GOLDMASTER NAVİGASYON...
60 Cevap11550 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4092 Mesaj
29 Aralık 2010; 13:11:33 

Oldukça dikkat çekici bir durum...

Şöyle bir baktım, forumda Goldmaster marka navigasyon cihazı kullanan hemen hemen hiç yok...

Halbuki sattıkları cihazlar teknik olarak hiçte fena değil...

http://www.gmnavigasyon.com/

3 yıl garanti + ömür boyu ücretsiz güncelleme...

Üstelik Igo Primo yazılım kullanıyorlar... Ki bu yazılımı Goldmaster dışında bir de Next kullanıyor...

Sorun nedir bir türlü anlayamadım...

"HAYAT, SEN BAŞKA PLANLAR YAPARKEN BAŞINA GELENLERDİR"

169 Mesaj
29 Aralık 2010; 18:59:13 

zanında bende açtım goldmaster gps cihazıyla alakalı bi konu ama hiç yorum gelmemişti.. ben araştırmadan çnce kaliteli bir marka olarak bilirdim bu markayı ama şikayetvar.com da yaptığım araştırmada, adamlar çoğu soruna cevap bile vermemişlerdi.. serviside kötüymüş.. bende elemek zorunda kaldım bu cihazları malesef..

788 Mesaj
12 Temmuz 2011; 23:52:53 

Garanti Bankası Bonus Card'ın aşağıdaki gibi bir kampanyası var. Ben de almayı düşünüyorum ama doğru düzgün yorum bulamadım.
http://www.bonus.com.tr...-bonus-kampanyalar.aspx

Sanırım vaz cayacağım...

SEVGİYİ EKRANA TAŞIYAN DİZİ => 7 NUMARA

2 Mesaj
10 Ağustos 2011; 11:27:53 

bende mtv yi bonus kartıyla ödediğimden goldmaster navigasyon da %30 indirim hakkım var (goldmaster514) almayı düşünüyorum ancak ürün hakkında tatmin edici bi yorum bulamadım kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa memnun olurum

6577 Mesaj
10 Ağustos 2011; 11:31:19 

Bu cihaz indirimli haliyle size kaça gelecek ?

Verba volant, scripta manent.

788 Mesaj
10 Ağustos 2011; 12:59:13 

Öğrendiğim kadarıyla indirim hakkı belli başlı ürünler içinmiş.
Öncelikle o ürünlerin piyasa fiyatına bi bakın (tabi onları piyasada bulabilirsek) indirimli hali dahi piyasa fiyatına yakınmış...

Eğer yanılıyorsam alacak olan arkadaşlar buraya yazarsa sevinirim. Çünkü ben araştırırken öyle duydum, zaten garantiden yatırmadığım için de MTV'yi bi daha üzerine düşmedim.

SEVGİYİ EKRANA TAŞIYAN DİZİ => 7 NUMARA

2 Mesaj
11 Ağustos 2011; 22:38:50 

garanti ve ing bonusa %30 indirimle 226 tl

2350 Mesaj
12 Ağustos 2011; 0:01:08 

bende merak ettim cihazı 3 yıl garanti iyi ömür boyu güncelleme var işlemci ram ve dahili hafıza iyi site de var

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

9 Mesaj
12 Ağustos 2011; 0:29:59 

Ben kullanıyorum cok guzel tavsiye ederim..

6577 Mesaj
12 Ağustos 2011; 8:38:29 

Cihazda av-in bulunması ihtiyacınız varsa bir artı.

4263 Mesaj
12 Ağustos 2011; 10:12:22 

kendi web siteleri de var ve gerekli tüm yazılım desteği/download da mevcut; kutluyorum kendilerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 12 Ağustos 2011; 10:13:03 >

1 Mesaj
24 Ağustos 2011; 16:48:50 

goldmaster navisgasyonu ucuz diye aldım, 170 TL'ye toptancıdan aldım (tanıdıktı) normali 200 TL civarında

6 ay kullanımdan sonra pil bataryası şişti, arka tarafları bi acayip şekle girdi...
bayisine götürdüm oradaki arkadaş, teknik servise göndeririz, ama kullanıcı hatası derler, kasa ve bataryayı değiştirir gönderirler dedi..

