 2.2 yaptım..yıllarca bircok nokia tel kullanmış birisi olarak vede iphone 3g kullanmış birisi olarak inanılmaz bir alet bu samsung..muhteşem deyimini zor kullanan birisiyimdir..ama bu cihaz muhteşem
  • @emrah.kas benim telefon 1.5 hafta kadar önce gelmişti :D

hem performans hem kullanım hemde f/p olarak çok iyi bir ürün :D 2.2Froyo güncellemesini Kies'ten yapınca Türkçe dil desteği olmuyor ama telefonda hız olarak bir sıçrama oluyor :D Flash desteği de cabası :D DH deki videoları kimi zaman pc i açmaya üşenip Galaxy S ten izliyorum :D ekranına diyecek yok monitör soluk geliyor bazen, ama tek sorunu kamerada flash olmaması...
  • Telefonu 2 aydir kullaniyorum..parasinin hakkini veriyor gercekten..yillardir nokia kullandim ve hayatim da ilk defa nokia disina ciktim ve galaxy s aldim..iyi ki de almisim..tebrikler Samsung...
  • çok güzel bir telefon, hak edilmiş bir başarıdır. umarım ikinci versiyonunda tasarıma biraz daha önem verirler..
  • 10milyon satmazmi. avrupada 400euro nun altina inmis. bu fiyata bu kalite.
    nokia hangi akilla n8'i ayni fiyattan piyasaya surmus ona sasiriyorum. ama esas sasilmasi gerekenler ayni fiyattan gidip n8 alanlar.
  • yanında verilen cd ile kurulan programla bile bilgisayara bağlanamayan i7500 galaxy modelini müşterilerine satıp hiçbir destek ve update yayınlamayan samsungun bir gün bile gitmeyen pil, flaşsız kamera, bağlanmayan GPS ile insanlara 1400 TL den satmayı başarabildiği müth,ş bir pazarlama taktiğidir.
  • Ne olurdu sanki kasa kalitesi ve tararımına biraz daha önem verseydiler, Sırf bu kasa yüzünden soğudum GalaxyS'den ve gidip HTC Desire aldım
    Umarım GalaxyS 2'de bunu göz ardı etmezler.
  • Komik olma, pili az giden ya sorunludur yada kullanmayı bilmiyorsundur, yazılım desteği galaxy ile bitti, bence şuan için için en iyi smart phone bu, sonrasında esas sorunlu olan ip 4 gelir.
  • Firaristt

bende kies üzerinden güncelledim..full türkçe..market açık,turkcell rom yüklüydü ondanda kurtulmam cabası üstelik.nasıl yaptın dersen forumda igtx arkadaş muhteşem bir anlatım ile belirtmiş..

burdan bi kontrol et istersen
    http://forum.donanimhaber.com/m_43803179/mpage_1/f_/key_//tm.htm

ingiltere kodunu giriyorsun ve olay tamamdır.
  • @DH Misafiri 03.01.2011 Saat: 15:37

Bir Samsung Galaxy S kullanıcısıyım normal günlük kullanım(15-20dk. tel. görüşmesi, ortalama 30dk. internet gezintisi birde akşamları yarım saat civarında oyun oynarım :D ) ile 3-4 gün arası yoğun kullanım(3-4 saat oyun sürekli internet senkronizasyonu mail programları kullanarak) ile de 1,5 gün şarjım dayanıyor... Ayrıca GPS ile alakalı hiç sorun yaşamadım...

Tabiki bu değerler benim telefonumdan aldığım değerler genelde söylenen 2 gün civarı şarjın dayandığı. Bence samsungun bu telefonu "olmuş"... Zaten hak ettiği satış değerlerinden de belli oluyor...

Yazılım konusunda bende ilk zamanlar biraz sorun yaşadım daha sonra custom rom yükledim artık hiç sorun yaşamıyorum yazılım konusunda da...
  • İp4 fanatiği gibi beklemiştim iyi bir telefon almak için...Bunu alayım, sorunsuz ip4 piyasaya çıkınca anneme hediye eder, kendime ip4 alırım diye almıştım, Amiga 500, Panasonic PTAX-200 ile beraber gerçekten beklentimi karşılayan 3. vazgeçilmez elektronik cihazım oldu. Good job Sammy...
  • uzun zamandır, galaxy s almayı düşünüyorum. kesinlikle tek geçilecek bir cihaz fakat sanırım galaxy s 2 yi bekliycem, 14 şubat lansmanına az kaldı, umarım tr ye gelişi uzun sürmez. galaxy s in tr piyasasına (garantili) girdiğinde ki fiyatını hatırlayan var mı? Muhtemelen Galaxy S 2 de öyle olacaktır diye tahmin ediyorum?
  • ota b.ka para veren biri olarak galaxy s en iyi hayvanımsı yatırımım oldu. kendimi ve bana bu teli aldırdığı için samsung'u tebrik ediyorum
  • tek kelime ile süper bir alet..iphone filan hikayedir kimse kusura bakmasın.Android olayı zaten başlı başına bir olay,samsung galaxy modeli ile özellikle bu yıl çıkaracağı yeni modeli çok daha iyi ve sağlam olacak.

Herşeyi yapan telefonmu istiyorsunuz,işte size galaxy s .. ama bu lafda değil tamamen gerçek
  • @daywalker41

Galaxy S 2 TR pazarina ancak yilin 3 . cegreginde girer...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

@daywalker41

Galaxy S 2 TR pazarina ancak yilin 3 . cegreginde girer...

bence iyimser bir yaklaşım olmuş ben ya 4. çeyrekte yada 2012de bekliyorum..
  • bemde s2 nin gelmesini bekliyorum gelir s daha makul bi fiyat olur ha olmadı birbirine fiyat olarak yakın kalırsada s2 alırım çif çekirdek daha buyuk ama daha ince 8 mp kam flaş umarım çok uçuk bişi olamz ve umarım buyuklugunden dolayı cok satmaz diye kaygılanıp makul bi fiyat çekerler amolet ekran bi harika
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.