Şimdi Ara

Yedikule And Lisesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kocamustafapaşa meydan dan nasıl gidebilirim? en kestirme olarak.

• İlla yürüyerek gitmen gerekmiyosa taksiye bin 5-6 TL yazmaz bile...

Yürüyerek gidicem diyosan çok kariştirirsin.. Ama ben yinede anlatayim..

İlk önce meydandan Cumartesi pazarina inen yani mehmet akif ersoy okulunun oldugu cadde'den aşagi dogru in zaten bilirsin sola dönülmez tabelasi var oradanda düz gidiceksin, Haci kadin hamamini da geçiceksin 3 yol agzina geliceksin.. sen düz gidiceksin ne sol ne Tam sag sen düz gidiceksin ardindan o düz gittigin yerden yol tekrar çatal olucak sen yine sagdan gidiceksin 15 20 metre gittikten sonra bi daha saga dönüceksin 50 metre düz git Yedikule anadolu lisesinin önüne geliceksin..

Liseyi orda okumuştum zamaninda.... Daha yeni anadolu lisesi oldu sayilir...

En eski zamanlarini bilirim o okulun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

İlla yürüyerek gitmen gerekmiyosa taksiye bin 5-6 TL yazmaz bile...

İlk önce meydandan Cumartesi pazarina inen yani mehmet akif ersoy okulunun oldugu cadde'den aşagi dogru in zaten bilirsin sola dönülmez tabelasi var oradanda düz gidiceksin, Haci kadin hamamini da geçiceksin 3 yol agzina geliceksin.. sen düz gidiceksin ne sol ne Tam sag sen düz gidiceksin ardindan o düz gittigin yerden yol tekrar çatal olucak sen yine sagdan gidiceksin 15 20 metre gittikten sonra bi daha saga dönüceksin 50 metre düz git Yedikule anadolu lisesinin önüne geliceksin..

85lisin ve eski zamanlarını biliyorsun ha

• quote:

Orijinalden alıntı: Abbas The Traveler

85lisin ve eski zamanlarını biliyorsun ha

Herhalde 70'li 60 'li yillarindan bahsetmiyorum.. 80'li yillarindan da bahsetmiyorum.. O okulun Eski ögrencilik hayatini Söylüyorum.. Yedikulenin '' Anadolu lisesi '' makyajini yemeden önceki hallerini İYİ Bilirim.. Neler döndügünü nelerin nelerin yaşandigini.. Herşeyi.. Müdürün ögrenci tacizini, ögretmenlerin biçaklanmasindan, Kiz oglan kiz girip hamile mezun olanindan....

Neyse konu saçma sapan yerlere kaymasin.. Umarim konuyu açan arkadaşa Yardimci olabilmişimdir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 29 Aralık 2010; 1:55:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

İlla yürüyerek gitmen gerekmiyosa taksiye bin 5-6 TL yazmaz bile...

Anladım sağolasın,yürüyerek gitmem gerek yahu acaba kaç dk sürer ..

not: liseli değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: copela

Anladım sağolasın,yürüyerek gitmem gerek yahu acaba kaç dk sürer ..

not: liseli değilim

Ortalama 10-15 dk'da gidersin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 29 Aralık 2010; 2:04:41 >
  • Eyvallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.