Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CagatayKolus , mssttf Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.290
Cevap
907
Favori
3.046.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir ev buldunuz emlakçı komisyonu ne kadar ödediniz. ve kredi hariç ortalama ne kadar gideriniz oldu planlarımı ona göre yapayım teşekkür ederim.
  • Emlakçı komisyonu %2 ödersin şöyle yapabilirsin bir arkdaşın evi gitsin görsün yer görme kağıdını imzalasın (akraba olmayacak) iletişim bilgileri almaya çalışsın sonra beğenmedim desin sen evsahibi ile iletişim kur komisyondan kurtul
  • quote:

Orijinalden alıntı: demores

Emlakçı komisyonu %2 ödersin şöyle yapabilirsin bir arkdaşın evi gitsin görsün yer görme kağıdını imzalasın (akraba olmayacak) iletişim bilgileri almaya çalışsın sonra beğenmedim desin sen evsahibi ile iletişim kur komisyondan kurtul

Mukavele imzalandı ise,komisyoncu satışı tespit ettiği anda mahkemeye gider...............
  • arkadaşlar Emlakci pazarlikla daireyi iyi fiyata alabiliyorsa devreden çikartmayim
    illa%2 diye birşey yok
    yap pazarligini
    benim dairede 2500 komisyonu vardi ben verdim bin 500
    daire 140 bin TL fiyatsti vardi ben aldim 127 bine
    bana maliyeti algi vergi komisyon 133bine halloldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üst düzey bir bankacıdan pazartesi faiz oranı yenileneceği bilgisi geldi. Kendisi ziraat bankasında çalışıyor. Bilginiz olsun arkadaşlar.

• kryctn K kullanıcısına yanıt
    ne kadar bir indirime gideceklermis ortalama bir bilgi verdi mi kendileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan001

ne kadar bir indirime gideceklermis ortalama bir bilgi verdi mi kendileri

Oran belirtmedi, kredi taşiyacaktım, pazartesiyi bekle dedi. Çalışma varmış.

• Piyasada böylesine belirsizlik ve karışıklık hakimken ve dolar bu seviyelerdeyken faiz indirimi olacağını zannetmiyorum. Umarım yanılırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Piyasada böylesine belirsizlik ve karışıklık hakimken ve dolar bu seviyelerdeyken faiz indirimi olacağını zannetmiyorum. Umarım yanılırım..

+ 1
  • ziraat kredimi şubat ayında 1.04 oranından çektim. ama şimdi yapılandırma oranı 0,97 diyorlar ve 250 tl yapılanma bedeli yerine 1000 tl istiyorlar... devletin bankası milleti operse diğerleri ne yapsın
  • konut kredisi aylik ve yıllık işletim ücreti almayan bankalari bilen varsa paylaşırsa sevinirim birde aylık taksit ödemelerde 5 tl Ucretmi oduyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Piyasada böylesine belirsizlik ve karışıklık hakimken ve dolar bu seviyelerdeyken faiz indirimi olacağını zannetmiyorum. Umarım yanılırım..

İşbank 0.86-0.85 veriyor 120 aya ziraat de o seviyelere çekebilir. Ayrıca geçen hafta MB nın yaptığı indirim konut kredilerine yansımadı hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kryctn -- 10 Eylül 2014; 11:15:24 >
  • kryctn K kullanıcısına yanıt
    isbank ve akbankasi verdigin oranlari veriyor su anda ziraat bankasinin verdigi 0,87.
    Mb yaptıgı indirim 0.03 max gibi bir indirim daha yapabilir diye tahmin ediyorum ama guncel piyasanin durumu belli olmaz tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

quote:

Orijinalden alıntı: enes35

arkadaşlar iyi gunler geçen yıl ziraatten kredi cekmıstım banka bana kredıyı cekerken sozlesme uzerıne el yazımla okudum anladım tum masrafları (tek tek yazdırıp) işte kabul ettım ıtıraz etmıycem felan filan diyerekten yazdırıp ımzalattılar...ben hazıran gıbı tuketıcı heyetıne gıdecektım bankaya gıdıp kredı dokumunu aldım banka muduru dedıkı bosuna ıtıraz etme ıste bızde karşı dava acarız sen yazıp ımzaladın el yazınla diyerek gozumu korkuttu bende ne yapacağımı bılemedım sizde emsal kararlar varmı yada bır avukatla gorustunuzmu ne yapmalıyız acaba..

Mahkemeye verirlerse,kredi almaya mecbur olduğum iççin imzaladım demeniz lazım....Kiracıların verdiği tahliye taahhüdüde öyledir...Mahkeme sizi haklı bulacaktırr.....

versinler. haksız şart olduğu için mahkeme onları dinlemez bile. mahkemeye vereceklerini de sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: haeroglu

quote:

Orijinalden alıntı: hasan000083

arkadaşlar ben konut kredisi çekip, extra marafları hakem heyetinden alırım diye düşünüyorum..bu ihtiyaç kredisini kullananları ben anlayamadım..

ihtiyaç kredileri de alınıyor .ben de sen ne demek istedin onu anlamadım.

ihtiyacın oranları daha fazla..
  • arkadaşlar ben halkbanktan konut kredisi çekeceğim, ekspertizciler görmeye gidecekler..bu saatten sonra nelere dikkat etmeliyim? ipotek, tapu vs..
  • transporter2 T kullanıcısına yanıt
    hocam kredi hesabına dogrudan eft(enpara,nuvo vb.) yap.
    o zaman ödemessin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar. Uzun bir sürecin ardından Ziraat bankasından 120 ay 0,87 ile kredimi kullandım. toplam masraflar 1900 lira tuttu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fig00

Selam arkadaşlar. Uzun bir sürecin ardından Ziraat bankasından 120 ay 0,87 ile kredimi kullandım. toplam masraflar 1900 lira tuttu.

Iyimis

• işbankası 130000 120 ay 0,86
    taksit 741
  • 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.