Şimdi Ara

2010'un en iyi Android oyunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
27.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda geride bırakmamıza sayılı günler kalan 2010 yılının en dikkat çekici Android oyunlarını sizler için inceledik.Ücretsiz olarak indirilebilen oyunları seçerek hazırladığımız videomuzda birbirinden güzel 10 Android oyunu sizleri bekliyor.

Typing Zombie

alt="2010'un en iyi Android oyunları"

Dokunmatik klavyede hızlı olanlar ve hızlı olmak isteyenler, ekranda görünen kelimeleri daha hızlı ve doğru yazarak zombilerden kurtulmaya çalıştığınız Typing Zombie tam size göre.

Super KO Boxing 2

Android işletim sistemi için hazırlanmış olan en eğlenceli dövüş oyunlarından Super KO Boxing 2, 2010 yılına damgasını vuran oyunlar arasında yer alıyor.

Slice It

İlk bakışta Fruit Ninja oyununu andıran Slice It adlı oyunda karşınıza çıkan şekilleri istenilen parça sayısına belirlenmiş olan hamle sayısını kullanarak bölmeye çalışıyoruz.

Panzer Panic

Gerçek mermi yerine mürekkep saldırısı yapan sevimli tanklarıyla dikkat çeken Panzer Panic, 2010'un en iyi Android oyunları listesinde kendine bir yer buldu.

Mini Squadron

Mini Squadron, oyun içi müzikleri, grafikleri ve tasarımları oldukça güzel olan 50'den fazla uçak seçeneğine sahip güzel bir uçak savaş oyunu.

Mega Jump

Birbirinden sevimli yaratıkları etapların zirvesine ulaştırıp bir sonraki bölümlere geçmeye çalıştığımız Mega Jump'ta daha çok puan ve daha çok eğlence için bonusları kaçırmamaya gayret gösterin.

Leave Devil Alone

İnsanlar ve yaratıklar arasında bir savaş çıktı. Plants vs Zombies'i andıran oynanışıyla, grafikleriyle ve sesleriyle oldukça dikkat çekici olan Leave Devil Alone, 2010'da en çok indirilen Android oyunları arasında yer aldı.

Hungry Shark 2

Denizlerin en vahşi canlısı olan köpekbalığı, Hungry Shark 2'de de dehşet saçmaya devam ediyor. "Denizden babam çıksa yerim" diyenler, bu oyun tam size göre.

Guns N Glory

Vahşi Batı'da masum halka dehşet saçan bir çeteyi yönettiğimiz Guns 'n' Glory, etkileyici grafikleri, oynanışı ve sesleriyle dikkat çekiyor.

Angry Birds

Milyonlar kez indirildi, hazırlandığı her platformda en çok indirilenler listesinde yer aldı. Her yeni versiyonuyla tahtını sağlamlaştırdı. Bu sözler Angry Birds için. Kızgın kuşlarımız 2010'un en iyi Android oyunu olmaya hak kazandı.

• Parodi çok güzel olmuş
  • gariban s60 lı nokiamdaki favori oyunlarımdan biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 29 Aralık 2010; 18:20:41 >
  • Angry Birds Kral Oyun ya
  • gerçekten güzeldi paylaşım için teşekkürler
  • Android dünyasına yeni katılmış biri olarak, videolarınız ve tanıtımlarınız çok yararlı oluyor.
    Oyunların açıklamalarının da konu başlığında yer alması çok iyi oldu.
    Paylaşım için teşekkürler.
  • hepsi birbirinden güzeldi teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inalough -- 29 Aralık 2010; 22:03:10 >
  • Videodaki oyunların resimleri ve barkodlarının mesaj içeriğinde tekrar edilmesi çok iyi olmuş. Elinize sağlık. Bu arada benim oyum sadece Angry Birds'e. :)
  • iide hani de nfs hani asphalt 5 hani spiderman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: popeye85

gariban s60 lı nokiamdaki favori oyunlarımdan biri
    />

aynen aynenbende 6630 kullanıyorum favori oyunum
  • Bu oyunlar da güzel de EA ve Gameloft'un 3D oyunları yanında çok sönük kalıyorlar.
  • neden sadece android oyunlari tanitildigini merak ettim dogrusu ... hep androidi goruyorum sanki tanitimlarda gecen birde ipad vardi galba
  • Ücretsiz oyunlardan bahsedilmiş. Nfs, Spider-man, Asphalt ve Gameloft oyunları ücretsiz değil.
  • parodi süper olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoguK@N

Bu oyunlar da güzel de EA ve Gameloft'un 3D oyunları yanında çok sönük kalıyorlar.

Ben klişe senaryolu 3D oyunlardansa bu tür özgün oyunları daha çok seviyorum, eminim benim gibi düşünen bir çok kişi vardır.
  • ben barkod tarayıcısıyla indiremedim izniniz yok falan dedi aynı sorunu yasayan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYK23

Ücretsiz oyunlardan bahsedilmiş. Nfs, Spider-man, Asphalt ve Gameloft oyunları ücretsiz değil.

MiniSquadron, Super KO Boxing 2, Guns N Glory ve Panzer Panic ücretli.

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz
    Ben klişe senaryolu 3D oyunlardansa bu tür özgün oyunları daha çok seviyorum, eminim benim gibi düşünen bir çok kişi vardır.

Bu konuda haklısınız. 2D oyunlar bazen 3D oyunlardan daha zevkli olabiliyor. Ama EA Games'in çıkardığı yeni oyunlar pek aratmıyor 2D oyunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bl00dyHell -- 1 Ocak 2011; 22:20:55 >

• Arkadaşlar bu oyunlar her android platformunda çalışıyor mu 1.6 2.1 2.2 felan hepsinde ortak mı
  • Hiç silahlı oyun yokmu yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

Hiç silahlı oyun yokmu yahu

Olmaz mı? Nova, Sandstorm, Brother in Arms....

quote:

Orijinalden alıntı: yu--gi--oh

Arkadaşlar bu oyunlar her android platformunda çalışıyor mu 1.6 2.1 2.2 felan hepsinde ortak mı

Ortaktır büyük ihtimal.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.