- x
facebook sohbet geçmişini bula bilirmiyiz ? çok çok acil
29 Cevap16254 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
31 Aralık 2010; 18:53:42 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

arkadaşlar öğlen sohbet ettiğim birisi ile aramda geçen konuşmaları nasıl bula bilirim. google chrome kullanıyorum ve ayrıca pc yi hiç kapat madım şuanda o kişi face de değil ?

edit:arkadaşlaar dediğim kişi şu anda face de sohbet e tıkladığımda geçmiş sohbetimiz görünmüyor nasıl bulacam bi el atın acele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biyologg -- 1 Ocak 2011; 16:49:40 >

4276 Mesaj
31 Aralık 2010; 18:55:18 

bil diğim kada rıyla bula bile mez sin. Üzgü nüm ke şke bulabils en

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

Uzaklaştırılmış
31 Aralık 2010; 18:56:18 

feysde oldugu zaman sohbetten ismine klik yaparsan gözükür pom

Uzaklaştırılmış
31 Aralık 2010; 19:02:47 

@1881 hocam çok sinirliyim ve aceleden olmadık yerlerde boşluk koymuşum özür

@enemy: ç.dışıyken bulabilme imkanım yok mu ?

4276 Mesaj
31 Aralık 2010; 19:08:31 

O kişi çevrimiçi olduğunda üzerine tıklayarak bulabilirsin.

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

Uzaklaştırılmış
31 Aralık 2010; 19:21:19 

quote:

Orijinalden alıntı: 1881

O kişi çevrimiçi olduğunda üzerine tıklayarak bulabilirsin.

hocam çevrimdışıyken bulma yöntemi yok mudur ya

4276 Mesaj
31 Aralık 2010; 19:25:52 

Benim bildiğim kadarıyla maalesef yok.

Uzaklaştırılmış
31 Aralık 2010; 19:32:40 

evet hocam şimdilik yokmuş facebook yardım sayfasından buldum sadece o açıkken buluna biliyormuş da şimdi bişey daha var bu adam bugün açmayacak yarın açacak (yada gece geç saatte) yeni güne geçince silinmesin o ileti

4276 Mesaj
31 Aralık 2010; 19:38:28 

Büyük ihtimalle silinmez, tam bilgim yok.

Uzaklaştırılmış
31 Aralık 2010; 20:03:30 

çok oldum biliyorum ama bişey daha soracam

facebook müşteri hizmetleriyle nasıl temasa geçerim

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2011; 1:30:59 

oof of

120 Mesaj
1 Ocak 2011; 1:48:35 

eğer yeni konusma sistemine geçtiysen mesajlar olarak kayıt ediliyor

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2011; 1:50:38 

quote:

Orijinalden alıntı: dizyy

eğer yeni konusma sistemine geçtiysen mesajlar olarak kayıt ediliyor

hocam açıklarmısın ?

120 Mesaj
1 Ocak 2011; 2:21:19 

mesajlar kısmına bak hani mail gibi olan yere orada yoksa bulamazsın

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2011; 3:05:27 

yook

17272 Mesaj
1 Ocak 2011; 3:27:21 

yarin silinir.

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2011; 16:31:30 

arkadaşlaar dediğim kişi şu anda face de sohbet e tıkladığımda geçmiş sohbetimiz görünmüyor nasıl bulacam bi el atın acele

325 Mesaj
1 Ocak 2011; 16:36:16 

bulamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2011; 16:48:32 

quote:

Orijinalden alıntı: sahinkp54

bulamazsın

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2011; 16:52:40 

quote:

Orijinalden alıntı: biyologg

çok oldum biliyorum ama bişey daha soracam

facebook müşteri hizmetleriyle nasıl temasa geçerim

disabled@facebook.com bu adrese mail atarak iletişime geçebilirsin

325 Mesaj
1 Ocak 2011; 16:52:48 

nedir bu kadar önemli olan merak ettim

4323 Mesaj
1 Ocak 2011; 16:59:58 

Çevrimdışıyken mümkünatı yok.

Eğer çevrimiçiyse isminin üstüne tıkla -eğer bir önceki konuşmanda şu anda kullandığın bilgisayarı kullandıysan- gözükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 1 Ocak 2011; 17:04:03 >

Thomas Aquinas

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2011; 17:17:11 

quote:

Orijinalden alıntı: halil445

disabled@facebook.com bu adrese mail atarak iletişime geçebilirsin

hocam tr mi ing. mi yazmam gerekir

@0RK hcam aynı bilgisayarı kullanıyorum ama görünmüyor aksi gibi dün başkasıyla olan konuşmaları gösteriyor onunla olanı göstermiyor "sohbet geçmişini sil" de demediğim halde

