Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (721. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: izkus35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
31.297
Cevap
907
Favori
3.047.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet çoğu bankada oranlar internette görünenlerden daha farklı çıkıyor.
  • İnternet oranları yüksek, gerçekte daha uygun veriyorlar. Ve hatta tanıdık falan bulursanız biraz daha düşebiliyor.
  • serpond S kullanıcısına yanıt
    tr fin di?erlerine göre daha yüksek oran çykartyyor ama git heryeri dola? yüzyüze görü?erek oranlary al
    sonra albarakaya git en dü?ük aldy?yn orany sorarlar söylersin de yapabilecekleri bir ?ey varsa yaparlar
  • Taşınacığım İlde konut fiyatları anormal pahalı kiralarda aynı şekilde.

Sınırları zorlayıp ev almaktan başka seçenek yok arabayı filan satıp 10 yıl krediye giricem gözü kararttım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bankalar hiç faizi indirme taraftarı degiller nedense

• quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Taşınacığım İlde konut fiyatları anormal pahalı kiralarda aynı şekilde.

Sınırları zorlayıp ev almaktan başka seçenek yok arabayı filan satıp 10 yıl krediye giricem gözü kararttım

Bı dk bıle dusunmeyın araba satıp ev almayı.. Dırek yapın..
    2 sene knce bende arabamı pesınata verıp ev aldım su an o arabadan 10 tane alabılıyorum evın deger kazancı ıle..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faiz düşecek felan diye beklemiycem aynen ustadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 30 Haziran 2016; 21:30:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Faiz düşecek felan diye beklemiycem aynen ustadım

Faiz 1 düşerse ev fiyatı 10 artar unutmayın. Aslında şu an ev alımı için en guzel zaman. Yuksek orandan ama duşuk fiyattan alsanız yarın 0.80 den yapılandırsanız yine ekstra kardasınız

• Arkadaşlar güncel faiz oranları nedir yakın tarihte kredi çeken kimse yok mu ?
  • Mephosis-Q8 kullanıcısına yanıt
    Dün çektim krediyi, bütün bankalar aynı gibi şu an 1.06 veriyorlar. 60 ay çektim bu arada.
    Hayat sigortası masrafına dikkat edin çekerken. 5 yıl için peşin 2000TL diyen de var, 500 TL diyende :)
  • doların tepe taklak aşağı gidiyor faizlerde nasıl indirim olmaz?
  • Şahsi fikrim çok büyük bir olay olmazsa bayramdan sonra yavaş yavaş 1 in altına doğru yolculuk başlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cauchy33

Şahsi fikrim çok büyük bir olay olmazsa bayramdan sonra yavaş yavaş 1 in altına doğru yolculuk başlar.

Daha ne olabilirki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hele ki oturacağın evi alacaksan, imkanların biraz elveriyorsa direk kendi evine gir. hem kira derdinden kurtulursun hemde birkaç yıl sonra ödem imkanın rahatlar maaşın zamlanır kredin sabit kalır. uygun bir fırsat bulursan kredini yapılandırırsın.

arkadaşlarımla aynı dönemde evlendik. onlar araba ve şehre biraz uzak site tarzı güzel evlere kiraya girdiler, bense direk eve girdim, ilk 3 yıl çok zorlandım. ama şimdi çok şükür rahatladım diyebilirim evimi satsam onların aldığı arabadan on tane alabilirim. acizane tavsiyemdir..
  • Bende 1.18den çekmiştim.yapılandırmak için 1in altına düşmesini bekliyorum.en son sorduğumda ziraat 1.06 oran vermişti.

• Beni sadece kredi geri ödemesi korkutuyor
    175.000 TL kullanıcam geri ödemesi 320.000 :(
    Aylık ödememde sorun yok 3.000 TL kadar çıkabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 2 Temmuz 2016; 13:38:39 >
  • Aylık 3000 ödeme gücünüz varsa 7-8 yıllık vade kullanmanız daha mantıklı olabilir 175000 tl için. Toplam geri ödemesi 270-280bin civarına denk gelir. 40-50 bin kâr etmiş olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sal12la

Bende 1.18den çekmiştim.yapılandırmak için 1in altına düşmesini bekliyorum.en son sorduğumda ziraat 1.06 oran vermişti.

hiç 1.18'e çıkmadı ki
    ne zaman aldın sen ?

hiç mi araştırmadın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenup

quote:

Bende 1.18den çekmiştim.yapılandırmak için 1in altına düşmesini bekliyorum.en son sorduğumda ziraat 1.06 oran vermişti.

hiç 1.18'e çıkmadı ki
    ne zaman aldın sen ?

hiç mi araştırmadın

1.20 ye bile cikti bi ara..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

quote:

Orijinalden alıntı: cenup

quote:

hiç 1.18'e çıkmadı ki
    ne zaman aldın sen ?

hiç mi araştırmadın

1.20 ye bile cikti bi ara..

ne zaaman çıktı ?
    öyle netteki hesaplayacılara bakmayın

nette 1.25
    şubeye git 1.10
  • 
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.