Şimdi Ara

Galaxy beyaz renkli baskılı devre kullanan GeForce GTX 460 modelini hazırladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy ilk detayları bir süre önce ortaya çıkan GeForce GTX 460 Hall of Fame (HOF) modelini kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Beyaz renkli baskılı devre tasarımıyla Sapphire firmasının bir dönem piyasaya sunduğu anakartları hatırlatan ekran kartı, GF104 GPU'sundan güç alıyor. 256-Bit bellek veri yolu desteğine ve 1GB GDDR5 bellek kapasitesine sahip olan ekran kartı 336x paralel işlem birimiyle geliyor.

Grafik işlem birimi 850MHz'de, paralel işlemcileri 1700MHz'de ve bellekleri de 4000MHz'de çalışan DirectX 11 destekli ekran kartı yüksek kaliteli komponentleriyle de dikkat çekiyor. 6+2 fazlı güç tasarımına, NEC üretimi dört adet Proadlizer kapasitörlere ve biri 6-pin diğeri ise 8-pin olmak üzere çift güç girişine sahip olan ekran kartında görüntü aktarımı içi DVI, HDMI ve DisplayPort konnektörlerine yer veriliyor.

Galaxy tarafından yakında satışa sunulması beklenen süt beyaz GeForce GTX 460 HOF için şu ana kadar açıklanmış herhangi bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

• süper be
  • Bana göre hiçte güzel olmamış. Yaş pasta gibi
  • gelinlik giydirmişler maşallah
    ama kiri çok belli eder beee
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiLLeR©

Bana göre hiçte güzel olmamış. Yaş pasta gibi

yaş pasta he
  • Yanlış bilmiyorsam piyasadaki en hızlı GTX460 olucak ama en yakışıklısı değil.
  • Benim Antec Skeleton 'a yakışır, Hawk kullanıyorum ama beyaz pcb cidden şekil duruyor. Ne zaman gelir bize...
  • Hem güç girişlerinin 6+8 oluşu, hem soğutucusu, hem VRM lerde heatsink olması, hem kapasitörleri hem de güç faz tasarımı ile kısacası her şeyiyle 10/10 luk kart olmuş. Hakikaten çok takdir ettim.

Görünümünü yiyim. Şu kartlara bakıp ta: Şekli hiç güzel değil diyen kişilere şaşıyorum. Sanki kartı evin salonuna sehpanın üzerine süs eşyası olarak koyacak. Makinanın içinde işini yapan kart şirin görünse nee görünmese ne. Isınmasın, kaliteli komponentler olsun, diğer bileşenleri de iyi soğusun, güç girişi fazladan güç verebilsin ve faz tasarımı iyi olsun daaa ondan sonra var ya, isterse GUDUBET bir şey olsun, şekli o kadar b.ktan olsun ki bakınca midem bulansın umrumda olmaz...
  • benim aklıma da çikolata geldi nedense!!
  • melek gibi kart :d
  • Aksine toz göstermez diye düşünüyorum yav. Siyah pcb çok toz gösteriyo.
  • - Modlu kasalarda çok can yakıcı olur ...
  • Ne şeker bişe... Ben bu kartı yerim....
  • 850 mhz güzelmiş
  • en azından devre baskısı siyah olsa daha güzel dururdu
  • GTX470 performansında, gayet güzel bir kart. Yapılan geliştirmelerle daha da gideri vardır diye düşünüyorum.
  • Güzel görünüyor, beyaz pcb olarak ilk gördüğüm Sapphire'in Pure serisi anakartlarıydı, ilk bakışta etkileyici, çok bakışmayanlar için gereksiz.
  • ilk beyaz< pcbyi soltek te gördüğümü hatırlayorum bence değişik bir havası var seviyorum.soltek kartı buldum.
    Galaxy beyaz renkli baskılı devre kullanan GeForce GTX 460 modelini hazırladı
  • yapmısken ramleri de soğutsalardı bari
  • Ya Soltek eskiden çok kral anakartlardan birisiydi. Ankara'da Gök Bilişim getiriyordu.

Ben bir de yazıcıoğlu'nun alt katında Makro Bilgisayarda Satış Müdürü iken satınalmayı da ben yapardım.

Chaintech'in Zenith model anakartları vadı. Muhteşem anakartlardı. Onlardan da satıyordum.

Bir de Zalman'ın soğutucularının da Anadolu Yakası Dağıtıcısıydım. Anlaşma yapmıştık Evren Ltd. Erhan'cım ile...

Sonra orada Zalman falan gibi şeylerle uğraştığım için DigitalCenter beni transfer etmişti.

Hey gidi günler heey...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.