bende kullanıcı hatası olacak birşey değil dedim, arabamın camına tarif edildigi gibi yapıştırdım, üst tarafından gökyüzünü görecek şekilde (ki uyduları görebilsin) ve şarzını da taktım çakmaklıga baktım keyfime, ama sıcaklardan dolayı, goldmaster navigasyonum, ezildi büzüldü, iki büklüm oldu.. artık kullanamıyorum, çünkü bataryası şişti, kasası sıcaktan genleşti, garip bir hal aldı..

goldmaster mi bence uzak durun...

kasa yapıları çooook kötü...

aynı dönemde bir de telefunken almıştım, o da aynı şekilde arabaya yapıştırıldı ve hala yapışık... iki araçta aynı şehirde bulunuyor... ama telefunken fıstık gibi, hala ilk günkü gibi duruyor... telefunkenin eksisi harita güncellemesi olmaması... mecburen bir bilenden yardım alman gerekiyor.. (elektronikçiden)

3610 Mesaj
24 Ağustos 2011; 18:56:14 

1- Yaptığınız işlem yanlış,bahsettiğiniz şey kullanıcı hatası falan değil.Ya kasa,pil vs. değişir size verilir yada direk değişir.Bu durumlarda aracılara tamah etmeyin direk yazın yollayın.

2- Kim demiş telefunken'in güncellemesi yok diye ? Bağlayın toolbox'a güncelleyin

Herşeyi bilirim havasında dolanan çok kişiler gördük,ama aldığı cihazlar uğruna döneni az gördük :) Bu tipler dikkat etsinler kendilerine ;)

4263 Mesaj
24 Ağustos 2011; 19:07:59 

Ah bu sıcaklar, cihazlar şişiyor; yamuluyor bataryalar

3610 Mesaj
24 Ağustos 2011; 19:31:30 

Evet bu yaz bu sıcaklar anormal etkiledi herşeyi,ben şahidim adamın 100.000€ luk jipin ön konsol eridi ya otoparkta.Ama bazı firmalar bunu ılımlı şekilde çözüyor kolayca,bu maksatla firmaları töhmet altında bırakmamalı.Bunu BÜYÜK bir firmaya yapsanız bakın kardeşim yazmışız burada bırakmasaydın araçta der çıkar

Herşeyi bilirim havasında dolanan çok kişiler gördük,ama aldığı cihazlar uğruna döneni az gördük :) Bu tipler dikkat etsinler kendilerine ;)

1 Mesaj
7 Mart 2012; 22:02:15 

goldmaster 432 modelini yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum işlemcisi yeni, özellikleride, güzel memnunum, arkadaşlar sıcaklarda pil şişiyor demişler fakat ben arabayı kullanmadığım zamanlarda cihazı takılı bırakmıyorum sonuçta hangi marka cihaz olursa olsun cihazın pili şişmese bile pilin ömrü sıcaktan dolayı çabuk bitecektir, hiçbir sıcağa gelmez. benim aldığım model cihazın tek eksiği geri vites kamerası için av in girişi olmaması ve arabanın radyosuyla iletişime girememesi onun dışında diğer markalarda üstün tarafı çok, cihazın malzeme kaliteside iyi. şimdi yeni bir navigasyon almayı düşünüyorum şimdikini arkadaşım satın almak istiyor benden gözüm yine aynı markanın bir boy büyüğü olan 5" modelinde

263 Mesaj
26 Nisan 2013; 20:22:54 

Arkadaşlar sonuç olarak goldmaster markası iyimi teknik servisi nasıl alınabilir bir markamı?

6577 Mesaj
26 Nisan 2013; 20:29:52 

şikayet olan bir firma değil,forumda yazan goldmasterdestek isimli firma personeli de mevcut,sorun oldumu yardımcı oluyor.

69 Mesaj
26 Nisan 2013; 23:17:09 

Alabilirsin gönül rahatlığıyla 1 senedir nav 434 modelini kullanıyorum gayette memnunum.Yetkili servis ağıda geniş Türkiye genelinde..

