Şimdi Ara

Samsung Galaxy S 2 için tarih belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
14.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android dünyasının en iyi telefonlarından birisi olarak gösterilen ve 10 milyona yaklaşan satış rakamıyla Samsung'un yüzünü güldüren Galaxy S'in devamı olarak hazırlanan Galaxy S 2'nin 14 Şubat'ta Barselona'da başlayacak Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacağı resmiyet kazandı. Kore merkezli Chosun Ilbo sitesinin haberine göre Samsung, Galaxy S 2 modelinin Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacağını doğrulamış durumda. Daha önce Ocak ayındaki CES 2011'de anons edilebileceği öne sürülen Galaxy S 2 için Samsung'un, dünyanın en büyük mobil iletişim etkinliği olan MWC'yi tercih ettiği Android tabanlı yeni amiral gemisini orada lanse etmeye karar verdiği belirtiliyor.

Android 2.3 işletim sistemiyle gelmesi beklenen Galaxy S 2'ye çift çekirdekli bir işlemcinin güç vermesi bekleniyor. NFC teknolojisine sahip olması ve üzerinde çok yönlü jireskop bulunması beklenen Galaxy S 2'nin diğer detayları için şu anda net bir bilgi bulunmezken, CES 2011'de merak edilen kimi detayların açığa çıkabileceği üzerinde duruluyor.

• merakla bekliyoruz
  • samsung un yaptıgı telefondan hayır mı gelir teknik servisle kanka eder adamı samsung
  • Tanıtılacağı zamanı bile iyi belirlemişler. 14 Şubat Sevgililer Günü...
  • özellikleri belli bence galaxys e led flaş ekleyecekler ve ekranın boyutunu küçültüp ya da büyütecekler
  • daha iyi bir kamera+flaş ve malzeme kalitesini iyileştirmelerinden başka birşey beklemiyorum.
  • galaxy s bile bana en az 3 yıl yeter, samsung bu sefer gerçekten muhteşem bir şey yapmış....
  • http://www.indirimvitrini.com/index.php?do=catalog/product&pid=52101&tm=1293559727740 sitesinden bu fiyata Galaxy S alınır mı sizce?garantisi Kvk,Genpa vs. değil biliyorum...Tavsiyesi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicorn13

http://www.indirimvitrini.com/index.php?do=catalog/product&pid=52101&tm=1293559727740 sitesinden bu fiyata Galaxy S alınır mı sizce?garantisi Kvk,Genpa vs. değil biliyorum...Tavsiyesi olan?

Paralel ithalat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicorn13

http://www.indirimvitrini.com/index.php?do=catalog/product&pid=52101&tm=1293559727740 sitesinden bu fiyata Galaxy S alınır mı sizce?garantisi Kvk,Genpa vs. değil biliyorum...Tavsiyesi olan?

fiyat guzelmis ama aceleniz yoksa bence biraz bekleyin. yakinda gelecek cift cekirdekli bir suru guzel telefon var.
  • Samsung hakkaten galaxy s ile iyi cikarmis pesin hukumlu olmamak lazim ama android platformunun daha katetmesi gereken baya bi yol var....
  • samsung bence sasırmıs durumda WAVE I ı wave 2 ıle rezıl etmeyı cok gusel basarmıs ve galaxsy s de rezıl etmeye hazırlanıyo baska bısı degıl dogru samsunglar cok arızlaı arkadasım teknık servısle kankayım zaten ben telefoncu olarak ama sebeb corby ve geneo lar da war sorun WAVE I gıbı bı cıhaz dunyada esı benzerı olmayan bı cıhaz samsung a tesekkurlerımı bır borc bılıyorum WAVE I ı resmen rezıl edıo we amıral ınıde 2 cısını cıkartarak mahvetmek uzere ımajını yazık hemde cok yazık...
  • gyroscope ve flaş olacak, ekranı 4.3'' olacak ekran cozunurluguyse yine iphone4'ü yakalayamayacak..

