- x
LC Waikiki'de %50'ye Varan İndirim
33 Cevap4283 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Aralık 2010; 14:26:29 

LC Waikiki'de kırmızı etiketli ürünlerde %50'ye varan indirimler

28 Şubat 2011 tarihine kadar geçerli olacak kampanya LC Waikiki Mağazalarında Kırmızı etiketli ürünlerde gecerlidir.

LC Waikiki Mağazalarında World Card'a peşin fiyatına 3 ya da 6 taksit fırsatı da sizleri bekliyor.

Arkadaşlar çok başarılı indirimler var çoğu ürün %50 tavsiye edilir.

İndirim Detayı

LCW Sitesi

1568 Mesaj
27 Aralık 2010; 14:34:34 

dün baktım herhangi kayda değer bişey yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rbcntechnic -- 27 Aralık 2010; 14:35:38 >

Uzaklaştırılmış
27 Aralık 2010; 14:38:07 

Ben de dün gittim çok yeni ürünler gelmiş, güzel geldi bana

7106 Mesaj
27 Aralık 2010; 14:59:49 

%50 indirim panosu, her magazasında 365 gün duruyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

410 Mesaj
27 Aralık 2010; 15:21:30 

Dun 3 parca kiyafet aldim, fiyatlari oldukca uygun.

1060 Mesaj
27 Aralık 2010; 15:24:56 

De Facto' nun dediği gibi olmuş

1572 Mesaj
27 Aralık 2010; 18:34:41 

bir bakmak lazım...

IMZANIZI BEĞENMEDİK | | İstediğiniz imzayı kullanabilmek için bize reklam vermelisiniz.

143 Mesaj
27 Aralık 2010; 18:49:04 

ben fazla bir şey bulamadım ve lc de ki kalabalık zaten ölüm

674 Mesaj
27 Aralık 2010; 18:51:06 

abi herkesde aynı ürün. hiç sevmiyorum ya

bu hariç bütün genellemeler yanlıştır.

2686 Mesaj
27 Aralık 2010; 19:31:25 

beyler,meydan avm(güngören) de çetinkaya acılışı vardı,10 liraya pamuklu gömlek,15 liraya kışlık gömlek,8 liraya kadife pantolon,
kışlık çorap 1 lira,ayakkabılarda da değişik indirimler vardı,bakmanızı tavsiye ediyorum.

Uzaklaştırılmış
27 Aralık 2010; 20:02:49 

kırmızı etiketli ürünler,bedeni kalmamış,beğenilmeyen vs. ürünler.
tabi beden size uyarsa ne mutlu,ancak yıkama sonrasında bir daha düşünmeniz gerekecektir.

2270 Mesaj
27 Aralık 2010; 20:15:50 

atletleri iyi oluyo fiyatı düştüyse 3-5 tane alırım

1390 Mesaj
27 Aralık 2010; 20:38:11 

Ben sürekli LCWden alıyorum.
dünde gittim %50 indirimli ürünlere baktım indirimden önceki aynı fiyatlara yani.
önce bindirmişler sonra indirmişler.
yalan dolan hepsi.

Bir dağ bile beni sevse musibete uğrar.Hz.Ali(s.a.)

1463 Mesaj
27 Aralık 2010; 21:00:49 

çalıştığım için yazmıyorum giyim mağazaları arasında indirim yaptık diyipte gerçekten indirim yapan bir tek collezione var genelde diğerleri fiyatları yükseltip düşürüyor defacto'nun reklamında söylendiği gibi

mesela şuan %30 indirim var ama net bir şekilde böyle etiketli ürünlerde değil tüm ürünlerde kasada düşüyor fiyat bir de yukarıda arkadaşın yazdığı gibi çetinkaya'ya da bakabilirsiniz bazen uygun fiyata güzel ürünler oluyor

birde lcwaikiki'nin taksim şubesine bakmanızı tavsiye ederim outlet bölümü yapmışlar bedeni olmayan ürünlerde güzel fiyatlar var bende 2 adet gömlek aldım ama ben genelde collezione'den alıyorum gömlekleri genelde lcw'den alırım çünki diğer ürünlerin kalitesini pek beğenmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 27 Aralık 2010; 21:03:06 >

1823 Mesaj
27 Aralık 2010; 21:19:51 

Bugün gezdim lcw yı kayda değer bir ürün bulamadım. Etiketlerde diğer aylara göre aynı.

SONY W-110 - SONY DCR-HC 37E Huawei IDEOS X5 (U8800)

Uzaklaştırılmış
27 Aralık 2010; 21:58:57 

Bazı ürünler pazar fiyatına fakat kaliteli

6012 Mesaj
27 Aralık 2010; 22:17:15 

Lcw nin southblue olan ürünler fena değil ama fiyatları rakiplerinden uygun değil genelde. diğer ürünlerini beğenmiyorum ve kalabalık oldugu için pek tercih etmediğim firmadır. 10sene öncesinin kalitesinden eser yok yani.

