Şimdi Ara

Skype'dan iOS kullanıcılarına yılbaşı hediyesi; Video konferans destekli Skype 3.0 yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
5.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'ın iPhone 4'de ikincil kameraya yer vermesinden sonra görüntülü görüşmeye ne zaman destek vereceği merak konusu olan iOS için Skype, son yazılım güncellemesiyle birlikte, sonunda video konferans desteği sunmaya başladı.

Kullanıcılara Wi-Fi ve 3.Nesil iletişim ağı üzerinden iOS kullanıcılarının kendi aralarının yanı sıra Mac OS X ve Windows kullanıcılarıyla da görüntülü görüşme yapabilmelerini sağlayan uygulama; iPhone 4, iPhone 3GS ve 4.Nesil iPod Touch ile çift taraflı görüntülü görüşme desteği sunarken, iPad ve 3.Nesil iPod Touch'da ise tek taraflı (karşı tarafın) görüntülü aramaları kabul edebiliyor. Görüntülü görüşmeleri geniş ekranda gerekse de portre ekranda gerçekleştirebilen uygulama, tahmin edebileceğiniz gibi, iOS 4.0 ve üzeri işletim sistemine gereksinim duyuyor.

Uygulamanın önceki versiyonlarını hali hazırda kullanan kullanıcılar, iTunes üzerinden uygulamanın güncellemesini yapabilirken; uygulamayı hiç yüklememiş olan kullanıcılar, uygulamanın AppStore'daki sayfasına buradan ulaşabilirler.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Skype 3.0 (iOS için)
    Skype 3.0 (iOS için)
    Skype 3.0 (iOS için)
    Skype 3.0 (iOS için)
    Skype 3.0 (iOS için)

• tek kelimeyle harika =)
  • denedim çalışıyor ama iphone 4 lazım. Arkadaki kamerayla biraz uğraştırıyor ama yine de süper.
  • Su Alex Cooperi gormekten biktim ya. Yine 3g kullananlar bise yapamiyor patladik
  • süper bir haber. hemen update ettim ve sorunsuz oldu.
  • Güzel haber symbian telefonlar içinde bekliyoruz :)
  • yahoo da zaten vardı şimdi Skype da olması çeşit acısından güzel oldu bakalım deneriz ins
  • Süper bir haber
  • Merhabalar.Arkadaşlar biz denedik.İki iphone 4 ile yaptık denemeyi.Görüntü kalitesi facetime ın yanına dahi yaklaşamadı.Belki bağlantıdan dır diyeceğim ama , akabinde face time ile görüştük, görüntü çok daha güzeldi.
  • Kardeşimle görüştüm iphone 4 ile görüntü kalitesi facetime dan farksiz gibi geldi.Çok güzel.Donma filan olmuyor görüntüde.
  • yaw aga bende o kadar kaliteli olmadı ve dier telefonları aramak icin illa para kredi falan mi almak lazım bu görüntü kalitesini arttirici ne yapabiliriz ? saolun
  • ben facetime i kullanma fırsatı bulmadım hiç
    ama skype ın görüntü kalitesi oldukça iyidi
  • ndn bizim iPod ile iPhone4 arasında kurdugumuz bağlantı kötü oldu :/
  • Arkadaslar skype ile iPhone 4 ten herhangi bir laptop ı wifi üzerinden arayarak yazışma,sesli görüşme yada video görüşmesi yapabilirmiyim..yada bunu yapabileceğim başka programlar mevcutmu?
  • Yokmu Skype kullanan?
  • Sonunda! Biktim tangodan da,fring den de.. İyi oldu bu. :) birde iPad icin skype gelse cok guzel olucak.(Direk ipad uyumlu demek istedim, iphone icin olani degil) :)
  • vodafone un 3g sınırsız paketi dahil bağlantı çok guzel sorunsuz iletişim

skype paralı olsada sonuna kadar hakediyor helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolnQuiet

denedim çalışıyor ama iphone 4 lazım. Arkadaki kamerayla biraz uğraştırıyor ama yine de süper.

Bende iphone 4 var, karşıda 3g s, bana görüntü gelmiyor, eminmisin 3gs arka kamerayla çalıştığından?
  • görüntü kalitesi hiç de iyi değil görüntülü konuşma da ses de çok iyi değil ama sadece arama yapıyosanız ses de gayet güzel.viber daha kullanışlı kanımca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serwet
    Arkadaslar skype ile iPhone 4 ten herhangi bir laptop ı wifi üzerinden arayarak yazışma,sesli görüşme yada video görüşmesi yapabilirmiyim..yada bunu yapabileceğim başka programlar mevcutmu?

Yaptım oldu.:)..daha önce deneme imkanım olmamıştı..deneyince cokta güzel oldu..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.