@ sahinkp54: ya benim alt komşu, ben, ev sahibi ,yan komşu neti beraber kullanıyorduk. bi kaç gün önce yan komşu nete vodafone ile gireceğini söyledi bizde ok dedik neti 3 kişi kullanacaktık dün netim aşırı yavaştı ve ağ bağlantılarıma girdim bide baktım yan komşu bizim ağa bağlı ben de alt komşuya dedimki "hasan bizimle mi kullanıyo neti yoksa cepdenmi giriyor"
oda
ak.cepten dedi
ben. ağa bağlı bizim de ondan sordum
ak. söyle g..at a çıkarsın kabloyu madem cepden kullanıyor niye bizim neti kullanıp yavaşlatıyor
ben. bilader bişey demeyelim biz de sen swich de hangi hub olduğunu biliyon sen çıkarıver biaraak
ak.ok kanka

sonra da yan komşuma gitmiş turgut(ben) "niye hasan bizim neti kullanıyor kullanmasın hubunu çıkaralım dedi" demiş ama kendi söylediklerini söylememiş

tamam ben dedimmi dediğimin arkasındayım ama adam kendi dediklerini emediğinden tamamen suçlu oldum ve adamla bozuştum. suçlu olsam sorun değil adam haklı der susardım da mesele inata bindi birde öyle bişeyki sen böyle böyle demişsin dedi yazık ayıp yakıştıramadım dedi gitti açıklattırmadı bile
bende gurur yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biyologg -- 1 Ocak 2011; 17:18:09 >

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2011; 17:27:07 

quote:

Orijinalden alıntı: biyologg

hocam tr mi ing. mi yazmam gerekir

@0RK hcam aynı bilgisayarı kullanıyorum ama görünmüyor aksi gibi dün başkasıyla olan konuşmaları gösteriyor onunla olanı göstermiyor "sohbet geçmişini sil" de demediğim halde

@ sahinkp54: ya benim alt komşu, ben, ev sahibi ,yan komşu neti beraber kullanıyorduk. bi kaç gün önce yan komşu nete vodafone ile gireceğini söyledi bizde ok dedik neti 3 kişi kullanacaktık dün netim aşırı yavaştı ve ağ bağlantılarıma girdim bide baktım yan komşu bizim ağa bağlı ben de alt komşuya dedimki "hasan bizimle mi kullanıyo neti yoksa cepdenmi giriyor"
oda
ak.cepten dedi
ben. ağa bağlı bizim de ondan sordum
ak. söyle g..at a çıkarsın kabloyu madem cepden kullanıyor niye bizim neti kullanıp yavaşlatıyor
ben. bilader bişey demeyelim biz de sen swich de hangi hub olduğunu biliyon sen çıkarıver biaraak
ak.ok kanka

sonra da yan komşuma gitmiş turgut(ben) "niye hasan bizim neti kullanıyor kullanmasın hubunu çıkaralım dedi" demiş ama kendi söylediklerini söylememiş

tamam ben dedimmi dediğimin arkasındayım ama adam kendi dediklerini emediğinden tamamen suçlu oldum ve adamla bozuştum. suçlu olsam sorun değil adam haklı der susardım da mesele inata bindi birde öyle bişeyki sen böyle böyle demişsin dedi yazık ayıp yakıştıramadım dedi gitti açıklattırmadı bile
bende gurur yaptım

türkçe yaz

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2011; 18:15:20 

@halil hocam gelen cevap mailde

quote:

Kayıtlarımız bizimle iletişime geçtiğiniz e-posta adresinin uyarı almış ya da kapatılmış bir hesapla ilişkilendirilmediğini gösteriyor. Size yardım edebilmemiz için, bizimle ilgili hesapla ilişkilendirilmiş bir e-posta adresinden iletişime geçmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

E-postanızın konu kısmına giriş e-posta adresinizi yazdığınızdan ve asıl sorunuzu da değerlendirebilmemiz için şu ana kadarki tüm yazışmalarımızı dahil ettiğinizden de emin olun.

Giriş e-posta adresinizden bir e-posta göndermeniz mümkün değilse, size yardımcı olabilmemiz için lütfen bu e-postaya cevap verin ve cevabınızda giriş e-postanızın ne olduğunu belirttiğinizden emin olun.

Sorunuz uyarı almış veya kapanmış bir hesap ile ilgili değilse lütfen Yardım Merkezi’mizi http://www.facebook.com/help.php bağlantısından ziyaret edin.

Teşekkürler,
Facebook Ekibi

diyor ama tam olarak ne anlatmaya çalıştığını anlaayamadım

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2011; 20:11:54 

3 Mesaj
1 Ocak 2011; 21:41:28 

Facebook'a girerken kullandığın e-posta adresini kullanarak mail at diyorlar.

325 Mesaj
1 Ocak 2011; 22:12:03 

quote:

Orijinalden alıntı: icimizdenbiri
Facebook'a girerken kullandığın e-posta adresini kullanarak mail at diyorlar.

evet aynı mail adresini kullan

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2011; 22:39:12 

quote:

Orijinalden alıntı: sahinkp54

evet aynı mail adresini kullan

onu kullanmama rağmen böyle dediler

Uzaklaştırılmış
2 Ocak 2011; 12:00:23 

up
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » facebook sohbet geçmişini bula bilirmiyiz ? çok çok acil
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.385