Şimdi Ara

OLYMPUS E-450

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
7.029
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün 750 tl idi vatanda, ikinci eli zayıf bir makina olarak değerlendiriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

14-42 biraz sıkıntı olabilir

Bu fiyata daha iyisini bulmak pek kolay değil bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalekale

dün 750 tl idi vatanda, ikinci eli zayıf bir makina olarak değerlendiriliyor.

Bilmiyorum ama illa dlslr alcak arkadaş bence tanışmak için bu makineyi kullanabilir
  • objektif çeşitliliği açısından kısıtlı bi makine olur sanırım. elden çıkarması ya da değişik objektifler maliyetini de katınca diğer markalardan farkı kalmaz gibi.
  • 14-42 lens, focal çarpan ile 28 - 84 gibi olması lazım. Crop faktör 2 diye hatırlıyorum olimposun bu modelinde.
    Yinede 849 tl ye canon 1000d bundan her türlü iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

objektif çeşitliliği açısından kısıtlı bi makine olur sanırım. elden çıkarması ya da değişik objektifler maliyetini de katınca diğer markalardan farkı kalmaz gibi.

Evet siz de haklısınız
  • 14-42 olmasının sebebi makine dünyanın en küçük slr makinesi olmasından kaynaklanıyor. Yani yanında sürekli gezdirecek bir makinem olsun ama slr olsun diyenler için yapılmış.
    Normalde bunların dual lens kit olarak satılanları var bence kompakt makine olarak bu lensin avantajı var esas düşünülmesi gereken makine 4:3 formatında.
    Normal slr olarak alınacaksa bencede eos1000 bundan çok daha iyi ama kompakt bir slr olarak tercih edilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

14-42 lens, focal çarpan ile 28 - 84 gibi olması lazım. Crop faktör 2 diye hatırlıyorum olimposun bu modelinde.
    Yinede 849 tl ye canon 1000d bundan her türlü iyidir.

Tabikide haklısınız ben sadece paylaşmak istedim normale göre daha ucuz olduğu için
  • ben de b i ara dartynin outletinde görmüştüm, alsam mı diye araştırma yaparken diğer makinalar farklı marka olsa da ortak lens kullanabiliyolarmış, ama bu makine sadece kendine özel lensler kullanıyomuş diye bi yazı görünce vazgeçmiştim. yukardaki mesajımı da o yüzden yazdım. ama böyle bi durum yoksa bu fiyata güzel gibi.
  • Her ne kadar en küçük olsada bence baya büyük yani bunu taşıyacağıma eos1000d taşımak daha mantıklı gibi geliyor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobra16 -- 28 Aralık 2010; 12:11:35 >
  • quote:

ben de b i ara dartynin outletinde görmüştüm, alsam mı diye araştırma yaparken diğer makinalar farklı marka olsa da ortak lens kullanabiliyolarmış, ama bu makine sadece kendine özel lensler kullanıyomuş diye bi yazı görünce vazgeçmiştim. yukardaki mesajımı da o yüzden yazdım. ama böyle bi durum yoksa bu fiyata güzel gibi.

Fiyat kesinlikle çok iyi bence
  • fiyat iyi de artık eski modeller bunlar maalesef anca ucuzlayabiliyorlar ki güzide ülkemde 2 yıl sonra alabiliyoruz
  • Cihazın Türkçe incelemeleri mevcut:
    http://www.letsgodigital.org/tr/olympus_e450/review.html
    http://www.bascek.com/3796/olympus-e-450-incelemesi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick72 -- 28 Aralık 2010; 14:18:43 >
  • Fiyat şu anda 660TL Yanıyor kanımca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

Fiyat şu anda 660TL Yanıyor kanımca

Evet tutuştu fiyat ah limit olsa bir de kredi kartında
  • yanıyo amahttp://www.bascek.com/3796/olympus-e-450-incelemesi/4/ burdaki örnek fotolar pek iç açıcı gelmedi bana.
    yada benim gözlerde mi sorun var acaba :)
  • Teşhirini Darty 545 ten satmış. Şarj makinasız.
  • quote:

yanıyo amahttp://www.bascek.com/3796/olympus-e-450-incelemesi/4/ burdaki örnek fotolar pek iç açıcı gelmedi bana.
    yada benim gözlerde mi sorun var acaba :)

Fotoğraflar çok kötü değil. Bence fiyatını düşünerek değerlendirme yapmanız daha sağlıklı olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.