Şimdi Ara

[NAND] htc HD2 (Leo) için Android Kurulum Rehberi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.100
Cevap
8
Favori
288.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben size adımları OKUMANIZI ve sırasıyla UYGULAMANIZI öneriyorum.
    Bana neler yaptığını daha düzgün bir şekilde anlatırsan yardımcı olabilirim. Yine de söylüyorum adımları doğru UYGULAMIYORSUN!
  • quote:

Orijinalden alıntı: fugeetive

@ineversmoke dostum locations ı deniyemedim henüz :). şarj olayı beni, çok tatmin etti. 2g de full sync açık bi kaç mesaj bi kaç email 4 saatte %5 gibi bi tüketim gördüm .. mobil data hep aktifdi bu sırada. zaten bana karşı olduğun için demedim dostum yanlış anlama :). kendi dediğimi açıklamaya çalıştım yani bi problem yok :). bunun haricinde performans ve kullanım açısından çok beğendim ben. sadece fmradio yu çalıştıramadım gibi :). fix lendi demişler ama ben ses alamadım

Yani locations applications'ı var o romda?

Sana zahmet bir dener misin yaw :)

Sunucuya bağlanıp harita indiriyor mu?
  • Şimdi 1az önce olanları unutabilirsin çünkü telefonu tekrar acabildim(rom updatesi yaptım ve telefon 3.14de çalışmaya başladı) şu anda ilk aşamadayım daha 1şey yapmadım ama herşeyi okudum anladım tekrardan deneyeceğim...
  • Aslında başlamadan önce 1şey sormak istiyorum. Sizin gösterdiğiniz yol mu daha iyi yoksa donanimhaberin yayınladığı videomu? Hangisini kullanayım??
  • 3.14 ROM u yükledi isen başımıza bi iş daha açıldı. SPL versiyonun artık 3.03.0000 ve sen bunu HSPL ile 2.08.HSPL ye getirmek için EK-BİLGİLER kısmında yer alan rehberden faydalanmalısın. Çünkü 3.03.0000 SPL ile HSPL programı uyumlu değil.

iki yol diye birşey yok ortada anlattığımız bir konu var sadece.
    Video daki anlatımın detaylandırılmış hali burası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inalough -- 7 Ocak 2011; 15:52:31 >
  • @ineversmoke. places var maps var navigation var ama bağlanma durumu göremedim .. ofisteyim herhangi bir uydu bulamadım yani ama bir araştırayım dostum :)
  • ben 2 htc ıme de kurdum stabil calısıyor, arkadasın emegıne saglık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ineversmoke

quote:

Orijinalden alıntı: murtaza

Selamlar. yoğun bir post trafiği olmuş. daha başındayız :)
    " hisse senedi uygulaması" bahsetmişsiniz. Türkiyede anlık takip için ücretsiz güzel bir uygulama var mı ?

Aralık sonuna kadar kullanımı matriks bedevaydı, şu anda yanılmıyorsam kullanılabiliyor ancak free kullanımda anında güncelleme yok diye biliyorum:http://www.matriksmobile.com/android/download.asp

Sağol ineversmoke ben de bu uygulamayı arıyordum çalıştırdım realtime çalışıyor.
    Bu hd2'den daha ne isteyebiliriz ki kahve falan da yapsa

• Kurulum problemsiz... stabil çalışıyor ancak benim bir sorunum var sizde durum nedir acaba?
    Hardware information da
    Wi-fi Mac Address : Unavailable !!!
    yani bu durumda mac filter olan modemlere bağlantı kurulamıyor
    sd card üzerinden çalışırken mu durum yoktu.
    Nand versiyonunda bu sorunu gördüm ve hoş bir durum değil
    sizde de durum aynı mı??
  • LİNK

Arkadaşlar linkdeki rom'da ses ve batarya sorunu yok kurun deneyin derim.
  • quote:

@ineversmoke. places var maps var navigation var ama bağlanma durumu göremedim .. ofisteyim herhangi bir uydu bulamadım yani ama bir araştırayım dostum :)

Eyvallah teşekkür ederim.

Locations yok demektir, zaten o romlarda nedense olmuyor, htc sense bütünleşmesi olan romlarda var locations.

quote:

Orijinalden alıntı: ftd

Sağol ineversmoke ben de bu uygulamayı arıyordum çalıştırdım realtime çalışıyor.
    Bu hd2'den daha ne isteyebiliriz ki kahve falan da yapsa

Valla doğrusu ben bir arkadaşım için zamanında araştırmış, firmaya mail atmıştım.

