Şimdi Ara

Sinirlendim ve yapmamam gereken bir şey yaptım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bu sabah çevre yoluna çıktım,ışıklara geldiğimde sağda bir kamyon vardı,ben de sol tarafına geçtim.2 şeritli zaten yol.Işıklar yandığında arkamdan bir şeyin geldiğini gördüm.Farları yakmış,en azından 100 km hızla üstüme gelen bir toros,aramızda durmasının imkansız olduğu bir mesafe ve ben 0 km hızdayım.Vitese taktım hemen,seri bir biçimde hızlandım,torostaki beyinsiz hiçbir şey olmamış gibi frene dokunmadan kıçıma kadar yapıştı,ben 110 km ye çıktım,ama hala arkamda...Geçtim sağa,biraz ileride de sert bir viraj var.Tahminen bilmiyordu yolu,tam sağa geçmişken ben frene basmaya başladı.Ben de fren yerine gaza bastım,sağ taraftan onu geçecekken beni farketmeyip sağa attı kendini.Ben de emniyet şeridine çıktım.Yapmam gereken şey frene basıp yoluma girmekti,ama bu beyinsize o kadar sinirlendim ki riski göze alıp emniyette gaza basmaya devam ettim.Neticesinde onu geçtim,aramızı baya açtım ve yoluma devam ettim.O da arkamdan kornaya basa basa ilerledi.

Şimdi diyorum da,keşke yanımda kimse olmasaydı,kamyonun yanında normal bir biçimde ben de ışıklardan kalksaydım,arkamdaki beyinsiz de ya bana yada kamyona çarpsaydı arkadan...

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.