Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fujigef Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
31.292
Cevap
907
Favori
3.047.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: midezolam

Cumartesi eksper cumartesi gelir. Bende bugün kredi kullandım. Salı yada çarşamba eksper gelir dediler. Diğer sorunuzu bilenler cevaplar muhtemelen.

teşekkür ederim hocam işin acemisiyiz işte öğrenecez (:
  • Finansbank internet subesinde 100bin tl icin 60 aya kadar 0.64 , 120 ay icin 0.65. Masraflar 2000 tl yazmislar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

Finansbank internet subesinde 100bin tl icin 60 aya kadar 0.64 , 120 ay icin 0.65. Masraflar 2000 tl yazmislar.

Hocam 120 ay icin 0.75 yaziyor faiz oranlarinda. Siz nereden baktiniz.
  • İnternet sitesinde değil internet ŞUBESİNDE yazmış. Müşterisi olan kişilere özel mi acaba o oran

• quote:

Orijinalden alıntı: midezolam

quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

Finansbank internet subesinde 100bin tl icin 60 aya kadar 0.64 , 120 ay icin 0.65. Masraflar 2000 tl yazmislar.

Hocam 120 ay icin 0.75 yaziyor faiz oranlarinda. Siz nereden baktiniz.

hocam internet subesinden. internet subesine ozelmis subede 0.72 internete ozel 65 mis

• yapı kredi 120 ay 90.000 tl'ye 0.70 ve toplam 1500 de masraf...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kicgine -- 4 Mayıs 2013; 0:22:20 >
  • Bugün urfada iki katılım bankasına gittim.
    Kuveyttürk 100.000tl çekilecek 300 tl ipotek. 500 tl ekspertiz. 300 tl sigorta-dask. 1.750tl dosya masrafı(dosya altından yapılmış) ödeme tutarı 1.300 tl * 120 ay =156.000 tl oran 0.80 bundan daha aşağı veremezlermiş.
    Bankasya 100.000 tl çekilecek masrafları ayrıntılı vermedi toplam 2.000 tl. ödeme tutarı 1.273*120 ay =152.791 tl oran 0.76 bundan aşağı veremezlermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNurD

Bugün urfada iki katılım bankasına gittim.
    Kuveyttürk 100.000tl çekilecek 300 tl ipotek. 500 tl ekspertiz. 300 tl sigorta-dask. 1.750tl dosya masrafı(dosya altından yapılmış) ödeme tutarı 1.300 tl * 120 ay =156.000 tl oran 0.80 bundan daha aşağı veremezlermiş.
    Bankasya 100.000 tl çekilecek masrafları ayrıntılı vermedi toplam 2.000 tl. ödeme tutarı 1.273*120 ay =152.791 tl oran 0.76 bundan aşağı veremezlermiş.

Kuveyt Türk 0.80 çok yüksek. Masraflarda az buz değil. Bence eleyin direkt.

• Katilim bankaları da az sömürücü değil var ya dusurdugu zaman affetmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 06delimccem

02.05.2013 perşembe iş bankasından 100.000TL için 84 ay 0,68 faiz oranı + 1550TL tüm masraflar üzerine anlaştık. Ertesi güne(cuma) eksper gelir dediler gelmedi. bugüne yetişmedi filan denildi cumartesi yollayacaklarmış.
    Şimdi bilen arkadaşlara sorum şunlar:
    1- Bu eksper süreleri normalmidir ve cumartesi çalışıyorlar mı gerçekten ?
    2- Dün başvurumuzu yaptık eksper, kredi, tapu vs bütün işleri tamamlama süresi nedir..
    Yardımcı olacak arkadaşalra şimdiden teşekkür ederim...

Merhaba şimdiden hayırlı olsun yeni eviniz. Çekmek istediğiniz tutar ve vade uzunluğu benim planımla aynı. Aylık ne kadar ödeme yapacaksınız ?
  • işin size bir yönünü anlatayım kuveyttürk müdürü çalışanlara diyormuş ki siz oran 0,84 olarak verin. müşteri yanıma geldiğinde oranı 0,80 yapayım. Siz hemen 0,80 oran vermeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNurD

işin size bir yönünü anlatayım kuveyttürk müdürü çalışanlara diyormuş ki siz oran 0,84 olarak verin. müşteri yanıma geldiğinde oranı 0,80 yapayım. Siz hemen 0,80 oran vermeyin.