Bu mesajda bahsedilenler: @danceinthedark Bu mesaja 1 cevap geldi.

263 Mesaj
28 Nisan 2013; 21:55:56 

quote:

Orijinalden alıntı: allin

Alabilirsin gönül rahatlığıyla 1 senedir nav 434 modelini kullanıyorum gayette memnunum.Yetkili servis ağıda geniş Türkiye genelinde..

Sağolun hocam teşekkürler peki fm transmittor özelliği iyi çalışıyor mu?

6577 Mesaj
29 Nisan 2013; 7:44:20 

quote:

Orijinalden alıntı: danceinthedark

Sağolun hocam teşekkürler peki fm transmittor özelliği iyi çalışıyor mu?

Radyo yayını olmayan boş frekans bulabilirseniz çalışır istanbulda yaşıyorsanız fm vericiden çok beklentiniz olmasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

263 Mesaj
29 Nisan 2013; 15:39:27 

quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Radyo yayını olmayan boş frekans bulabilirseniz çalışır istanbulda yaşıyorsanız fm vericiden çok beklentiniz olmasın

Peki hocam sağolun.

263 Mesaj
2 Mayıs 2013; 19:28:53 

quote:

Hocam forum konularında gördüğüm kadarıyla bu navigasyonlarla ilgili bayağı bir bilgi birikiminiz var. Size bir sorum olacak acaba daha önce goldmaster nav 434 kullandınız mı yada elinize geçti mi? Eğer geçtiyse tavsiye eder misiniz ve son olarak bu ürün yerine önerebileceğiniz başka bir ürün var mı?

6577 Mesaj
2 Mayıs 2013; 19:37:58 

quote:

Hocam forum konularında gördüğüm kadarıyla bu navigasyonlarla ilgili bayağı bir bilgi birikiminiz var. Size bir sorum olacak acaba daha önce goldmaster nav 434 kullandınız mı yada elinize geçti mi? Eğer geçtiyse tavsiye eder misiniz ve son olarak bu ürün yerine önerebileceğiniz başka bir ürün var mı?

Bahsettiğiniz markanın sadece nav514 ve 580 modelini kullanıyorum ve memnunum hiç sorun yaşamadım, dediğiniz modeli kullanmadım.Alıntıdaki mesajda 434 modeli kullanan arkadaş memnun olduğunu yazmış siz de memnun kalırsınız.Neticede önemli olan harita bahsi geçen cihazda da başarsoft var ve bu da bana göre en iyi data.

263 Mesaj
2 Mayıs 2013; 19:45:27 

quote:

Bahsettiğiniz markanın sadece nav514 ve 580 modelini kullanıyorum ve memnunum hiç sorun yaşamadım, dediğiniz modeli kullanmadım.Alıntıdaki mesajda 434 modeli kullanan arkadaş memnun olduğunu yazmış siz de memnun kalırsınız.Neticede önemli olan harita bahsi geçen cihazda da başarsoft var ve bu da bana göre en iyi data.

Teşekkür ederim. Peki tavsiye edebileceğiniz bir cihaz var mı alternatif olarak sizin çok memnun kaldığınız? Fiyat olarakta çok uçuk olmazsa iyi olur tabi :D

69 Mesaj
4 Mayıs 2013; 16:48:31 

Goldmasterın ürünü gene Nav 557 Modeli olabilir vatanda 179 tl hafta sonları

Sınırsız güncelleme başarsoft harita Fm trans açıkken müzik dinleyebiliyorsun yol tarifi devam ediyor .Boyut olarakda 5'' Memnun kalırsın

4'3 işimi görür diyorsan kendi kullandıgım 434 modelini tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allin -- 4 Mayıs 2013; 16:56:10 >

69 Mesaj
7 Mayıs 2013; 19:29:32 

quote:

ben kullanıyorum ürünü memnunum üründen 1 senedir kullanmaktayım ürünün boyuru küçük gelebilir 4.3''

5'' istersen nav 557 modelinin tavsiye ederim nav 434 modelinde fm müzik dinlerken yol tarifi devam ederken müzik kesiliyor

nav 557'de müzik dinlerken yol tarifi devam ediyor tercih senin

263 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:42:35 

quote:

ben kullanıyorum ürünü memnunum üründen 1 senedir kullanmaktayım ürünün boyuru küçük gelebilir 4.3''

5'' istersen nav 557 modelinin tavsiye ederim nav 434 modelinde fm müzik dinlerken yol tarifi devam ederken müzik kesiliyor

nav 557'de müzik dinlerken yol tarifi devam ediyor tercih senin

557 nin tmc si nasıl peki çalışıyor mu işe yarar mı yani ?

