Şimdi Ara

Samsung dünyanın en ince Blu-ray oynatıcısını hazırladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung dünyanın en ince Blu-ray oynatıcısını duyurmaya hazırlanıyor. 6-9 Ocak tarihlerinde Las Vegas'da düzenlenecek Tüketici Elektroniği Fuarı 2011'de sergileneceği belirtilen yeni oynatıcı sadece 23mm olan kalınlığı ve metalik gövdeye sahip şık kasası dikkat çekecek gibi görünüyor. 3D Blu-ray desteğine ek olarak 2D görüntüleri 3D'ye dönüştürme yeteneğine de sahip olan Blu-ray oynatıcısı, internet bağlantısı sayesinde YouTube, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya uygulamalarını televizyonda gösterebiliyor.

Duvara montaj olanağı da sunan üç boyutlu Blu-ray oynatıcısının diğer özellikleri ise henüz açıklanmadı. Bu arada Samsung'un incelik konusundaki iddiası da dikkatlerden kaçmıyor. 2009 yılında 39mm kalınlığında Blu-ray oynatıcısı lanse eden firma bu yıl başında 29mm kalınlığındaki modelini göstermişti.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Samsung'dan dünyanın en ince 3D Blu-ray oynatıcısı

• blue ray hikaye kız şahane gibi duruyor. sanırım samsung politikası.
  • kalınlığı iyi de boyu uzuyor sanki bunların
  • o boyla tam olarak nereye sığdırıcaz anlayamadım :D
  • ne bu levye mi ¿ .
  • Performansı düzgün olsun, 3D desteği adam gibi çalışsın, bir de online içerikleri yeterli olsun. İnce olması falan ikinci planda benim için. Şu anda piyasada bütün bu saydığım özellikleri adam akıllı sağlayan ürün yok. Mutlaka bir şeyleri eksik oluyor.
  • kızı beğenmedim blurayda usb2 ve 3 girileri artı hdmı çkışları varsa güzel yoksa almaya değmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.