Şimdi Ara

Sony ile 2010'u ve 2011'de hayatımıza girecek yenilikleri değerlendirdik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
10.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony EuroEurasia Teknik Pazarlama Müdürü Mete Emiroğlu ile Sony'nin 2010 yılını ve 2011'de kullanıma sunacağı teknolojileri konuştuk.

• Bence 3 boyuta geçmek için gözlüksüz Tv ve Diğer gösterim seçeneklerini beklemek gerek.Çok uzun sürmeyecektir bu teknolojinin de yaygınlaşması.
  • Şu Mikrofonu artık değiştirin berbat gözüküyor DH logolu bir şey ayarlasanız çok güzel olacak...

Bunu dışında röportaj gayet güzel olmuş.
  • Öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Sony doğru yolda bana kalırsa zaten Mete Emiroğlu Gerekli Açıklamayı yapmış.
  • psphone psp2 vardır diye izledim ama -_-
  • gayet güzel bir röportaj olmuş tebrikler donanım haber
  • 3D vaiolar nasıl olur acaba ? yeni nesil sandy bridge işlemcili ve adam gibi bir ekran kartıyla
  • video gayet hoş mikrofonada hiç takılmadm nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Şu Mikrofonu artık değiştirin berbat gözüküyor DH logolu bir şey ayarlasanız çok güzel olacak...

Bunu dışında röportaj gayet güzel olmuş.

kısada olsa bilgilendirici guzel bir röportaj olmus
  • 3 boyutlu içerikler piyasaya yayılsa daha güzel olucak.Video için teşekkürler.
  • 3d televizyon denedim, sony, 2 farkli farkli film fragmanlari izledim. kesinlikle hosuma giden bir deneyim olamadi, 3dyi 10 saniye sonra farkettim acikcasi :). hehalde izledigim videolar bana iyi ornek olamadilar
  • SONY LIKE NO OTHER
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbuzol

Bence 3 boyuta geçmek için gözlüksüz Tv ve Diğer gösterim seçeneklerini beklemek gerek.Çok uzun sürmeyecektir bu teknolojinin de yaygınlaşması.

Bu teknoloji yakın. Aynı şeyi bilgisayarlarından da bekliyorum
  • çok güzel ve bilgilendirici bir röportaj olmuş. emeğinize sağlık...
  • sony önce sonyericson paazarını türkieyede artırsın biraz uygun fiyatta reklamı bo pazarlamsını yapsın ..okadar marka satıyor bir sony satamıyor ..önce onu düşünsünler..2 senedir telefon beklyorum hala türkieye gelmedi :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: vidoko

sony önce sonyericson paazarını türkieyede artırsın biraz uygun fiyatta reklamı bo pazarlamsını yapsın ..okadar marka satıyor bir sony satamıyor ..önce onu düşünsünler..2 senedir telefon beklyorum hala türkieye gelmedi :D:D

Halkın sesi oldun abicim gerçekten de durum böyle sony ericssonun çok kaliteli telefonları var ama türkiye de pazar payı çok küçüktür heralde. sanırsam gittikçede azalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromer

quote:

sony önce sonyericson paazarını türkieyede artırsın biraz uygun fiyatta reklamı bo pazarlamsını yapsın ..okadar marka satıyor bir sony satamıyor ..önce onu düşünsünler..2 senedir telefon beklyorum hala türkieye gelmedi :D:D

Halkın sesi oldun abicim gerçekten de durum böyle sony ericssonun çok kaliteli telefonları var ama türkiye de pazar payı çok küçüktür heralde. sanırsam gittikçede azalıyor

Su kaliteli telefonlari hangileriymis ? Xperia var en kalitelisinden daha otesi varmi sony ericson nun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

quote:

Orijinalden alıntı: Chromer

quote:

Su kaliteli telefonlari hangileriymis ? Xperia var en kalitelisinden daha otesi varmi sony ericson nun ?

Kaliteli demek her zaman son teknoloji demek değildir . şahsen n97 ye 1 milyar ödiyip menünün açılmasını beklemektense sony ericssonun herhangi bir telefonunu tercih ederim oldukça şık çoğu .

• quote:

Orijinalden alıntı: anil92

3d televizyon denedim, sony, 2 farkli farkli film fragmanlari izledim. kesinlikle hosuma giden bir deneyim olamadi, 3dyi 10 saniye sonra farkettim acikcasi :). hehalde izledigim videolar bana iyi ornek olamadilar

valla ben panasonic in bir 3D tv sini izledim.senin yaşadığının tam tersini yaşadım.muhteşem bir olay tek kelimeyle.sıçrayan su zerrecikleri yüzüme çarpıyordu sanki.
  • Ben 5D izledim ama hiç güzel değildi 3D daha nasip olmadı ama bence çok güzeldir diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.