- x
Akşam 7 sabah 7 2011 de devam ediyormu ?
40 Cevap13251 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

521 Mesaj
1 Ocak 2011; 17:53:43 

Akşam 7 sabah 7 2011 de devam ediyormu ?

219 Mesaj
1 Ocak 2011; 19:22:55 

bende aynı konuyu merak ediyorum. Web sayfasında herhangi bir bilgi yok. Ama sanırım bitti.
Fakat insanlar öyle alıştıki, telekom bu ay voleyi vurur herhalde. Herkes bedava diye konuşmaya devam edecek, fatura gelince yıkılacak.
Türk telekoma güven olmaz.

2 Mesaj
2 Ocak 2011; 1:06:20 

Tüm ev telefonlarından akşam 19:00’ dan sabah 07:00’ ye kadar bedava konuşturan 7’den 7’ ye kampanyası 31 Mart 2011 (dahil) olacak şekilde uzatılmıştır.Kampanya kural kapsamında herhangi bir değişiklik yoktur.

http://www.ev-avantaj.com/

adresınde bu bılgı var

12032 Mesaj
2 Ocak 2011; 13:15:09 

Milliyette okudum nisana kadar uzamış haber doğru anlaşılan yoğun talep istek varmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3859 Mesaj
2 Ocak 2011; 15:10:12 

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

12032 Mesaj
2 Ocak 2011; 15:23:53 

10-12 ve 19-07 arası bedava mi demek

100 Mesaj
2 Ocak 2011; 16:36:44 

Hergün gündüz 10-12 saatleri bedava görüşme. 31.Ocak 2011 Tarihine kadar geçerli.

Kayıt şartları vb detaylar aşağıda ki linkte mevcut..

http://www.ev-avantaj.c...rasi-bedava-kampanyasi/

-----------------------------------

Akşam 7 sabah 7 kampanyasında kayıta gerek yok. Önceden devam eden bir kampanyaydı uzatıldı.

Detaylar için ;

http://www.ev-avantaj.com

253 Mesaj
2 Ocak 2011; 16:54:34 

466 Mesaj
2 Ocak 2011; 18:18:19 

bende bu konuyu merak ediyordum sağolun

2172 Mesaj
3 Ocak 2011; 19:00:45 

444 1 444 aradım kampanyalar kısmında mart ayının sonuna kadar 19:00-7:00 arası bedava diyor...

2972 Mesaj
3 Ocak 2011; 22:10:46 

quote:

Orijinalden alıntı: br251

444 1 444 aradım kampanyalar kısmında mart ayının sonuna kadar 19:00-7:00 arası bedava diyor...

link var mı? ben öyle bir bilgi göremedim:

http://www.turktelekom....al/Bireysel/Kampanyalar

Kampanyaların tarihlerini hatırlatan uygulama: Fırsatmatik android uygulaması

102 Mesaj
4 Ocak 2011; 10:00:38 

biz bu uygulamayı kullanmaya başladığımızdan beri faturalarımız yükseldi

7106 Mesaj
6 Ocak 2011; 18:54:59 

1139 Mesaj
7 Ocak 2011; 21:00:09 

Arkadaşlar peki bu Akşam 7 Sabah 7 kampanyası StandartHatt aboneleri için de geçerli mi? Yoksa sadece EvAvantaj mı?

Aşk biter,
Yenisi gelir eskisinden beter..

13676 Mesaj
9 Ocak 2011; 17:42:33 

Tüm ev telefonu kullanıcılarının faydalanabilecekleri 7?den 7?ye Bedava Kampanyası?yla ev telefonlarından akşam 19.00?dan sabah 07.00?ye kadar yapılan şehir içi ve şehirlerarası aramalar için herhangi bir ücret ödenmiyor.

Yani herkes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 9 Ocak 2011; 17:43:43 >

232 Mesaj
5 Nisan 2011; 20:13:57 

linkteki habere göre kampanya 2011'in sonuna kadar uzatılmış:

http://ekonomi.habertur...-konusma-uzatmaya-gitti

psn: madmax82_ist
oyunlar: GT5, Fifa11, Grid Reloaded

602 Mesaj
6 Nisan 2011; 22:08:02 

Arkadaşlar resmi siteden açıklama gelmediği sürece asla inanmayın. Reklamlara çıktığı doğrudur ama ben yine de bir bit yeniği çıkmasından korkuyorum. Resmi açıklamayı bekliyeceğim.

...Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Nisan 2011; 20:54:56 

quote:

Orijinalden alıntı: KDV Beyannamesi

Arkadaşlar resmi siteden açıklama gelmediği sürece asla inanmayın. Reklamlara çıktığı doğrudur ama ben yine de bir bit yeniği çıkmasından korkuyorum. Resmi açıklamayı bekliyeceğim.

al benden de o kadar....

ocak ayında nisana kadar uzatılıldığında ocak ayının 2 sinde resmi olarak sitede yayınlanmıştı... Şu an ayın 7 si ve hala sitede uzatılmıştır diye bir ibare yok... Bence de bunda bir oyun var... Örneğin "sene sonuna kadar uzatıldı ama mayıstan itibaren" denilebilir... tabi bu arada bol bol konuşanlara da geçmiş olsun muhabbeti.. Yine de siteden resmi açıklamayı beklemek lazım...

35 Mesaj
7 Nisan 2011; 23:59:20 

KAYNAK: http://www.turktelekom....efon/Ev-Telefonu/tarife

KlasikHATT
Aylık paket ücreti tüm vergiler dahil 13,93 TL’dir.
Şehir içi görüşmeleriniz dakikası 12,6 kuruş üzerinden ücretlendirilir.
Şehirler arası görüşmeleriniz dakikası 12,6 kuruş üzerinden ücretlendirilir.
GSM görüşmeleriniz dakikası 37 kuruş üzerinden ücretlendirilir.
Milletler arası 1. Kademe görüşmeleriniz 18,9 Kuruş üzerinden ücretlendirilir.
Mutlu Pazar Ek Paketi’yle birlikte tüm vergiler dahil ayda 2 TL karşılığında Pazar günleri 3000 dakika konuşabilirsiniz.
31 Aralık 2011'e kadar akşam 7’den sabah 7’ye tüm ev telefonlarıyla bedava konuşabilirsiniz.

1736 Mesaj
19 Aralık 2011; 8:55:23 

devam ediyormu hala bende konuşuyorum ama sanki fatura arttı bir açıkmı var bu kampanyada?

4338 Mesaj
19 Aralık 2011; 17:26:16 

Bakalım yeni yılda devam edecek mi.

Nokia Şarjı Bulunur
Çağrılık Kontör Mevcuttur
Okeye 4. Tavlaya 2. Olunur
Adres Tarif Edilir.

138 Mesaj
20 Aralık 2011; 10:22:40 

Anladığım kadarı ile kampanyayı bitirip, bazı tarifelere akşam 7 sabah 7 bedava özelliği ekleyecekler.

Ev Avantaj 100 Tarifesindeyim, Kasım faturamın arkasında aşağıdaki bilgi mesajı var:

01 Ocak 2012'den itibaren tarifeniz ile Akşam 7 Sabah 7 saatleri arasında Şehiriçi ve Şehirlerarası bedava konuşabilirsiniz!
Yıl sonuna kadar kullanmakta olduğunuz Akşam 7 Sabah 7 kampanyası, 01 Ocak 2012'den itibaren herhangi bir başvuru veya taahhüt olmadan, ek herhangi bir ücret ödemeden tarifenize dahil edilecektir.

219 Mesaj
20 Aralık 2011; 11:33:05 

quote:

Orijinalden alıntı: hit_glorfindel

Anladığım kadarı ile kampanyayı bitirip, bazı tarifelere akşam 7 sabah 7 bedava özelliği ekleyecekler.

Ev Avantaj 100 Tarifesindeyim, Kasım faturamın arkasında aşağıdaki bilgi mesajı var:

01 Ocak 2012'den itibaren tarifeniz ile Akşam 7 Sabah 7 saatleri arasında Şehiriçi ve Şehirlerarası bedava konuşabilirsiniz!
Yıl sonuna kadar kullanmakta olduğunuz Akşam 7 Sabah 7 kampanyası, 01 Ocak 2012'den itibaren herhangi bir başvuru veya taahhüt olmadan, ek herhangi bir ücret ödemeden tarifenize dahil edilecektir.

Benim tarifem StandartHat. Aynısı benim faturamdada yazıyor.
Demekki Devam.

SORGULAMAYAN İNSAN CAHİLDİR,
SORGULATMAYAN İNSAN İSE ZALİMDİR

7261 Mesaj
23 Aralık 2011; 23:15:22 

Standart Hat'larda 31 Aralık 2012'ye kadar devam ediyor.

"‎The unknown future rolls toward us. I face it, for the first time, with a sense of hope.
Because if a machine, a terminator, can learn the value of human life, maybe we can, too." -Sarah Connor

Uzaklaştırılmış
23 Aralık 2011; 23:16:16 

bu kampanyayi artik tarifelere dahil ettiler.

7261 Mesaj
23 Aralık 2011; 23:24:45 

Bu ne demek oluyor acaba?

.Akşam 6’dan sabah 8’e ister şehir içi ister şehirler arası BEDAVA konuşun.
Üstelik Pazar günleri BEDAVA konuşabilirsiniz. (Cumartesi 18:00- Pazartesi 08:00’a kadar.)

