Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: techturch Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
31.304
Cevap
907
Favori
3.048.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Howard88

Arkadaşlar kredi masraf geri almak için başvurucam hangi evraklar lazım ? kredi sözleşme örneği lazım mı nasıl temin edebilirim ? Masraf kesintilerini internet şubesinden aldım ama bazı yerlerde sözleşme örneğide tüketici hakem heyeti istiyor diyorlar.

masraf dekontu+kimlik fotokopisi+dosya+başvuru formu.. başvuru form dilekçesini gittiğinizde tüketici heyetinden alıp doldurup hepsinden birer fotokopi ekliyoruz.o kadar.sözleşme falan istenmedi.izmir-konakta durum böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliuygun

quote:

Arkadaşlar kredi masraf geri almak için başvurucam hangi evraklar lazım ? kredi sözleşme örneği lazım mı nasıl temin edebilirim ? Masraf kesintilerini internet şubesinden aldım ama bazı yerlerde sözleşme örneğide tüketici hakem heyeti istiyor diyorlar.

masraf dekontu+kimlik fotokopisi+dosya+başvuru formu.. başvuru form dilekçesini gittiğinizde tüketici heyetinden alıp doldurup hepsinden birer fotokopi ekliyoruz.o kadar.sözleşme falan istenmedi.izmir-konakta durum böyle.

dosya ve başvuru formu dediğiniz nedir ? Başvuru formu dilekçe mi ?
  • quote:

quote:

quote:

başvuru formu dediğim matbu dilekçe,doldurmanız gereken yerler var.dosya karton kapaklı dosyalardan.evraklarınızı içine koymak için.

• quote:

quote:

quote:

quote:

başvuru formu dediğim matbu dilekçe,doldurmanız gereken yerler var.dosya karton kapaklı dosyalardan.evraklarınızı içine koymak için.

anladım saolun

• asyam05 A kullanıcısına yanıt
    Bence cok uygun.

Yillik 1530/8: 191 civari ediyor.

En uygun rakamlardan biri.

Bu arada yapilandirma oraniniz kacti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fehmi02 -- 8 Aralık 2014; 0:15:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fehmi02 F kullanıcısına yanıt
    Gerçekten iyi fiyat. Halkbankasına 7 sene için 1550 filan ödemiştim 5-6 ay önce.
  • Kredi cekerken zorunlu olmayan ogeler nelerdir arkadaslar

• fehmi02 F kullanıcısına yanıt
    öncelikle yorumunuz için teşekkürler.
    1,07 den çekmiştim 0,84 faiz oranıyla yapılandırma yaptım.
  • asyam05 A kullanıcısına yanıt
    Hangi bankadan yapılandırma yaptınız?
  • pikatel75 P kullanıcısına yanıt
    yapı krediden yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asyam05

yapı krediden yaptım.

Ne zaman yapılandırdınız ?
  • quote:

yapı krediden yaptım.

Yapi krediden 0.84 güzel bi oran. Ben ev almak istiyorum ve bankaları araştırıyorum. . Yapikredi ye ne kadar hayat sigortası yaptirdin iz yıllık nedir ? Ayrıca bilen kişiler de cevaplayabilir, yapı kredi çektiğin konut kredisinin faiz oranından tüketici kredisi cektiriyor mu?. Veya buna benzer bişeyleroluyor mu? DDiğer bankalarda böyle şeyler varmı? Konut kredisi çekeceğim ve hhiç nakit yok bu yüzden benim için çok önemli

• hayat sigortası işbankası 10 yıl için aylık ödemeli 13tl*120 ay=1560 tl sabit
  • aliuygun A kullanıcısına yanıt
    Neye göre değişyor merak ettim. Yaşlar arasında mı çok fark var acaba!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

Neye göre değişyor merak ettim. Yaşlar arasında mı çok fark var acaba!!

yaş 35. meslek öğretmen.
  • aliuygun A kullanıcısına yanıt
    Tutturduklarına geçiriyolar anladığım akdarıyla bana yaptıkları gibi :) Gerçi ziraat bankasına göre baay ucuzdu halk bankası o zaman. Ama yukardaki değerlere göre aynı bankada bile farklı değerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamettrie -- 8 Aralık 2014; 23:18:07 >
  • slm Vakyfbank da sigorta yyllyk ne kadar yaptyran varsa payla?abilir mi ya? belirterek rica etsem maa?y vakyfdan alyyorum u?ra?tyrmadan ordan kullanmak ystiyorum daha zaman var ama yüksekse masraflary ba?ka devlet bankalaryna yönelirim artyk te?ekkürler
  • quote:

öncelikle yorumunuz için teşekkürler.
    1,07 den çekmiştim 0,84 faiz oranıyla yapılandırma yaptım.

kaç ay vade için 0,84'den yapılandırdınız. Ayrıca sıfırdan kredi çekenler için yapı kredinin konut kredisi oranı nı biliyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Han_09

slm Vakyfbank da sigorta yyllyk ne kadar yaptyran varsa payla?abilir mi ya? belirterek rica etsem maa?y vakyfdan alyyorum u?ra?tyrmadan ordan kullanmak ystiyorum daha zaman var ama yüksekse masraflary ba?ka devlet bankalaryna yönelirim artyk te?ekkürler

Dask+konut yıllık 350 tl dediler. Size kaç faiz verdiler acaba.

• hacovali H kullanıcısına yanıt
    103 aydan 90 aya indik 13 aylık indirim oldu yalnız şuan kaç bilmiyorum ben kurban bayramından sonra yapılandırmıştım.
  • 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.