Şimdi Ara

KABLOLU INTERNETTEN wireless yapma..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
4
Favori
15.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

işyerimde wireless olmadıgından, bilgisayarımda olan interneti iphone umda kullanmanın bir yolu varmı merak ediyorum. şunu karıstırmayın: telefonumu modem gibi kullanmak istemiyorum. benim istedigim bilgisayarıma kablo ile gelen interneti bir sekilde telefonuma aktarmak, bu sayede heywire gibi programları kullanrak mesaj filan atmayı planlıyorum.

bloetooth yada arakablo ile bunu yapmanın bir yolu varmı? simdiden tesekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi druen -- 5 Ocak 2011; 17:15:32 >

• kendi soruma kendim cevap vereyim çözümü buldum.

ConnectifyInstaller diye bir program var , kuruyorsunuz. artık bilgisayarınız wireless yayın yapmaya başlıyor. benim gibi işyerinde masaya çakılı kalanlar icin çok güzel bir yöntem. ortamda wireless yoksa kendi wireleseınızı kendiniz kurup yönetebiliyorsunuz. buradan diger bilgisayarlar da iphone da internet e ulaşabilir.

bilgi için kendime teşekkürler
  • :D
  • ConnectifyInstaller dıye applestore da aradım bulamadım boyle bır program acaba yanlısmı yazıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

ConnectifyInstaller dıye applestore da aradım bulamadım boyle bır program acaba yanlısmı yazıldı

Yanlis anlamadiysam o programi bilgisayara yuklemis
  • iphone programı degil, windows a yüklenen telefonla alakası olmayan bir program. bilgisayarın wireless yayın yapmasını saglıyor. tabi bilgisayarda wireless alma özelligi olacak. yani laptopların hepsinde olur. telefonla alakası sadece telefonunu acıp wifi varmı diye baktıgında 1 wireless baglantı görmen :)
  • pekı bende wınn var ben de bunu wıreless seklıne getırıp ı phone ıle baglantı kurabılırmıyım
  • Cok tesekkurler. Bunun icin :)
  • quote:

pekı bende wınn var ben de bunu wıreless seklıne getırıp ı phone ıle baglantı kurabılırmıyım

vaay iyi fikir
    evet yapılabilir. ama denemedim. teoride olur. demek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: druen

quote:

pekı bende wınn var ben de bunu wıreless seklıne getırıp ı phone ıle baglantı kurabılırmıyım

vaay iyi fikir
    evet yapılabilir. ama denemedim. teoride olur. demek lazım.

eger deneme sonuclarını bızımle paylasırsan cok faydalı bır ıs yapmıs olursun sanırım:)hayırlı haberlerını beklıyorum acıkcası:)
  • quote:

kendi soruma kendim cevap vereyim çözümü buldum.

ConnectifyInstaller diye bir program var , kuruyorsunuz. artık bilgisayarınız wireless yayın yapmaya başlıyor. benim gibi işyerinde masaya çakılı kalanlar icin çok güzel bir yöntem. ortamda wireless yoksa kendi wireleseınızı kendiniz kurup yönetebiliyorsunuz. buradan diger bilgisayarlar da iphone da internet e ulaşabilir.

bilgi için kendime teşekkürler

hocam valla harikasın, kurdum ve süper çalışıyor gerçekten çok işime yaradı :)) yanlız yeni versiyonu ConnectifyInstaller_2 bunu yükleyin
  • çok süper oldu bu :) iphone un ömrü azalmaz bari :)) şimdi deneyeceğim inş. olur :)
  • hocam sabit bilgisayarlarda da olurmu bu iş?
  • basit derken ne kasdettin bilmiyorum ama bilgisayarda wireless olması gerekiyor. wireless alıcısını verici yapıyoruz. masaüstü bilgisayarlarınız wireless görebiliyorsa olur. laptopların hepsinde olur. ama çok eskilerde wireless kart olmayabiliyor
  • Çok teşekkür ederim çok işime yaradı bu
  • quote:

basit derken ne kasdettin bilmiyorum ama bilgisayarda wireless olması gerekiyor. wireless alıcısını verici yapıyoruz. masaüstü bilgisayarlarınız wireless görebiliyorsa olur. laptopların hepsinde olur. ama çok eskilerde wireless kart olmayabiliyor

masaüstü bilg. kastetmiştim.. o zaman usb wireless adaptör alsak birtane bahsettiğin programla işi çözeriz anlaşılan.. bilgi için tşkler gerçekten en kısa sürede deneyeceğim.. :))
  • Wirelles yayın yapmak için programa ihtiyacınız yok ki.eğer Pc nizde wireless varsa Windowstan da bu işi yapabilirsiniz.Ağ bağlantılarımdan.Ben Hem kendi evimde hem arkadaşlarımın evinde yapmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chupacabra

Wirelles yayın yapmak için programa ihtiyacınız yok ki.eğer Pc nizde wireless varsa Windowstan da bu işi yapabilirsiniz.Ağ bağlantılarımdan.Ben Hem kendi evimde hem arkadaşlarımın evinde yapmıştım.

+1586456456345641
    zaten biraz arasdirilirsa internetden bulunur nasil yapildigi programsiz
  • Dostum supersin,tam aradığım konuydu..Viber in dibine vururum artık:D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.