Şimdi Ara

GPU-Z'nin 0.5.0 sürüm numaralı yeni versiyonu çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• En popüler donanım uygulamalarından birisi olan GPU-Z'nin 0.5.0 sürüm numaralı yeni versiyonu yayınlandı. Sisteminizdeki ekran kartının detayları hakkında bilgiler sunan ücretsiz uygulamanın yeni versiyonu, Radeon HD 6950 ve HD 6970 için tam destek getiriyor. Nvidia'nın yüksek performans segmentindeki modellerinden GeForce GTX 570 için geliştirilmiş voltaj izleme desteği sunan yeni sürüm, Nvidia tabanlı ekran kartları için TMU ve doku doldurma performansıyla ilgili sayım hatasını da gideriyor.

Daha önce rapor edilen kimi hataların da düzeltildiği GPU-Z 0.5.0'ı indirmek için ilgili adres,http://www.techpowerup.com/downloads/1921/mirrors.php

• quote:

Nvidia tabanlı ekran kartları için TMU ve doku doldurma performansıyla ilgili sayım hatasını da gideriyor.

sonunda gerçekten düzelttiler

• quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

quote:

Nvidia tabanlı ekran kartları için TMU ve doku doldurma performansıyla ilgili sayım hatasını da gideriyor.

Cok dikkatli bakmis olmama ragmen iki resim arasinda gpuz versiyonlari disinda fark goremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killnOd -- 28 Aralık 2010; 10:58:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

quote:

Cok dikkatli bakmis olmama ragmen iki resim arasinda gpuz versiyonlari disinda fark goremedim

Evet fark yok

• quote:

İki resim arasındaki 7 farkı bulunuz.
  • quote:

mesele de o zaten, 4.6 versiyonundan sonra ki tüm sürümler hatalı.. onu gidermişler
  • artık buradan indirebilirsiniz yazılmıyor bakıyorum.. pardon kelime reklam yüzündendi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.