- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
MODEM AYARLARINA ULAŞMAK
7 Cevap1705 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

290 Mesaj
27 Aralık 2010; 14:08:42 

Arkadaşlar ben wifi ağı kurmak istiyorum. Eskiden modemımın ayarlarına ulaşabiliyordum fakat şimdi sadece modemin durumuna ulaşabiliyorum. Modemin markası Zyxel . Sizce kontrol paneline nasıl ulaşırım ?

7199 Mesaj
27 Aralık 2010; 19:35:16 

DOĞRU ŞİFREYİ YAZARAK

290 Mesaj
27 Aralık 2010; 19:47:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Kumandan

DOĞRU ŞİFREYİ YAZARAK

Şifrem doğru eminim. Yanlış yazınca durum gösterme paneline bile girmiyor.

372 Mesaj
30 Aralık 2010; 10:15:42 

öncelikle explorer geçmiş dosyalarını sil karşına durum ekranı geliyorsa girdiğin şifre mutlaka yanlıştır çünkü durum ekranı guest user ile girdiğin anlamını taşır en kötü ihtimalle modemini resetleyip 1234 yada ttnet yazarak girebilirsiniz.

INDIVIDUAL 40 COMPOSE LOEWE LCD TV, VAIO F Serisi VPCF21Z1E/BI, Intel® Core™ i7-2630QM İşlemci, ZyXEL 660HN,Apple iphone 4, Apple ipad2 Kullanıyor....

290 Mesaj
30 Aralık 2010; 19:11:59 

quote:

Orijinalden alıntı: scandelos

öncelikle explorer geçmiş dosyalarını sil karşına durum ekranı geliyorsa girdiğin şifre mutlaka yanlıştır çünkü durum ekranı guest user ile girdiğin anlamını taşır en kötü ihtimalle modemini resetleyip 1234 yada ttnet yazarak girebilirsiniz.

Ama şifre yerine herhangi birşey yazınca durum ekranına girmiyor. Benim doğru bildiğim şifremi yazınca giriyor. Dediğiniz gibi olsaydı herhangi bir şifre yazarakta girmem gerekmezmiydi durum ekranına ?

372 Mesaj
31 Aralık 2010; 10:03:55 

tam emin olmak için farklı bir browser ile bağlanıp şifreyi gir yine duırum açılıyorsa modemi kesinlikle resetlemen gerekecektir bu hatanın başka bir açıklamısı yok .

INDIVIDUAL 40 COMPOSE LOEWE LCD TV, VAIO F Serisi VPCF21Z1E/BI, Intel® Core™ i7-2630QM İşlemci, ZyXEL 660HN,Apple iphone 4, Apple ipad2 Kullanıyor....

479 Mesaj
31 Aralık 2010; 11:06:30 

Modemi fabrika ayarlarına dönder (resetle)
Daha sonrasında default şifre ile kontrol paneline girebilirsiniz.

Eğer yine de sayfa açılmıyor ise explorer kaynaklı bir durum olabilir farklı bir browser üzerinden bağlanmayı deneyin firefox, chrome gibi.

290 Mesaj
31 Aralık 2010; 15:36:23 

Chrome ve İe denedim ikisindede vaziyet aynı. Modemi resetleyeceğim önerileriniz üzre... Teşekkürler yardım ettiğiniz için arkadaşlar. Esenlikle...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Network ve Güvenlik » Network » MODEM AYARLARINA ULAŞMAK
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375