Şimdi Ara

Ford Focus 2011 HB Comfort Alınır mı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
127
Cevap
1
Favori
43.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2011 HB. Comfort 29 000 TL veriyorlar.

Öne çıkan özellikleri ;
    Deri direksiyon,
    sis farları,
    yol bilgisayarı
    hız sabitleyici vs.vs
    Fakat bir tek arka camlar manuel

sıfır 2011 Hb alırnır mı?
    Lpg takarsam nasıl olur?
    Benzinlide 8.7 LT yakar diyor
    9 LT desek ortalama bir hesap ile
    9x4 tl = 36.00 Kr.

LPG taksam %40 avantaj sağlasa
    22-23 kr yakar gibime geliyor.

Satıcı garanti dışı kalır dedi ama
    Yine de LPG taktırsam
    sadece motor kısmı mı garanti dışı kalır ?

Tavsiyede bulunabilirseniz memnun olurum.Saygılar.

• Bence alınabilir. Ama Astra Classic III veya Kia Ceed in de giriş seviyesi araçları aynı fiyat seviyesinde sanırım. Onlara bir bakın.
  • yakıt ekonomisi için b sınıfı dizelerede bakabilirsin, illa c sınıfı ise focus, astra, cruze(lpg garanti ile) incele
    birde focusta ESP+TCS paketi var fiyat 1.600 artar
  • Aracın rengi opak mı yoksa metalik mi?

Birde hangi bayiiden aldınız bu fiyatı?
  • antalya otokoç ta var.
    metalik rengi 29800
    sedanı 31800 dediler
    ve pazarlıksız.
  • Ben de bu araç ve Astra III 1.4 90 HP arasında kaldım.
    Astra, Focus'tan 1.300 TL daha pahalı fakat donanım paketi çok daha dolu.
  • alınır tabi
    lpg ye en kolay uyum sağlayan motorlardan birisi var o araçta
    konforlu yedek parçası ucuz kullanımı rahat bir araç..
    LPG ile on numara araç olur..
  • 29bin TL çok çok iyi bir fiyat ikinci elde 2006-2008 modellerine 25bin TL istiyorlar. 2009-2010 ise 32bin TL civarı.

Alınır mı dersen kaçırılmaz derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d_hamen -- 28 Aralık 2010; 15:14:13 >
  • Lpg ile ciddi anlamda mükemmel bir araç olur hele bide otm. olucakki tadından yenmez.. Al uzun süre kullan işi olur,aynı fiyata B sınıfı era,albea vb. olduğunu düşünürsen çok çok mantıklı bir tercih.
  • Ben de bu araca bugün 2000tl kapora göndererek işe resmiyet kazandırdım. Haftaya teslim edecekler. 28800 son fiyat ama park sensörü filan yok çünkü siz zaten bu fiyata tüm hediyeleri aldınız filan dedi eleman ben de üstelemedim. Beni tek düşündüren 1260kg ve 100hplik motor. Neyse uzun süre bineceğim ve lpg ye uyumluymuş motoru. Aracın da artık en sorunsuz halidir heralde. Bu fiyata bu kadar devasa araç ve sorunsuzluk. İyi seçim yaptık gibi geliyor. Bu arada aldığım yer samandıra atılgan ford istanbul.
  • Ben aracı görüp inceledim, güzel araç ama hız sabitleyici olan bir araçta arka camların manuel olması dalga geçmek gibi bişey. Resmen soğudum arabadan, Ford bu kafayla gözümde hep aynı yerde kalacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

antalya otokoç ta var.
    metalik rengi 29800
    sedanı 31800 dediler
    ve pazarlıksız.

gidin alın...yoksa biz gidip alacağız :)...ben de otokoçta inceledim aracı, beyaz HB olana KOCAMAN 29.000 yazmışlardı...arka camların manuel olması çok ayıp gerçekten...bir de o güzelim kapaklar...
  • çok güzel bir seçim olur. bende teyzemın oğluna -nevşehirdeler- taa ankaralardan bağırdım alın diye ama babası nedense hyundai de hyundai diyor. demekki para olunca zevk olmuyor bazı insanlarda

arka camın manuel olmasını bende anlamamışımdır. bir satış politikasıdır heralde. düşünün o araca arka camları da otomatik koysa Trend veya Collection nu nasıl satacak ki?
  • aynı araçdan bende aldım ist.otokoç dolapdere den beyaz renk 28.500 + trafik sigortası ocak teslim jantları hemen collection jantı ile değiştiriyorum 205 55 16 kumho lastikle birlikte 700 tl collection dan tek farkı arka camlar manuel bırakın oda öyle kalsın...
  • --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi namaks -- 13 Mayıs 2011; 9:16:32 >
  • lpgde değil %40 artık %20 bile avantaın olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: namaks

merhaba. 2011 hp confortu 29.000 e veriyorlar demişsiniz.bu peşin fiyatımı.kredilimi aceba.ben dün fırtına gri rengini 14000 lik kredili 30.500 e aldım.ocağık 10u gibi gelecek.

opak renk HB
    seninki metalik herhalde
    birde ford krediyi kullanırsan
    oyleyniş fiyat ben peşin fiyatını sordum..
  • Mihmander dostum...EySA Hondaya da uğrayın 4000 TLlik indirim varmış...
  • evet sms geldi ama treni kacırdık gibi
    biz karar verinceye kadar

otokoçta taki 1 tane de olanda gitmiş.
    stoklar iyi tükettiler.

ama astra classıc III dizel
    1000 tl zam varmış

35 di 36 olur herhalde..
    Ona bakacaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

lpgde değil %40 artık %20 bile avantaın olmuyor.

+1000
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.