Little Big tavsiye ederim. %50 indirim var. belki inbi bindi olmuş olabilir ama yinede güzeldi fiyatlar. 11liraya beğendiğim logolu düz bir sweat aldım. ama üretim yeri Türkiye olmaması üzücü. Hindistanda üretilmiş aldığım ürün. geçen senede kampanyasından 9.90a benzer bi sweat almıştım memnun kaldım diyebilirim.

ayrıca Colins'te 2.ürüne %50 vardı. fiyatlara bindirmede yapılmamış. kalitesi little big ile aynı diyebilirim. ama bangladeş üretimi.

ülkemizde üretim pahalımı acaba. veya dünyanın diğer ucunda üretip buraya getirmek çokmu ucuz?

O ŞİMDİ ASKER 356. KISA DÖNEM ER AMASYA/KIBRIS LEFKOŞA

1463 Mesaj
27 Aralık 2010; 22:51:15 

quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Lcw nin southblue olan ürünler fena değil ama fiyatları rakiplerinden uygun değil genelde. diğer ürünlerini beğenmiyorum ve kalabalık oldugu için pek tercih etmediğim firmadır. 10sene öncesinin kalitesinden eser yok yani.

Little Big tavsiye ederim. %50 indirim var. belki inbi bindi olmuş olabilir ama yinede güzeldi fiyatlar. 11liraya beğendiğim logolu düz bir sweat aldım. ama üretim yeri Türkiye olmaması üzücü. Hindistanda üretilmiş aldığım ürün. geçen senede kampanyasından 9.90a benzer bi sweat almıştım memnun kaldım diyebilirim.

ayrıca Colins'te 2.ürüne %50 vardı. fiyatlara bindirmede yapılmamış. kalitesi little big ile aynı diyebilirim. ama bangladeş üretimi.

ülkemizde üretim pahalımı acaba. veya dünyanın diğer ucunda üretip buraya getirmek çokmu ucuz?

işte bu yüzden collezione'yi seviyorum lcw genelde bangladeş vs fakir ülkelerde üretim yaptırıyor ama collezione genelde pamuk olan ürünleri Türkiye'de üretiyor

diğer firmalarda artık sırf ucuz diye bangladeş gibi ülkelere ürettiriyorlar güzelim Türk kalitesini bırakıyorlar

ben collezione'de çalışlıyorum bize gelen turistler aynen şunu söylüyor ''bangladeş ve çin üretimi istemiyorum Türk malı varsa alırım yoksa kalsın'' diyorlar

ama lcw parasına göre iyi kalite olarak tüm ürünlerinde olmasa da gömleklerini beğeniyorum pantalon ve t-shirtleri ise collezione'den alıyorum

2270 Mesaj
28 Aralık 2010; 0:30:41 

banglades myanmar müslüman ve fakir ülkelerdir lcw bilinçli olarak oralarda üretim yaptırıyor

7106 Mesaj
28 Aralık 2010; 0:33:39 

Collezondan siyah bi kot pantolon almıştım, ilk yıkamada siyah-beyaz olmuştu.. Diger ürünleri güzel, fiyatları uygun.

157 Mesaj
28 Aralık 2010; 1:12:52 

quote:

Orijinalden alıntı: A380

banglades myanmar müslüman ve fakir ülkelerdir lcw bilinçli olarak oralarda üretim yaptırıyor

sadece lcw değil çoğu firma ya üretim yaptırıyor yada ordan yüklü ürün getiriyor. Bangladeşinde en büyük ve tek ihracat kalemide tekstil. Büyük hipermarketlerin çoğuda Bangladeş ürünü satıyor.(Real'den aldığım kazak ve switlerim Bangladeşte üretilmiş) İşçilik ucuz artı Çin'e göre daha kaliteli ürün yapıyorlar.
Tabi LCW sadece Bangladeş üretim satıyor demekte yanlış Made in Turkey olan ürünleri de var.

Wenice tamamen Made in Turkey ama sadece çocuk giyim satıyor ama LCW Her yaşa hitap edebiliyor.

5035 Mesaj
28 Aralık 2010; 1:34:10 

collezioıne eskiden çok iyiydi, 1-2 tişört maceramdan sonra vazgeçtim ama, 2001 senesinde bi sweat almıştım, önünde baya yazı vardı. abartı olacak belki ama şuanda o sweat hala duruyor , ve önündeki baskkı yazılardan 1 milim bile kopma olmadı. ve genelde asılma şekline göre etek kısımları bi süre sonra yana sarkar ama bunda hiç bişey yok. nası bi kumaştan nası bi kaliteyle yapılmış anlamadım. tek bozulan yerleri kol kısmındaki ribanaları (gerçi onun sebebi de sürekli dirseğe doğru çekmem ya neyse) onun dışında hala taş gibi.

lcw de hoşuma gidiyo benim, indirim yaptıkları zaman da güzel şeyler olabiliyor. 8-9 tl ye gömlek almışlığım var ve kötü denemezlerdi.