69 Mesaj
7 Mayıs 2013; 23:06:26 

quote:

557 nin tmc si nasıl peki çalışıyor mu işe yarar mı yani ?

Yanlız bilgin olsun 557 modelinde tmc desteği var ama tmc lisansı çıkmıyor
Direk olarak tmc li modeli nav 557 tmc olarak geçiyor bilgin olsun(2 model olarak var birisi tmc lisansı hediye çıkıyor birinden çıkmıyor)

Ankara istanbul izmirde şuan çalışıyor tmc özelliği diye biliyorum

Tmc özelliğini anlatan video linkin
http://www.youtube.com/watch?v=F7Gt1XusaJY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allin -- 7 Mayıs 2013; 23:09:06 >

263 Mesaj
9 Mayıs 2013; 21:43:57 

quote:

Yanlız bilgin olsun 557 modelinde tmc desteği var ama tmc lisansı çıkmıyor
Direk olarak tmc li modeli nav 557 tmc olarak geçiyor bilgin olsun(2 model olarak var birisi tmc lisansı hediye çıkıyor birinden çıkmıyor)

Ankara istanbul izmirde şuan çalışıyor tmc özelliği diye biliyorum

Tmc özelliğini anlatan video linkin
http://www.youtube.com/watch?v=F7Gt1XusaJY

Anteni vs side çıkıyor mu içinden acaba birde siz bunu kullanıyor musunuz hocam?

69 Mesaj
9 Mayıs 2013; 21:51:37 

quote:

Anteni vs side çıkıyor mu içinden acaba birde siz bunu kullanıyor musunuz hocam?

tmc modelini alırsan hediye olarak çıkıyor içerisinden..557 TMC modelinden

Ben nav 434 modelini kullanıyorum sonradan aldım tmc lisansını ben alırken yoktu bu model daha uygun fiyata geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allin -- 9 Mayıs 2013; 21:52:40 >

263 Mesaj
9 Mayıs 2013; 22:35:50 

quote:

tmc modelini alırsan hediye olarak çıkıyor içerisinden..557 TMC modelinden

Ben nav 434 modelini kullanıyorum sonradan aldım tmc lisansını ben alırken yoktu bu model daha uygun fiyata geliyor..

Teşekkürler hocam sağolun :) son bir soru sorayım o zaman 557 tmc mi 434 mü?

69 Mesaj
9 Mayıs 2013; 23:15:54 

quote:

Teşekkürler hocam sağolun :) son bir soru sorayım o zaman 557 tmc mi 434 mü?

Şimdi alıcak olsam 557 tmc modelini alırdım

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Mayıs 2013; 23:37:33 

@allin

Hocam 434 modelinde sanirim Atlas-V 500mhz islemci ve IGO Primo yazilimi var. Bu urunle ve incelediyseniz Goldmaster Nav 557 ile ilgili merak ettigim bir kac sey var, yanitlarsaniz memnun olurum:

1- Primo2 mi yoksa 1.x surum mu yuklu?

2- Eger Primo2 ise; 500mhz islemci gucu 480x272 cozunurlukte Primo2 yazioina yetiyor mu? Seyir halindeyken ekran akis hizi iyi mi yoksa takilmalar var mi? Menu ve ekran gecisleri hizli mi? (800x480 cozunurluklu Primo2 yazilimi 500-533mhz Atlas-V islemciyle pek verimli calismiyor)

3- Bu cihazlarin ekran parlakliklarini TOMTOM ve GARMIN cihazlarla kiyaslama olanaginiz oldu mu? Bu konuda bir yorumunuz var mi?
Modelini tam hatirlayamadim, Mediamarkt'ta bir 5" Goldmaster gormustum, ekran parlakligi ve kontrast cok iyiydi. Bir baska 4,3" modelde ise parlaklik vasatti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

79 Mesaj
10 Mayıs 2013; 10:44:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Ulaş-ım

@allin

Hocam 434 modelinde sanirim Atlas-V 500mhz islemci ve IGO Primo yazilimi var. Bu urunle ve incelediyseniz Goldmaster Nav 557 ile ilgili merak ettigim bir kac sey var, yanitlarsaniz memnun olurum:

1- Primo2 mi yoksa 1.x surum mu yuklu?

