Şimdi Ara

PowerColor HD6970 Crossfire video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
19.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda PowerColor HD 6970 ve HD 6950 ile HD 6900 ailesinin Crossfire düzenindeki performansını inceliyoruz. Bakalaım HD 6990 arifesinde HD 6900 ailesi çift GPU düzeninde nasıl bir performans sergiliyor.

• inceleme için teşekkürler
  • inceleme için teşekkürler..
    6900 serisi gerçekten güzel bir çizelge çizmişler..
  • inceleme için teşekkürler..
    Kartların CF performansları oldukça iyi ancak HD6970 CF de hem ısılar hemde güç tüketimi oldukça yüksek...
  • gtx 580 sli de eklenseymiş guzel olurmuş teste
  • benim 6870 cf nin bu kadar çabuk ezilip geçilmesi üzücü oldu :s
  • HD6990 karşısında aynı 5970 de olduğu gibi Nvidia'nın eli boş kalacak gibi görünüyor.Belki GTX560X2 gibi bir düzen oluşturabilir ancak onunda neler yapabileceği kapalı kutu.
  • 68xx serisi ie yapılacak cf sistemi fp de kral
  • Mesut Bey, sanırım oyunları oynamadığınız için ms hastalığından hiç bahsetmemişsiniz,kartların verdiği scaling çok iyide rahatsız edici mi acaba ms
  • İzleyelim teşekkürler.
  • MESUT bey ,herşeyden önce inceleme için teşekkürler ,aynı sorunun cevabını bende oldukça merak ediyorum,hep söylenen crossfıre düzenlerde ortaya çıkan mıcro shutterıng olayı ne durumda gerçekten rahatsız edici boyutlarda mı ,sızın gıbı yetkın bır agızdan bu soruya tatmın edici bir cevap almak bizi fazlasıyla memnun edecektır. saygılar.
  • :((((( daha dün crossfire yaparım 6870 aldım ya aklımaada geldi 6970
  • Neden GTX580 SLI testlerde yoktu anlamadın sonuçta rakip bu kart ve 6970CF güzel sonuçlar veriyor ama yuksek guç tuketimi ve yuksek ısıya sayıp guç tuketimi goz ardı edilebilir ama yuksek ısı bır sorun açıkçası iyi bir kasa ile yan kapakta 4 fazla bu sorunda aşılabilir sonuçta bu karta 1600tl veren adam iyide bir kasa alır yani 250$ ye
    ve GTX580 içinde demiştim özel sogutmalı modelde tercıh edilebilir tabi biraz daha beklemek lazım
  • 6900 ailesinin CF da şöyle aslan böyle kaplan olduğunu iddia edebilmek için karşısında 570 ve 580 SLI düzeneğinin kurulu olması gerekir.
  • Öncelikle inceleme için teşekkürler.

AMD HD6000 serisi ile çoklu kartlarda scaling konusunda müthiş bir iş başardı. HD6900'lerin en yakın rakibi olan GTX570'e testlerde yer verilmemesi şaşırtıcıydı ama 480'in sonuçlarına bakılarak fikir edinmek mümkün. Ama testte adil karşılaştırma yapmak adına, GTX580 ve GTX570'lerin de SLI düzenlerinin bulunması gerektiğini düşünüyorum.
  • 2 tane 6950 alınıp 5970e çevrilip cf yapılsa baya bir karlı oluyor o zaman yahu. takdir ettim amd yi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anathien_!

benim 6870 cf nin bu kadar çabuk ezilip geçilmesi üzücü oldu :s

ben birini yeni aldım ikinciyide sonra alaırım diyordum
  • Cok Para.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madator

gtx 580 sli de eklenseymiş guzel olurmuş teste

kesinlikle
  • vay be yaw mesut bey şunu diyor yani 2 tane 6950 yi 1000 tl ye indirimli zmanında al 6970 yap kral sensin rahat 1.5 sene sürer bu krallık.Atın yere devrildiği gün be gün ortada diyecek yok ama yük altında baya watt yiyor meret çok yüksek verimli bir güç kaynağı şart.Ama söz konusu da extreme performasn tabi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.