Şimdi Ara

Uncharted 3: Drake's Deception - Castle Demo

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uncharted 3: Drake's Deception'ın Castle demosundan yaklaşık beş dakikalık yeni oynanış videosu

• Biri bu adamları durdursun arkadaş. Bu nasıl bir grafiktir ? Bu nasıl bir oynanıştır ?
  • oyunun tek eksıgı vurus hııssı yok bence ama ıyı oyun
  • abicim resmen işkence yav daha 1 yıl var erkenden gameplay verilir mi bari su oyunu 4 ay kala felan duyursaydınız içim gidiyor yav buna oyun değilde devrim niteliğinde yeni bir tür demek istiyorum adamlar yapıyor ve verdiğin paranın kuruşu kuruşuna deyiyor. U1-U2 bitirdim azım açık kaldı bunu bekle bekle zaman geçmez artık çıkınca 200 tl de olsa alırım ben bu oyunu...
  • izlemeye doyamadım mufteşem film gibi izledim süper ötesi macera yı biz kendimiz yapacagız 1 sene beklicez
  • VALLA FİLMDEN FARKI YOK NE DİYEBİLİRİM Kİ BAŞKA
  • grafikler göz kamaştırıcı aşmış bunlar.
  • super super super!!!!
  • görüntülerde ağırlaşma oluyor sizdede oldumu acaba videoda mı sorun var acaba
  • alevler üzerinde durulmalı.
  • grafikler Uncharted 2 le ayni kendinizi KANDIRMAYIN !
  • Arkadaslar oyun mükemmel ben 1 ve 2 yide bitirdim ama 3 de daha da bi gzl olacağa benzıor unc 2 nin aynısı değil adamın kosma hareketleri konusmaları falan biraz dikkat edilirse bence daha gzl e benzior bende 2 le 3 ün arasında fark olacak bu videoda belli oluor ztn biraz fark olduğu orjinalini sabırsızlıkla beklıorum
  • Arkadaşlar gercekten mükemmel bi video adamlar aşmış ben ps3 de uncharted gibi bi oyun daha görmedım söyleyecek bişey bulamıorum sabırsızlıkla beklıorum
  • daha oyunun çıkmasına 1 sene var grafikler ve herşeydaha çok gelişir god of war 3 den bilen bilir
  • grafikler Uncharted 2 le ayni kendinizi KANDIRMAYIN

böyle iğrenç grafik b olurirtek mario da
  • 3DS den soğudum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.