Şimdi Ara

Onkyo'dan Nvidia Tegra 2'li Android tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nvidia Tegra 2 platformunu kullanan, Android işletim sistemli tablet bilgisayarların sayısı hızla artıyor. Japon elektronik üreticisi Onkyo, tablet bilgisayarlara olan ilgisini daha önce duyurduğu modellerle ortaya koymuştu. Firma bugün yaptığı açıklamayla, ürün gamına yeni bir model daha eklediğini duyurdu. TA117 model adını taşıyan tablet bilgisayar, 1024 x 600 piksel çözünürlüğünü destekleyen 10.1-inç büyüklüğünde ekrana sahip. Nvidia'nın 1GHz'de çalışan çift çekirdekli Tegra 2 yongada sistem platformunu kullanan ve bu sayede gelişmiş çoklu ortam özellikleri sunan 800 gram ağırlığındaki tablet bilgisayar, işletim sistemi olarak Froyo kod adlı Android 2.2 ile birlikte sunuluyor.

Bellek ve depolama kapasitesi açısından iki versiyonu bulunan Onkyo TA117'nin daha düşük maliyetli versiyonu 512MB RAM ve 8GB yerleşik NAND flash depolama ile gelirken, üst versiyon ise 1GB RAM ve 16GB NAND flash depolama ile geliyor. Diğer özellikleri arasında, 802.11n WiFi, Bluetooth 2.1, USB portu, 1.3MP kamera ve kart okuyucusu gibi detaylara yer verilen Onkyo TA117'nin ne zaman ve hangi fiyat seviyesinden satışa sunulacğı ise henüz açıklanmadı.

• bunların hepsi 100000 den aşağı alamıyorsa ve bir sürü firma tegra 2 li tablet üretiyorsa nvidia 2011 de kaç tegra 2 satacak merak ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.