.Paketinize ait dakikalar biterse, şehir içi ve şehirler arası aramalarınızın dakikası 9,9 kuruş’tan ücretlendirilir.
1 Ocak 2012 itibariyle Akşam 7’ den Sabah 7’ ye şehir içi ve şehirlerarası tam 3.000 dk. bedava konuşma hakkı tarifenize dahil edilmiştir.

Önce Akşam 6 Sabah 8 yazıyor, sonra da Akşam 7 sabah 7?

"‎The unknown future rolls toward us. I face it, for the first time, with a sense of hope.
Because if a machine, a terminator, can learn the value of human life, maybe we can, too." -Sarah Connor

Uzaklaştırılmış
23 Aralık 2011; 23:39:44 

bu bilgi nerede yaziyor?

7261 Mesaj
24 Aralık 2011; 0:17:04 

quote:

Orijinalden alıntı: erdal.yardimci

bu bilgi nerede yaziyor?

Burada yazıyor. Ben pek anlayamadım. Kafam karıştı biraz.

http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/BireyselUrun/Evde/Ses-Hizmetleri/Telefon/Ev-Telefonu/tarife

Uzaklaştırılmış
24 Aralık 2011; 12:32:50 

yanlislik olmus sanirim.

ilk ciktigi zamandan beri aksam 7 - sabah 7.

7261 Mesaj
24 Aralık 2011; 16:14:02 

quote:

yanlislik olmus sanirim.

ilk ciktigi zamandan beri aksam 7 - sabah 7.

Hayır, onu biliyorum. Demek istediğimi anlatamadım sanırım. Neden iki farklı şey yazıyor.

İlk maddede akşam 6, sabah 8 yazıyor
Üçüncü maddede ise akşam 7, sabah 7 yazıyor.

Uzaklaştırılmış
24 Aralık 2011; 19:52:02 

webmasterlar hata yapmis

olamaz mi ?

7261 Mesaj
24 Aralık 2011; 20:54:04 

quote:

webmasterlar hata yapmis

olamaz mi ?

Bütün kampanyalarda aynı şey yazıyor, hepsinde mi hata yaptılar?

Uzaklaştırılmış
24 Aralık 2011; 21:04:07 

musteri hizmetlerine danisin en iyisi hocam

7261 Mesaj
24 Aralık 2011; 21:06:40 

Evet, öyle yapacağım teşekkürler... Sadece belki burada birisi biliyordur diye sormuştum.

Uzaklaştırılmış
24 Aralık 2011; 21:17:54 

hocam yuksek fatura gelmesin sonra en iyisi musteri hizmetlerinden kesin bilgi alip sonra kullanin..

7261 Mesaj
24 Aralık 2011; 21:23:20 

quote:

hocam yuksek fatura gelmesin sonra en iyisi musteri hizmetlerinden kesin bilgi alip sonra kullanin..

Evet, öyle yapacağım. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

293 Mesaj
24 Aralık 2011; 22:04:32 

Bir yanlışlık yok arkadaşlar. Çünkü akşam 6, sabah 8 saatlerini kapsayan konuşmalar "Ev Avantaj Akşam" tarifesinin özelliği olarak veriliyor.

Akşam 7’ den Sabah 7’ ye ise kampanya olarak tanımlanmış. Tarifeyle kampanyanın koşulları birbirine benzer olduğu için de karışıklık var gibi geliyor.

Ev Avantaj Akşam
Ayda 19.90 TL'ye
Akşam 6’dan sabah 8’e kadar ister şehir içi ister şehirler arası bedava konuşun!
Cep telefonlarını 37 kr/dk.’a arayın
(Tüm vergiler dahil)

Peki bunun yararı ne olabilir derseniz Ev Avantaj Akşam tarifesi akşam 6, sabah 8 saatleri için 3.000 dakika veriyor, Akşam 7’ den Sabah 7’ ye kampanyası da 3,000 dakika veriyor. O halde tarifeyle kampanyanın çakıştığı saatler olan Akşam 7’ den Sabah 7’ ye toplamda 6.000 dakikalık görüşme hakkımızın olabileceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asceticc -- 24 Aralık 2011; 22:05:53 >

7261 Mesaj
24 Aralık 2011; 23:40:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Asceticc

Bir yanlışlık yok arkadaşlar. Çünkü akşam 6, sabah 8 saatlerini kapsayan konuşmalar "Ev Avantaj Akşam" tarifesinin özelliği olarak veriliyor.

Akşam 7’ den Sabah 7’ ye ise kampanya olarak tanımlanmış. Tarifeyle kampanyanın koşulları birbirine benzer olduğu için de karışıklık var gibi geliyor.

