Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.297
Cevap
907
Favori
3.047.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nacar08

150 bin lira konut kredisi çeksem ve 3-5 ay sonra tamamını kapatsam (eski evim satılınca) ne kadar zararım olur? 3-5 bin tl masraf ve %2 erken kapama cezası var sanırım. Bunlardan başka ödeme veya kesinti olur mu?

aman aman bulaşma 10 binlede kurtaramazsın kendini arkadaşımdan biliyorum.
  • devlet bankaları daha çok indirime gitmeleri gerekirken hep özel sektör bankalarının peşinden gidiyorlar, Halbuki devlet bankası önce indirecek ki? hem vatandaş devlet bankasına yönelsin hemde özel bankaları faiz indirim konusunda lokomotif görevi yapsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lethe_57

quote:

Orijinalden alıntı: afutku

quote:

Orijinalden alıntı: Bankacı_Bey

Ziraat Bankasi Konut Kredisi oranlari
    60ay %0,98oran+1300komisyon
    120ay %1,02oran+1300komisyon

Istanbul Tuzla civarindaki arkadaslara detayli bilgi verebilirim.

bu yaz 0.90 ı beklıycem hayırlısı

%0,90 ı bende bekliyorum. inerse hemen çekeceğim. ev bekliyor halen..

Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lethe_57

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bankacı_Bey

Ziraat Bankasi Konut Kredisi oranlari
    60ay %0,98oran+1300komisyon
    120ay %1,02oran+1300komisyon

Istanbul Tuzla civarindaki arkadaslara detayli bilgi verebilirim.

bu yaz 0.90 ı beklıycem hayırlısı

%0,90 ı bende bekliyorum. inerse hemen çekeceğim. ev bekliyor halen..

Aynen

6 yıl vadede %0,91 faiz oranı var Türkiye Finans Katılım Bankası'nda. Devlet bankası dışında tercih etmek isteyenler için iyi bir fırsat.

• Heryerden cekebilirmiyiz ve masrafi ne kadar olur

• 100.000TL 84 ay için 0,98 oran verdi YKB

• quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

100.000TL 84 ay için 0,98 oran verdi YKB

BUGÜN....140 000 TL 120 AY VADE İÇİN 0,96 İŞ BANKASI
    750 TL KOMİSYON
    650 TL EXPERTİZ
    250 TL İPOTEK
    +SİGORTALAR
  • Tabiki, bankanın bulunduğu tüm şubelerden çekebilirsiniz. 19 bankayla özel anlaşmalı olarak çalışıyoruz. Sarfettiğim bu oranlar da onlardan özel olarak aldığımız indirimler. Başvurunuzu yapmadan önce sitemizi inceleyebilirsiniz:http://www.hesapkurdu.com
  • connectpeople kullanıcısına yanıt
    Doğrudur @connectpeople. YKB'nin böyle bir oranı mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hesapkurdu

Tabiki, bankanın bulunduğu tüm şubelerden çekebilirsiniz. 19 bankayla özel anlaşmalı olarak çalışıyoruz. Sarfettiğim bu oranlar da onlardan özel olarak aldığımız indirimler. Başvurunuzu yapmadan önce sitemizi inceleyebilirsiniz:http://www.hesapkurdu.com

@hesapkurdu
    Sitenizde yaptığım araştırmaya göre 150.000 TL kredi 120 ay vade için en iyi teklifi DD Mortage veriyor:0,96 faiz oranı, 2111 TL aylık ödeme,1126 TL toplam masraf,254.404 TL toplam maliyet.DD Mortage için bilgi verebilirmisiniz,tercih edilebilirmi,yapılandırma varmı?Teşekkürler

• zıraat bankası 0.96 hayat sigortasıda dahil 2100 tl masraf alıyor 60 ay 110.000 tl
  • Merhaba arkadaşlar
    Markalı bir konut projesinden ev aldım ve peşinatı verdim.Konut kredisi için inşaat firması çeşitli bankalarla görüşme aşamasındaymış.Benim sorum şu olacak.Maketten ev aldığımız için sadece anlaşmalı bankadan kredi çekebileceğiz.Peki bu banka bize piyasadan daha pahalıya kredi kullandırabilir mi?Yada masraflar daha yüksek olabilir mi? Sonuçta kredi kullanabileceğim tek bir banka olacak.
    İkinci sorumda , daha temeli bile atılmamış bir ev için banka sigorta yada dask talep eder mi?
    Bu şekilde ev almış arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak isterim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berry1925

quote:

Orijinalden alıntı: olcaysa

EVET GÜNCELLEME

şu durumda en uygun teb geldi gibi, faizlerin ineceğini göz önünde bulundurarak söylüyorum.

%2 yapılandırma ücreti almayan bankalar olduğu sonucu mu çıkıyor bu tablodan ?

ara ödemelerde ve yeniden yapılandırma da %2 ceza uygulaması, bildiğim kadarıyla mortgage kanununda kesinleşmiş prosedürler.

Halkbank 'ın senede 2 defa 250 TL karşılığında yeniden yapılandırma yaptığı yada TEB in ceza almadan sınırsız yaptığı gibi bir uygulama olduğu bilgisini teyit edecek biri var mı? yoksa herkes kafasına göre atıp tutuyor mu?

böyle birşey varsa rekabette ortadan kalkar, direk herkes ordan alır krediyi...

• teB almıyor arkadaşım 6 ayda bir yapılandırma yapabiliyorsun. diğer bankalar kesin bilgi vermiyorlar yapılandırma için zaten bu kadar yüksek faizde kredi çekiyorsan yapılandırma olan yeri tercih etmek daha iyi birde yapılandırma ücreti almayan yer çok çok iyi oluyor.
  • 0.95 60 ay 120.000 tl 2.633tl aylık ödeme toplam 158.000 tl

650 dosya 400 exper 250 tl ipotek 300 tl senelik hayat sigortası dask ve konut 250 tl

kredim bugün onaylandı

zıraat bankası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WILDBOYS -- 17 Haziran 2014; 16:44:09 >
  • 170000 TL, 84 ay ,taksit 2968 TL , oran 0.97, 7 yillik hayat sigortasida dahil tum masraflar toplami 2300TL, banka: halkbank...

• azaz06 kullanıcısına yanıt
    YAPILANDIRMA VARMI ACABA HALK BANKASINDA NASIL YAPILANDIRMA YAPIYOR
  • olcaysa O kullanıcısına yanıt
    Var teorik olarak %2 ücret alıyorlar. Ama yönetim kurulu kararıyla belirledikleri oranlar düşebiliyormuş. ÇAlışanın söylediği bu şekilde.
  • Focuser kullanıcısına yanıt
    Geç cevap verdiğimiz için kusura bakma @Focuser.

DD Mortgage, Türkiye’nin ilk konut finansman şirketidir. Doğan Grubu ve Deutsche Bank ortaklığında 2011 yılında kurulmuş ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan (BDDK) alınan lisans ile faaliyetlerine başlamıştır. Sadece konut kredisi kullandırdığından daha özenli bir çalışma görebilirsiniz. Yapılandırma da mevcut tabiki.
  • Yapılandırma ücreti %2'dir. Ancak yeni tüketici kanunu ile birlikte bu oranın %1'e düşmesi bekleniyor. Öte yandan TEB bankası yapılandırma ücreti almıyor, bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.