Sitelerinde iphone için bağlantı vardı ama android için yoktu.

Bana maille döndüler ve bu bağlantıyı verdiler ve mailde aralık sonuna değin ücretsiz kullanabileceğimizi söylediler.

Bildiğim kadarıyla program ücretli.

Ama hala tam zamanlı ise buda güzel, güle güle kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ineversmoke -- 7 Ocak 2011; 20:13:03 >

• araştırayım derken gps i bozdum zatn :).. artık uydu işaretide çıkmıyor :) ne demek yardımcı olabilseydim keşke :)
  • 1337 yazilarinizi heyecanla takip ediyorum cok güzel paylasimlar yapiyosun

bende suan mdj froyo hd 4.6 var ve MDJ's CyanogenMod 7 v. 1.6
    gecmeyi düsünüyorum acaba bu yazdigim sürümde de rehberi facebook ile eslestirme varmi ?
  • Thin Lizzy sağol
    Birde senin övdüğün eski WM gibi çalışan bir kamera olsa güzel olacak.

carisma_eko
    Teşekkür ederim ben bu dediğin ROM ları yükleme fırsatı bulamadım henüz.
  • arkadaşlar eskiden bu cep telefonlarını webcam olarak kullanma özelliği vardı :). benim 7610 az çekmedi elimden bu telefonlarda da warmıdır aynı özellik ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1337

Thin Lizzy sağol

carisma_eko
    Teşekkür ederim ben bu dediğin ROM ları yükleme fırsatı bulamadım henüz.

Aaaaa kuru iftira :),yok hocam ne övmesi,övsem sevsem arayış içinde olurmuydum,birde senin kullandığın romu yazda buraya onuda deneyelim istersen :).

• quote:

Orijinalden alıntı: Seagull_tr

Kurulum problemsiz... stabil çalışıyor ancak benim bir sorunum var sizde durum nedir acaba?
    Hardware information da
    Wi-fi Mac Address : Unavailable !!!
    yani bu durumda mac filter olan modemlere bağlantı kurulamıyor
    sd card üzerinden çalışırken mu durum yoktu.
    Nand versiyonunda bu sorunu gördüm ve hoş bir durum değil
    sizde de durum aynı mı??

CMYLXGO's TopiaHD v1.2n romda bu soruna şöyle bir çözüm bulunmuş, aynen çeviriyorum:

1- "Android Developer Kit" yüklü olması gerekli

2- adb ile /system/etc/calibration çıkartın.

3- "calibration" dosyasını wordpad ile açın

4- "macaddr=00:11:22:33:44:55" yazan satırı ya kendi mac adresinizle değiştireceksiniz ya da son hanedeki rakamı arttıracaksınız.

5- dosyayı kaydedip, kapatın

6- adb ile çektiğiniz dosyayı geri koyun. "calibration /system/etc"

7- cihazı yeniden başlatın.

kullandığınız rom bu romla aynı değilse işe yarar mı bilemiyorum..

• quote:

araştırayım derken gps i bozdum zatn :).. artık uydu işaretide çıkmıyor :) ne demek yardımcı olabilseydim keşke :)

Kardeşim üzüldüm, ama çözersin sen.

Yerim locations'u senin gps'ye bir şey olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thin Lizzy

quote:

Orijinalden alıntı: 1337

Thin Lizzy sağol

Aaaaa kuru iftira :),yok hocam ne övmesi,övsem sevsem arayış içinde olurmuydum,birde senin kullandığın romu yazda buraya onuda deneyelim istersen :).

Aaaaaa hocam yalan mı söyleyeceğiz

quote:

Arkadaşlar HD2'nin kamerası çok iyi,ters ışık'taki performansı bir hayli başarılı.
     [NAND] htc HD2 (Leo) için Android  Kurulum Rehberi

quote:

@1337 ,Gerçektende uygun ışık şartlarında kompakt bir makine kadar performanslı denebilir.

[NAND] htc HD2 (Leo) için Android  Kurulum Rehberi

Şimdilik cihazla pek işim olmadığından pek rom mom uğraşamadım. Arkadaşlarımızın önerdiği MDJ Gingerbread yükleyeceğim yarın.

• @ineversmoke : nolcak ya olan gps e olsun :). problem deil. ama ben yapacam bi şekil bu locationsa :). bu arada şu webcam özelliği varmıdır yokmudur nedir ne deildir bi fikrin varmı :)
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.