2- Eger Primo2 ise; 500mhz islemci gucu 480x272 cozunurlukte Primo2 yazioina yetiyor mu? Seyir halindeyken ekran akis hizi iyi mi yoksa takilmalar var mi? Menu ve ekran gecisleri hizli mi? (800x480 cozunurluklu Primo2 yazilimi 500-533mhz Atlas-V islemciyle pek verimli calismiyor)

3- Bu cihazlarin ekran parlakliklarini TOMTOM ve GARMIN cihazlarla kiyaslama olanaginiz oldu mu? Bu konuda bir yorumunuz var mi?
Modelini tam hatirlayamadim, Mediamarkt'ta bir 5" Goldmaster gormustum, ekran parlakligi ve kontrast cok iyiydi. Bir baska 4,3" modelde ise parlaklik vasatti.

Primo 1.x sürüm yüklü cihaz 500mhz işlemci gücü ve 480x272 çözünürlükte ekran akış hızı iyi ve stabil çalışıyor

info@goldmaster.com.tr

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Mayıs 2013; 10:54:18 

quote:

Orijinalden alıntı: GoldMasterTekSer

Primo 1.x sürüm yüklü cihaz 500mhz işlemci gücü ve 480x272 çözünürlükte ekran akış hızı iyi ve stabil çalışıyor

Teşekkürler hocam.

Primo 1.1 ve 1.2 yazılımlarını 500mhz işlemci ve 64MB RAM ile bile sınırlarda çalıştırmıştım. 128MB RAM ile tahminimce rahat çalışır.

Bazı ürünlerinizi görsel açıdan çok beğeniyorum. Yazılımlarını ve ekran parlaklık-kontrastlarını merak etmiştim. Cihaz alımı için tavsiye isteyenlere sadece bir kaç marka tavsiye etmekten sıkıldım, insanlar farklılık istiyorlar. Her markanın (bana göre) en iyi ürünlerini bilmek isterim. Yazılımla ilgili yanıt aldım, geriye parlaklık-kontrast kaldı. Artık onu da ilk teknomarket gezisinde yaparız.

79 Mesaj
10 Mayıs 2013; 11:14:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Ulaş-ım

Teşekkürler hocam.

Primo 1.1 ve 1.2 yazılımlarını 500mhz işlemci ve 64MB RAM ile bile sınırlarda çalıştırmıştım. 128MB RAM ile tahminimce rahat çalışır.

Bazı ürünlerinizi görsel açıdan çok beğeniyorum. Yazılımlarını ve ekran parlaklık-kontrastlarını merak etmiştim. Cihaz alımı için tavsiye isteyenlere sadece bir kaç marka tavsiye etmekten sıkıldım, insanlar farklılık istiyorlar. Her markanın (bana göre) en iyi ürünlerini bilmek isterim. Yazılımla ilgili yanıt aldım, geriye parlaklık-kontrast kaldı. Artık onu da ilk teknomarket gezisinde yaparız.

Genel bir bilgi olsun , biz 200lux ve üstü ekran parlaklığını tavsiye ediyoruz ürünümüz 250lux'dur

info@goldmaster.com.tr

393 Mesaj
10 Mayıs 2013; 16:28:39 

quote:

Genel bir bilgi olsun , biz 200lux ve üstü ekran parlaklığını tavsiye ediyoruz ürünümüz 250lux'dur

goldsmart NAV-505 navigasyonda av in girişi var mı ?

