- x
TTNet Sözleşme İptali
12 Cevap8804 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3 Mesaj
1 Ocak 2011; 21:10:51 

TTNet sözleşmesi var 2 yıllık, TTNet'i kapattırmak istiyorum sözleşmeyi nasıl feshedebilirim? Modem parası ödemeyeceğimi biliyorum, önceki 2 yıllık sözleşme doldu. 5 aylık 15 tl ödeyeceğim 2 ayı falan doldu şimdi de son zamlarla kapattırmak istiyorum.

Tüm umudunu kaybetmek özgürlüktür.

3539 Mesaj
1 Ocak 2011; 21:41:06 

şubat ayına kadar faturam yarı yarıya geliyor.bittiği anda bende sözleşmemi iptal ettireceğim.bulunduğunuz en yakın ttnet müdürlüğüne gidip iptal edebiliyorsunuz arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkLuck. -- 1 Ocak 2011; 21:41:51 >

ESOGU-Comparative Literature
STEAM ID: 5oomsn
hâlâ cahiliz.

2166 Mesaj
1 Ocak 2011; 21:44:57 

quote:

Orijinalden alıntı: DarkLuck.

şubat ayına kadar faturam yarı yarıya geliyor.bittiği anda bende sözleşmemi iptal ettireceğim.bulunduğunuz en yakın ttnet müdürlüğüne gidip iptal edebiliyorsunuz arkadaşlar.

ek bi ücret ödüyormuyuz cayma bedeli felan?

Gerek yok her sözü, laf ile beyana.. Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana...
Hz. Mevlana

3348 Mesaj
1 Ocak 2011; 21:46:04 

Ben de iptal ettireceğim,8 mbit sınırsıza 59 tl ödüyom,alternatifler neler arkadaşlar?

Tek bir hayatın var,ona göre seçimini yap,ıssız dağ yamacındaki bir ot gibi ölmektense;dolu dolu yaşa,namın senden sonra yaşasın.

4333 Mesaj
1 Ocak 2011; 21:52:28 

İptal ettirmek için aldığınız indirimi geri vereceksiniz o kadar. Yani konuyu açan arkadaş 49-15=34 lira aylık indirim almış 34x2=68 lira ödeyerek taahhütü iptal ettirebilirsin.

Nokia Şarjı Bulunur
Çağrılık Kontör Mevcuttur
Okeye 4. Tavlaya 2. Olunur
Adres Tarif Edilir.

768 Mesaj
1 Ocak 2011; 21:54:47 

İptal ettirirken abone başlangıç tarihinden itibaren size yapılan bütün indirimleri geri ödersiniz.

4333 Mesaj
1 Ocak 2011; 21:57:01 

quote:

Orijinalden alıntı: faho

Ben de iptal ettireceğim,8 mbit sınırsıza 59 tl ödüyom,alternatifler neler arkadaşlar?

Varsa Superonline Fiber veya Uydunet öncelikle tercihe edilmeli. Yoksa Doping' in kampanyaları çok cazip. İnterneti benim gibi sörf amaçlı kullananlar için ise aylık 8 liraya Vodafone Cepnet en iyi seçenek.

Nokia Şarjı Bulunur
Adres Tarif Edilir.

3539 Mesaj
2 Ocak 2011; 13:41:19 

quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Varsa Superonline Fiber veya Uydunet öncelikle tercihe edilmeli. Yoksa Doping' in kampanyaları çok cazip. İnterneti benim gibi sörf amaçlı kullananlar için ise aylık 8 liraya Vodafone Cepnet en iyi seçenek.

Superonline fiber 10 mb ilk ay 50 mb hız sağlıyor.bir ay geçtikten sonra tekrar 10mb'e düşüyor.fakat fiberin kurulumu zahmetli iş.

hâlâ cahiliz.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Ocak 2011; 13:42:51 

Varmı bildiğiniz güzel bir abonelik ya bıktım ttnetten

4333 Mesaj
2 Ocak 2011; 15:02:31 

quote:

Superonline fiber 10 mb ilk ay 50 mb hız sağlıyor.bir ay geçtikten sonra tekrar 10mb'e düşüyor.fakat fiberin kurulumu zahmetli iş.

Zahmeti sana değil ki, firmaya. Bulunduğun bölgede fiber olması için dua eden binlerce insan var. Biri de ben.

Nokia Şarjı Bulunur
Adres Tarif Edilir.

4333 Mesaj
2 Ocak 2011; 15:04:55 

quote:

Orijinalden alıntı: XaVeN_3

Varmı bildiğiniz güzel bir abonelik ya bıktım ttnetten

Yukarıda yazdığım seçenekleri değerlendir sende hocam.

Nokia Şarjı Bulunur
Adres Tarif Edilir.

3539 Mesaj
2 Ocak 2011; 17:15:52 

quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Zahmeti sana değil ki, firmaya. Bulunduğun bölgede fiber olması için dua eden binlerce insan var. Biri de ben.

zahmet derken kastettiğim oydu zaten.bölgede fiber olması.bir sitede oturuyorsanız mesela ikna edip tüm siteye bağlatırsanız işiniz kolay olur.

hâlâ cahiliz.

150 Mesaj
12 Ocak 2012; 16:59:58 

quote:

zahmet derken kastettiğim oydu zaten.bölgede fiber olması.bir sitede oturuyorsanız mesela ikna edip tüm siteye bağlatırsanız işiniz kolay olur.

Arkadaşlar bende Ankara Eryaman da oturuyorum ve superonline fiber internete geçiyorum. Kampanya dahilinde eğer taahhütünüz varsa iptal ediyorsunuz ve superonline bu bedeli sizin yerinize karşılıyor. Nasıl mı? Şu şekilde. örneğin benmim 5 aylık indirimim ve modem ücretim var.

İndirim : 5 ay x 34 tl= 170 tl
Modem: 125-38= 87 tl
Toplam: 257 tl

Superonline aylık 10 mb-limitsize 44 tl dedi. ve 257 liralık kısmında fatura ödemiyeceğim. Yani 257/44=5,84 ediyor ki 5 ay ücret yok 6. ayda %84 lük kımını ödemiyeceğim faturanın.

Bilginize;)

2000&FIAT MAREA 1.6 SX 103hp
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » TTNet Sözleşme İptali
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250