Şimdi Ara

[NAND] htc HD2 (Leo) için Android Kurulum Rehberi (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.100
Cevap
8
Favori
288.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oncelikle cok yararlı bir konu olmus emek veren herkese tesekkur ederim.

telefonuma anlatıldıgı gibi kurdum fakat sorunum market ile ilgili. Çoğu yerli app çıkmıor (ibb trafik gibi) ayrıca cok sorun olmasa da dil de turkce seceneği yok.

ozellikle market konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_diego

oncelikle cok yararlı bir konu olmus emek veren herkese tesekkur ederim.

telefonuma anlatıldıgı gibi kurdum fakat sorunum market ile ilgili. Çoğu yerli app çıkmıor (ibb trafik gibi) ayrıca cok sorun olmasa da dil de turkce seceneği yok.

-Tr dil için : morelocale 2 yi indir
  • quote:

Market konusu biraz sıkıntılı

Gözükmeyenlerin bi çoğu için bu uygulamadan faydalanabilirsin. Yinede IBB Trafik gözükmeyecektir. İBB yi kendi sitesinden indirebilirsin fakat uygulama abonelik istiyor, Turkcell de istiyor diyebilirim en azından.

http://amip.tools-for.net/wiki/android/marketaccess

• quote:

Orijinalden alıntı: 1337

quote:

Market konusu biraz sıkıntılı

Gözükmeyenlerin bi çoğu için bu uygulamadan faydalanabilirsin. Yinede IBB Trafik gözükmeyecektir. İBB yi kendi sitesinden indirebilirsin fakat uygulama abonelik istiyor, Turkcell de istiyor diyebilirim en azından.

http://amip.tools-for.net/wiki/android/marketaccess

Bu yazılım ne işe yarıyoır? ben yükledim ama mantığı çözzemedim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Bu yazılım ne işe yarıyoır? ben yükledim ama mantığı çözzemedim ?

dostum marketaccsess programı seni yurtdısından bir oparetörle markete baglanmıs gibi gösteriyor.. android marketin turkiyedeki uygulamaları sıırlı yok denecek kadar az bu programla marketin tüm özelliklerinden yararlanıp dilersen ücretli uygulamalarıda indirebiliyosun.. umarım yardımcı olmusumdur
  • Benimde bir sorum olacak ;

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=933951 bu rmu kullanıyorum ve cok memnunum fakat nerdeyse günlük yenilik geliyor ve sürekli geliştiriyor..

herdefasında rom yükledikten sonra programları tekrar kurmaktan bıktım.. programlarım silinmeden sadece update nasıl yapabilirim ?
  • Sys-Rq dostum bi sorum daha var. Parali programlar bedava degil demi?
  • değil yani marketten indirirsen degil ama nette birçok sitede free olarak bulabilirsin..

9 GB ANDROİD ARŞİV !!

linkteki torrent dosyası 9gb android program ve oyun arşividir.. arşiv biraz karışık fakat aradıgın herseyi bulabilirsin ( ücretli uygulamalar dahil )

torrente cok saglam kaynaklı ben 850-900 le cektim ve altına hiç düşmedim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sys-Rq -- 22 Mayıs 2011; 0:08:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurhan36

quote:

Orijinalden alıntı: extory_kaan

arkadaşlar need for speed ve ıgo navigasyonu nerden indirip kurabilirim.

Buradan navigasyona bakabilirsinwww.****/_nav-n-go-igo8-amigo-igo-primo-platformu_/

gurhan36 hocam link için teşekkür ederim ancak sayfayı açamadım.

• sys-Rq çok teşekkürler.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sys-Rq

Benimde bir sorum olacak ;

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=933951 bu rmu kullanıyorum ve cok memnunum fakat nerdeyse günlük yenilik geliyor ve sürekli geliştiriyor..

herdefasında rom yükledikten sonra programları tekrar kurmaktan bıktım.. programlarım silinmeden sadece update nasıl yapabilirim ?

