Şimdi Ara

Haftanın en iyi 5 Android oyunu -8-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
25.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu videomuzda sizler için seçtiğimi 5 Android oyununu inceledik. Farklı oyun türlerinden 5 oyuna yer verdiğimiz videomuzda birbirinden keyifli oyunlar sizleri bekliyor.

• inceleme için teşekkürler..
  • Teşekkürler DonanımHaber. Yeni uygulama ve oyun incelemerinizle bekliyoruz. İyi çalışmalar...
  • Teşekkürler. Bu hafta içinde 2010 yılının en iyi Android oyun/uygulamaları ve iOS oyun/uygulamaları ile birlikte olucaz.

Herkese iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: LesEnfantsTerribles

Teşekkürler. Bu hafta içinde 2010 yılının en iyi Android oyun/uygulamaları ve iOS oyun/uygulamaları ile birlikte olucaz.

Herkese iyi forumlar

Ben bu incelemelerle ilgili bir şey rica edicem. Şimdi incelediğiniz yada önerdiğiniz de diyebiliriz bu oyunları sadece videoda görebiliyoruz.. video dışında da oyunları sırasıyla listeleyebilirmisiniz? 5 sıra 4.sıra 3.sıra vs hatta hepsinin barkodunuda yanına ekleyebilir misiniz? Mesela bigün ben aklımda kalan bir oyunu aramak için bütün videoları izlemek zorunda kalmıştım.. bunun ne demek olduğunu sanırım anlatmama gerek yok.. Artı bu android ve ios program ve oyunlarla ilgili ayrı bir bölüm açamazmısınız? Tüm incelemeleri daha düzgün düzenli bir yapıda sunan ona göre tasarlanmış bir sayfa gibi?? yada en azından incelenen program ve oyunlara daha rahat ulaşırız ve dediğim gibi barkodları ile ve belkide kısa açıklamaları ile liste liste açıklanabilirse hiç olmazsa geçmiş dönemlere ait uygulamalarada hızlıca ulaşabiliriz. yada hiçbir bölümü izlemeyenler içinde bütün inceleme videolarını tek tek izlemesi gerekmeden ulaşabilecekleri bir platform sunulabilir..!! şimdilik bu kadar kolay gelsin!!

• @Batuist

Tahmin edebiliyorum :)

ilk olarak bütün Android uygulama videolarına
    http://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/videolari/

burdan ulaşabilirsin.

Ayrı bir bölüm konusu üzerinde DH olarak ortak karar almamız gerekir tek başıma birşey söylemem yanlış olur. Yayınlanan incelemelerin altında kısa bilgi, uygulama/oyun adı ve barkodlara bundan sonraki videolarda yer vericem :)

Olumlu fikirlerin için teşekkürler
  • Nokia C6 incelemesi gelecekmi?
  • o barkodları nasıl kullanıcaz peki
  • Anlatım için teşekkürler.. Barcodeların video haricinde verilmesi gayet güzel olur...

Dipnot: Rss sayfasında hata alıyorum dolayısı ile güncellemeleri takip edemiyorum...
  • android sistemde konu olarak haftanın en iyi oyunu 8 e kadar gitmişsiniz ama neden ios da bu kadar konu olmuyor
  • teşekkür ederiz sizde olmasanız oyun yüklemeyeceğim heralde :)
  • Bu oyunlar android 2.1de de oynanabiliyor mu? Ya da belli bir sistem gereksinimi vs var mı?
  • Bu adroid program ve oyunları video dizileri güzel oluyordu ama yaklaşık 1 aydır yeni video gelmedi.
    Merakla bekliyoruz.
  • mrb arkadaşlar htc desire telefonum var fakat bu oyunları nasıl indireceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

mcaliskan1905@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaf

Bu adroid program ve oyunları video dizileri güzel oluyordu ama yaklaşık 1 aydır yeni video gelmedi.
    Merakla bekliyoruz.

+1 yeni videolar bekliyoruz
  • emeğine sağlık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.