263 Mesaj
10 Mayıs 2013; 16:38:52 

quote:

Şimdi alıcak olsam 557 tmc modelini alırdım

Sağa sola bakındım hocam ancak bluetooth özelliği var yada yok diye bir ibareye rastlamadım sizin bir bilginiz varmı nav557 tmc modeli için?

79 Mesaj
10 Mayıs 2013; 16:47:34 

quote:

Sağa sola bakındım hocam ancak bluetooth özelliği var yada yok diye bir ibareye rastlamadım sizin bir bilginiz varmı nav557 tmc modeli için?

Nav557 modelimizde bluetooth özelliği yoktur

info@goldmaster.com.tr

263 Mesaj
10 Mayıs 2013; 18:47:00 

Teşekkürler cevabınız için.

Bu mesajda bahsedilenler: @GoldMasterTekSer

595 Mesaj
11 Mayıs 2013; 14:31:31 

Arkadaşıma hediye etmek için navigasyon alacağım.

NAV-431 4,3" ATLAS IV 500Mhz BLT
NAV-435 4,3" ATLAS V 500Mhz BLTSZ TMC destekli
Goldsmart Nav-505 5" 500Mhz Yeni nesil işlemci(ATLAS mı bilmiyorum)

modelleri arasında kaldım. Fiyatlar birbirine çok yakın. Web sitesindeki özelliklerde TMC sadece 435 modelinde yazıyor. Sizce hangi modeli seçmeliyim?

Feeling is Everything...

69 Mesaj
11 Mayıs 2013; 20:41:10 

quote:

Diğer arkadaş yazmış zaten..Ben memnunum üründen.Tomtom' sevmiyorum teletlas haritası iyi değil memnun kalmadım açıkcası daha önceden tomtom kullanmış biri olarak diyorum...

Garminle kıyaslama imkanım olmadı vatanda o konuda bir fikrim yok..

Ekran parlaklığı iyi bir şikayetim yok şimdilik.

69 Mesaj
11 Mayıs 2013; 20:44:58 

quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Arkadaşıma hediye etmek için navigasyon alacağım.

NAV-431 4,3" ATLAS IV 500Mhz BLT
NAV-435 4,3" ATLAS V 500Mhz BLTSZ TMC destekli
Goldsmart Nav-505 5" 500Mhz Yeni nesil işlemci(ATLAS mı bilmiyorum)

modelleri arasında kaldım. Fiyatlar birbirine çok yakın. Web sitesindeki özelliklerde TMC sadece 435 modelinde yazıyor. Sizce hangi modeli seçmeliyim?

blt sizin için önemli değilse 435 önemliyse 431 modeli

Yok blt olmasın boyutu büyük olsun diyorsanızda nav 505 modelinden yana tercihini kullanabilirsiniz.

Başarsoft harita kullanıyor 3 üründe boyut farklı blt farkı var diğer özelikleri aynı..

Tercih size kalmış

595 Mesaj
17 Mayıs 2013; 11:45:17 

Goldmaster NAV-432 modelini aldım. Navigasyon moduna aldıktan sonra uyduları çok geç buluyor(yaklaşık 5dk) ve sürekli sinyal kayboldu hatası alıyorum. Bu doğal mı yoksa düzeltmek için yapabileceğim bir şey var mı?

Feeling is Everything...

79 Mesaj
22 Mayıs 2013; 9:25:06 

quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Goldmaster NAV-432 modelini aldım. Navigasyon moduna aldıktan sonra uyduları çok geç buluyor(yaklaşık 5dk) ve sürekli sinyal kayboldu hatası alıyorum. Bu doğal mı yoksa düzeltmek için yapabileceğim bir şey var mı?

Cihazı bilgisayarınızdan virüs tarattırın ve fabrika ayarlarına geri dönün , hayırlı olsun cihazınız

info@goldmaster.com.tr

595 Mesaj
22 Mayıs 2013; 10:30:58 

quote:

Cihazı bilgisayarınızdan virüs tarattırın ve fabrika ayarlarına geri dönün , hayırlı olsun cihazınız

Cevap için teşekkürler. Soru sorduktan sonra aklıam geldi ve cihazı arkasından resetledim ve herhangi bir sorun kalmadı. Gidiş-geliş toplam 750km yaptık sorunsuz kullandık. Sadece 1 kez aşırı yavaşlama ve takılma oldu. Tepki vermeyince kapatıp açtık ve düzeldi. Şuanda herhangi bir problem yok.