Selam, sürekli format atmana gerek yok ki AD recoveryden her yeni çıkanı kuracaksın. AD recovery'nin amacı bu zaten....

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar need for speed ve ıgo navigasyonu nerden indirip kurabilirim.

Buradan navigasyona bakabilirsinwww.****/_nav-n-go-igo8-amigo-igo-primo-platformu_/

gurhan36 hocam link için teşekkür ederim ancak sayfayı açamadım.

Buaradan denehttp://android.akillirobot.com/navigasyon-harita-araclari/

• 2 gün önce ultimate droid 3.3.0 ı HD2 T-Mobile telfonuma kurdum Amotör bir telefon kullanıcısı olarak söyliyebilirim ki Gps kesinlikle çalışıyor Telefon kullanım hızı gayet akıcı Pil ömrü 45 dakika oyun 45 dakika internet 60 dakika gps kullanımı 30 saat kadar telefon konuşmasıyla 2G bantta 13 saat kadar beni götürdü birde sıkıldıkça telefonu açıp öle menülerde gezmeyide sayarsam bence oldukça makul bir batarya ömrüde var.... telefonu sadece konuşma mesajlaşma ve kısmi internet bağlantısıyla kullanırsam 1.5 günü aşan bir batarya ömrü oluyor teşekkürler....
  • quote:

Selam, sürekli format atmana gerek yok ki AD recoveryden her yeni çıkanı kuracaksın. AD recovery'nin amacı bu zaten....

dostum cevap için teşekkürler biraz uğraştım yanlıs yaptıgım birkaç birşey varmış hallettim sonunda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sys-Rq -- 23 Mayıs 2011; 13:54:38 >
  • Arkadaşlar birsüredir ginger sense romları yüklüyorum çok güzeller ama stabil yapmaları için biraz daha zaman lazım.
    MIUI romları uzun süredir denememiştim ve dün HD2 NDT MIUI GINGER ROM V11.1 Multilanghttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1010498 romu denedim.

Çok güzel arayüz temaları var. Ben Android 3'ü yükledim bir de blue skies anime duvar kağıdını yükledim, arka fonda bulutlar hareket ediyor ana ekrandayken.
    Şu an için fena gözükmüyor. Birkaç gün deniyecem.

[NAND] htc HD2 (Leo) için Android  Kurulum Rehberi

• Bu da 3.Boyut

• quote:

Orijinalden alıntı: ftd

Arkadaşlar birsüredir ginger sense romları yüklüyorum çok güzeller ama stabil yapmaları için biraz daha zaman lazım.
    MIUI romları uzun süredir denememiştim ve dün HD2 NDT MIUI GINGER ROM V11.1 Multilanghttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1010498 romu denedim.

Çok güzel arayüz temaları var. Ben Android 3'ü yükledim bir de blue skies anime duvar kağıdını yükledim, arka fonda bulutlar hareket ediyor ana ekrandayken.
    Şu an için fena gözükmüyor. Birkaç gün deniyecem.

Usta selam, XDA da var mı Android 3 nerden nasıl yükledin.

• Arkadaşın Android 3 dediği şey MIUI ROM'un bir temasıdır, OS versiyonu değil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 24 Mayıs 2011; 11:29:05 >
  • Arkadaşlar bende estetik dizayn takıntısı var biraz HD2 LEO hoşuma gidiyor yeni sürümler berbat görünüyor bana sizi bilemem tabi
    bu T-Mobile sürümde rom 512 mi 1024 mü
    neden android kuruyorsunuz ki win phone 6 yı 7 ye yükseltemezmiyiz ne gerek var ?
  • T-Mobile'da ROM 1GB'tır. WP7'de kurulabilir HD2'ye ama Android'le kıyaslanınca WP7'nin hiçbir avantajı yok (belki çalışan 720p video kaydı hariç). Kısacası asıl hayat Android'de :))
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.