Ev Avantaj Akşam
Ayda 19.90 TL'ye
Akşam 6’dan sabah 8’e kadar ister şehir içi ister şehirler arası bedava konuşun!
Cep telefonlarını 37 kr/dk.’a arayın
(Tüm vergiler dahil)

Peki bunun yararı ne olabilir derseniz Ev Avantaj Akşam tarifesi akşam 6, sabah 8 saatleri için 3.000 dakika veriyor, Akşam 7’ den Sabah 7’ ye kampanyası da 3,000 dakika veriyor. O halde tarifeyle kampanyanın çakıştığı saatler olan Akşam 7’ den Sabah 7’ ye toplamda 6.000 dakikalık görüşme hakkımızın olabileceğini düşünüyorum.

Oh be... Sonunda anladım. Teşekkür ederim, ama o 3000 + 3000 olayı biraz ilginç. Umarım doğrudur

7079 Mesaj
25 Aralık 2011; 14:57:39 

quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

Standart Hat'larda 31 Aralık 2012'ye kadar devam ediyor.

Bu ayki faturayı daha yeni inceledim...Klasik hat kullanıyorum ve sağ altta mesajınız var kısmında yazanları aynen aktarıyorum;

Değerli müşterimiz, yıl sonuna kadar geçerli olan Akşam 7'den sabah 7'ye kadar 3000 dakika bedava görüşme fırsatından 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren mevcut tarifeniz kapsamında faydalanmaya devam ederek sevdiklerinizle ücretsiz görüşmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Herhangi bir başvuru, taahüt olmadan ve ek bir ücret ödemeden! Aylık kullanım limitiniz 3000 dakikadır.

Sonuç: Kampanya 2012 yılında da devam ediyor...

7261 Mesaj
25 Aralık 2011; 17:39:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Bu ayki faturayı daha yeni inceledim...Klasik hat kullanıyorum ve sağ altta mesajınız var kısmında yazanları aynen aktarıyorum;

Değerli müşterimiz, yıl sonuna kadar geçerli olan Akşam 7'den sabah 7'ye kadar 3000 dakika bedava görüşme fırsatından 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren mevcut tarifeniz kapsamında faydalanmaya devam ederek sevdiklerinizle ücretsiz görüşmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Herhangi bir başvuru, taahüt olmadan ve ek bir ücret ödemeden! Aylık kullanım limitiniz 3000 dakikadır.

Sonuç: Kampanya 2012 yılında da devam ediyor...

Eve gidince hemen faturama bakacağım. Bende de yazıyorsa, ev avantaj tarifesine geçmeme gerek yok.
Teşekkür ederim bilgilendirme için çünkü ben 31 Aralık son gün diye biliyordum. Yazın reklam yapıpı öyle
söylemişlerdi, demek 2012'de devam ediyormuş. Çok iyi oldu bu!

293 Mesaj
27 Aralık 2011; 21:31:23 

Akşam 7’den Sabah 7’ye Evden Konuşmak Bedava! Hem de Daima!

Türk Telekom’un 2010 başından bu yana müşterilerine sunduğu akşam 7’den sabah 7’ye bedava konuşma imkanı hiç bitmeyecek! Türk Telekom müşterilerinin yüzü hep gülecek!

01 Ocak 2012 tarihi itibariyle, ev telefonundan yapılan şehir içi ve şehirler arası aramalar akşam 7 sabah 7 saatleri arasında artık hep bedava! Üstelik başvuru, koşul, taahhüt yok!

Türk Telekom’un yaklaşık 13 milyon bireysel müşterisi, ev telefonundan yapacakları şehiriçi ve şehirlerarası görüşmelerini akşam 7 sabah 7 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek. Bedava dakikalardan faydalanabilen tarifeleri görmek için tıklayınız.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan “Müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunma vizyonumuz ve müşteri odaklı yaklaşımımız doğrultusunda 2010 yılında bireysel müşterilerimize akşam 7’den sabah 7’ye Bedava Kampanyası’nı sunduk. Kampanyamız müşterilerimizden yoğun ilgi gördü ve beğenilerini kazandı. Nisan ayında 2011 yılı sonuna kadar uzatma kararı aldığımız kampanyamızdan 2011 yılında ayda 9 milyondan fazla Türk Telekom müşterisi yararlandı. Türk Telekom olarak müşterilerimizin sesini dinledik ve onların beklentileri doğrultusunda büyük beğeni kazanan bu kampanyayı kalıcı hale getirdik. Tüm müşterilerimize hayırlı olmasını diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Bilgi:
http://www.turktelekom....mak-Bedava-Hem-de-Daima

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Turk Telekom » Akşam 7 sabah 7 2011 de devam ediyormu ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.531