Feeling is Everything...

69 Mesaj
2 Ağustos 2013; 21:22:44 

nav 505 av girşi bulunmuyor üründe yanlış hatırlamıyorsam nav 705 modelinde av girişi olması lazım

Bu mesajda bahsedilenler: Howard88

93 Mesaj
5 Ağustos 2013; 13:43:41 

Ben de goldmaster NAV-460 4,3" aldım.Yeni güncelledim,daha denemedim.Bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz.Ben cihazın KENDİSİNE müzik dosyasını nasıl yükleyebilirim.Cihazda mini sd kart yok.2 gb kendi hafızası var.Bilgisayara bağladığımda dontpanic ile ilgili bölüm çıkıyor.yardımcı olurmusunuz.saygılar

HİÇ KİMSE VAZGEÇİLMEZ DEĞİLDİR

263 Mesaj
12 Ağustos 2013; 12:45:30 

İyi günler. Cihazı açtığımda navigasyon bölümüne tıklıyorum ancak harita kısmı gelmiyor. Diğer sekmeler(müzik video vs)düzgün çalışıyor ancak navigasyon kısmında durduk yere böyle bir sorun ortaya çıktı. Fabrika ayarlarına döndürdüm reset attım ancak yinede sorun çözülmedi. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Bu mesajda bahsedilenler: GoldMasterTekSer

105 Mesaj
8 Eylül 2013; 16:41:48 

goldmaster tüm bozuk cihazlarınız alınır oto anfisi ev anfisi navigasyon cihazı tüm ürünler için geçerli ölüsünü paraya çevirmek isteyenler bana burdan pm atabilir.

Lasker-i

377 Mesaj
27 Aralık 2013; 10:01:29 

arkadaşlar Goldmaster 438 4.3" navigasyon cihazı nasıldır? harita yazılımı güncelleme yer bulma ve tabi takılmadan doğru şekilde götürme konusunda

6577 Mesaj
27 Aralık 2013; 10:06:00 

quote:

Orijinalden alıntı: şansölye

arkadaşlar Goldmaster 438 4.3" navigasyon cihazı nasıldır? harita yazılımı güncelleme yer bulma ve tabi takılmadan doğru şekilde götürme konusunda

Güzeldir hocam ömürboyu güncelleme vardır kullandığı yazılım igo8 dir ve sorunsuzdur gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz

377 Mesaj
27 Aralık 2013; 12:13:30 

quote:

Güzeldir hocam ömürboyu güncelleme vardır kullandığı yazılım igo8 dir ve sorunsuzdur gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz

teşekkürler bilgilendirme için. peki tmc hakkında da bir sorum olacaktı. cihazların özellikerinde opsiyonel olarak belirtilmiş. sanırım bizim bir aparat alıp takarak kullanmamız gerekli. bu aparat ne kadardır internette fiyat bilgisine rastlayamadım? tmc (tbs) gerekli olur mu? trafik durumunu doğru belirtir mi?

6577 Mesaj
27 Aralık 2013; 12:19:30 

quote:

Orijinalden alıntı: şansölye

teşekkürler bilgilendirme için. peki tmc hakkında da bir sorum olacaktı. cihazların özellikerinde opsiyonel olarak belirtilmiş. sanırım bizim bir aparat alıp takarak kullanmamız gerekli. bu aparat ne kadardır internette fiyat bilgisine rastlayamadım? tmc (tbs) gerekli olur mu? trafik durumunu doğru belirtir mi?

TBS (TMC) için Aparat satın almanız lazım fiyatı 70 tl civarında.TBS bilgileri şuan için Ankara,İstanbul,Bursa,Antalya,İzmir ve kayseride mevcut .İşe yararmı konusuna gelince mutlaka yarıyordur yaramasa bukadar yatırım yapılmaz kullanan ve faydasını gören birçok kullanıcı var.

377 Mesaj
27 Aralık 2013; 12:55:27