Benim öngörülerim bunlar
  • Acikcasi bu telefonlar cok guzel ama sanki bazi problemleri var gibi benim bi arkadas 2 tane samsung galaxy s aldi t-mobile bayisinden ikiside gunde 7-8 defa kitleniyo reset atiyo galba kill process gibi bi yazilim lazim ama dusunsenize benim arkadas ve karisi programdan falan anlamaz bi telefonu dogru duzgun kullanmak icin neden ekstra seylere ihtiyac olsunki herkes bunlari kullanmayi bilemez yada yukleyemez ama telefonu satarken 500-600 dolar almayi biliyorlar ... acikcasi boyle kitlenme bellek problemlerinin yaninda telefonu sol elle kavrayinca cekmeme problemi hikaye kalir... ben googleyi sevsemde problemlerini gidermesse ve standardini belirlemesse bi muddet daha iphone ye devam derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rainbow6

Acikcasi bu telefonlar cok guzel ama sanki bazi problemleri var gibi benim bi arkadas 2 tane samsung galaxy s aldi t-mobile bayisinden ikiside gunde 7-8 defa kitleniyo reset atiyo galba kill process gibi bi yazilim lazim ama dusunsenize benim arkadas ve karisi programdan falan anlamaz bi telefonu dogru duzgun kullanmak icin neden ekstra seylere ihtiyac olsunki herkes bunlari kullanmayi bilemez yada yukleyemez ama telefonu satarken 500-600 dolar almayi biliyorlar ... acikcasi boyle kitlenme bellek problemlerinin yaninda telefonu sol elle kavrayinca cekmeme problemi hikaye kalir... ben googleyi sevsemde problemlerini gidermesse ve standardini belirlemesse bi muddet daha iphone ye devam derim

Başkasının deneyimi ile yorum yapmak da ilginç olmuş.

Forumu okuyun, SGS kullanıp oldukça memnun olan bir sürü kullanıcı var. Telefonun güncel resmi yazılı ile de hiç ekstra bir şeye ihtiyacınız yok.

• Galaxy s sorunlu bir cihaz hemde say say bitmez, TİM'de inceledim sadece menülerde gezerken iki kere kitlendi dondu gözümün önünde, Nexus S'den şaşmayın android için üstelik bir sene boyunca güncelliğini korur!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don
    Galaxy s sorunlu bir cihaz hemde say say bitmez, TİM'de inceledim sadece menülerde gezerken iki kere kitlendi dondu gözümün önünde, Nexus S'den şaşmayın android için üstelik bir sene boyunca güncelliğini korur!

geldimi hocam kavustunmu nexusuna nasil begendim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

Galaxy s sorunlu bir cihaz hemde say say bitmez, TİM'de inceledim sadece menülerde gezerken iki kere kitlendi dondu gözümün önünde, Nexus S'den şaşmayın android için üstelik bir sene boyunca güncelliğini korur!

ben telefonu türkiyede timlere geldigi ilk gun aldim. 5 ay falan oluyor galiba alali. daha sadece 1 kere kitlendi telefon.ondada kurdugum sorunlu bir program yuzunden. daha betayken 2.2 yüklememe onlarca rom degiştirmeme ragmen nedense başaramadım kitlemeyi. sizi tebrik etmek lazim.
  • sevgili *ShagraX* arkadaşım galaxy s in iphone 4 den daha düşük çözünürlüklü ekranı bile iphone 4 ü hertürlü alaşağı etmiş durumda..galaxy s2 de büyük ihtimal (1280*720 çözünürlük)( 4.3")( süper amoled +) ekran olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

samsung un yaptıgı telefondan hayır mı gelir teknik servisle kanka eder adamı samsung

kesinlikle katılıyorum bu yorumuna... Wave aldım 5 ay önce telefon 3 aydır düzelemedi süreklis ervise gidiyo... 3 aydır kullanamıyorum telefonu..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.