Valla hocam oranlar aynı olsa ilk tercihim katılım bankaları olur amma velakin insanları keriz yurduna koyup dini olarak da mecbur görüp sömürüyorlar.Bunların hesabını biraz inançları varsa soracaklar ahirette. Aslında o bankalar bana göre dini gayret gütseler milletin diğer bankalara gitmesini birkaç puan aşağı tutarak engellerler.Ama paranın gözü kör olsun.

• türkiyede her zaman din adı altında halk sömürülmüştür.katılım bankaları da dini alet ederek insanları kandırıyor.ben o yüzden katılım bankalarını hiçbir zaman samimi bulmuyorum..
  • Yorumları okudukça aklımda daha güzel yer ediniyor düşüncelerim..
    Arkadaşlar paylaştığınız bilgiler için teşekkürler, nasip ise bu ay içinde kendi evimiz için bir adım atmayı planlıyorum.
    Doğal olarak bankaların kredi imkanları vs. hakkında bilgiler lazım, buradan da sizler sayesinde bu eksiği kapatıyorum...
  • 1 ay önce asyadan 120 ay 0.75 ten kullandım simdi 1 2 puan daha dusmustur. kuveyt mi albaraka mi ne 96 ay 0.72 vermişti toplam masraf 1300 tl

• Pazarlık taktikleri ve buradaki oranları başka bankalara nasılggösteriyorsunuz bununla ilgili tecrubesi olan varsa paylasirsa sevinirim.Çünkü küçük illerde burada paylastiginiz oranlarin 5-6 puan üstünde oran çıkartıyorlar eli mecbur gibisine.Ayrica kafama takilan birşey daha var memleketim yasadigim ile çok yakin.memlekette birsürü tanıdık var ev kredimi oradan kullanabilir miyim?

• Dindar olduğunu söyleyen finans kuruluşları imanı para olan bankaların ne kadar ahlaklı olduklarını gösterdiler. Allah razı olsun. Yahu kar oranı faiz oranı bu kadar mı uyumlu olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuveyt türk bende çok araştırdım hem yüksek oran hemde kredi yenileme yapmıyor.iyi düşünmek lazım derim. Faizlerin bu haftalarda epey bir düşüş yapacağı söyleniyor net bir bilgim yok ama.
    Türkiye finans sadece bu seneye özel yenileme yaptıklarını söyledi. Kuveyt türk ün mazereti. Buzdolabı aldın taksitle fiyatı düştü diye satıcıdan fark istiyor musun. diyor.
    He tabi herşeye kılıf uyduran siz buna da uydurun diyecektim hadi ya sabır dedim.
  • Katılım bankalarını önceden destekliyordum ama sahiden onlarda diğer bankalardan farksızlaştı. Masraf v.s. nedir Allah aşkına? Hiç anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuestra

quote:

Orijinalden alıntı: 06delimccem

02.05.2013 perşembe iş bankasından 100.000TL için 84 ay 0,68 faiz oranı + 1550TL tüm masraflar üzerine anlaştık. Ertesi güne(cuma) eksper gelir dediler gelmedi. bugüne yetişmedi filan denildi cumartesi yollayacaklarmış.
    Şimdi bilen arkadaşlara sorum şunlar:
    1- Bu eksper süreleri normalmidir ve cumartesi çalışıyorlar mı gerçekten ?
    2- Dün başvurumuzu yaptık eksper, kredi, tapu vs bütün işleri tamamlama süresi nedir..
    Yardımcı olacak arkadaşalra şimdiden teşekkür ederim...

Merhaba şimdiden hayırlı olsun yeni eviniz. Çekmek istediğiniz tutar ve vade uzunluğu benim planımla aynı. Aylık ne kadar ödeme yapacaksınız ?

aylık 1.560TL ödeyeceğiz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06delimccem -- 4 Mayıs 2013; 15:05:05 >

• 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.