Alper ŞEN
KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y

608 Mesaj
28 Aralık 2010; 1:43:37 

LCW dan yazın bir tane kapri almıştım lacivert renkli bir sürü kapri vardı ama 29 tl ye olandan aldım pajalı olan daha kaliteli mantığı ile. 1 ayın sonunda benim lacivert kapri kırmızımsı bir renk aldı 3-4 yıkamada.
başka kumaşların boyası filan çıkmıştır derseniz çıkmadığından eminim.

LCW dan lacivert bir şey almayın rengi atıyor başka bir üründe daha başıma gelmişti 2 yıl önce.. hanginden alalım dersek onu bende bilmiyorum. başka markalarda pahalı.

1258 Mesaj
28 Aralık 2010; 1:45:15 

arkadaşlar eşofman altıyla ince bir dışı naylon tarzında monta ihtiyacım var.
Fiyatlar nasıl?

70 lira yeterli olurmu acaba?

Uzaklaştırılmış
28 Aralık 2010; 1:57:11 

tesekurler bilgi icin

2270 Mesaj
29 Aralık 2010; 1:06:26 

kolins kot ürünlerini pakistanda yaptırıyo hiç değilse müslüman ülke çinde yaptırmalarından iyidir

182 Mesaj
29 Aralık 2010; 1:17:07 

arkadaşlar
lcw-rodi-polo-colins-little big-yards vs vs bunlardan hangilerinin ürünleri daha kaliteli?

1256 Mesaj
29 Aralık 2010; 1:26:13 

paran varsa gidip zaradan giyineceksin yoksa gidip lcw alıcaksın :) ortası yok ha birde mudoya sakın ayak basmayın hem pahalı hemde 5 para etmez ürünleri

7106 Mesaj
29 Aralık 2010; 2:05:45 

%50 indirimlerde benettona ugrayın.

314 Mesaj
29 Aralık 2010; 2:12:39 

Little Big'de 20 TL bonus varmış haberiniz ola

Little Big'de Bonus'a özel 20 TL Bonus ve 10 taksit kampanyası kapsamında 31 Aralık 2010 tarihine kadar Little Big mağazalarından Bonus kart ile yapılan 100 TL ve üzeri alışverişe 20 TL Bonus hediye edilmektedir. Ayrıca peşin fiyatına 10 taksit uygulanmaktadır.

1256 Mesaj
29 Aralık 2010; 2:17:03 

quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Little Big'de 20 TL bonus varmış haberiniz ola

Little Big'de Bonus'a özel 20 TL Bonus ve 10 taksit kampanyası kapsamında 31 Aralık 2010 tarihine kadar Little Big mağazalarından Bonus kart ile yapılan 100 TL ve üzeri alışverişe 20 TL Bonus hediye edilmektedir. Ayrıca peşin fiyatına 10 taksit uygulanmaktadır.

bak bu değerlindirilir little big jean kalite gercekten 2 tane patlatabılırım bonusumla güzel model kaldıysa

2270 Mesaj
31 Aralık 2010; 0:45:15 

berşka
sıtradivaryus
pul ant ber
jeck jones
eyç em
spring

hepside ithal mal kaliteli ve bahalı olur

yerli olanların hepsi aynı kalitede boş yere gidip iyidir diye pahalısını alma ona verecen paraynan kaliteli yabancı mal al tarzın olur

quote:

Orijinalden alıntı: boncuk82

arkadaşlar
lcw-rodi-polo-colins-little big-yards vs vs bunlardan hangilerinin ürünleri daha kaliteli?

52 Mesaj
31 Aralık 2010; 0:51:22 

lcw deki çizgili kazaklar efsane oldu 10 kişiden 5inin üstünde

643 Mesaj
31 Aralık 2010; 1:09:45 

Mavi jeans den şaşman ürünlerini de beğenirim tarz meselesi kendi tarzıma uygun ürünleri bulduğum tek yer olduğu için mavi den giyinirim yılbaşına özel indirim vardı en son 1alt 1üst 1aksesuar alana %25 indirim card finans ile yapıcağınız alışverişe de + %10 indirim var 322 tllik alış veriş yaptım 217 ödedim güzel geldi bana.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Gıda, Giyim ve Aksesuar » LC Waikiki'de %50'ye Varan İndirim
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.180