İPhone Kitlendi çalışmıyor Yardım Lütfen
4 Cevap369 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

205 Mesaj
1 Ocak 2011; 17:35:31 

Merhaba,

iphone 3gs'm var. İTunes'dan 4.2'ye yükselttim. ama şu an iphone ekranında usb girişi ve cd şeklindeki itunes logosu var. Hiçbir şey yapamıyorum. İtunes da tanımıyor. Restore düğmesi aktif sadece. oraya tıkladığımda da "preparing iphone for restore" yazısı uzun süre bakliyor ve 1604 hatası veriyor. Yeni İtunes'u kurdum, yeniden başlattım bilgisayarı ama hiçbir şey değişmedi. Ne yapmalıyım? servise götürsem mi telefonu?

5184 Mesaj
1 Ocak 2011; 17:56:04 

bunun ile ilgili konu vardı sanırım dfu moduna alıp shift+restore yapılıyorsu sanırım.

YENİ NESİL EFTPOS YAZARKASA EN İYİ FİYATLARLA www.hesaplipazar.net 'de

205 Mesaj
1 Ocak 2011; 18:00:28 

teşekkürler cevap için ama hiçbir moda alamıyorum. hiçbir tuş/düğme çalışmıyor... sadece restore yapılabiliyor itunes'tan. o da olmuyor işte 1604 hatası veriyor. başka bilgisayardan denicem diyorum ama başka bilgisayar da yok ki.. birisi yeni hesap aç dedi itunes'tan, nası olcak o?

99 Mesaj
2 Ocak 2011; 15:53:29 

sorununuz düzeldimi?

10 Mesaj
5 Ocak 2011; 14:23:22 

selamlar ,
benim cihazda (turkcell) 3g2 4.2.1 yüklüydü. arkadaşın bilgisayarında jb yaparken hata verdi.. en son da sync yapınca , arkadaşın bilgisayrında kayıtlı olan, kendi iphone bilgileri benimkine taşındı. resimler , rehber vs vs . bu arada jb olmadı tabi. sonra kendi bilgisayarımda kendi shsh dosyamı geri atim derken , cihazım kitlendi. şimdi ; itunesdan restore yapmak istiyorum ama 1015 hatası veriyor. custom restore dosyasını yüklerken de 21 hatası veriyor. indirilecek her türlü prgramı ve yazılımı idirdim ama sonuç alamadım. acil yardımlarınız bekliyorum.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Programlar, Yazılım sorunları » İPhone Kitlendi çalışmıyor Yardım Lütfen
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219