Şimdi Ara

91\2 Mayıs 2011'de Askere gidecekler / YERLER BELLİ OLDU - Ana konu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.328
Cevap
0
Favori
133.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Saurone

ya demin aklıma takıldı...malum askerde hep alaturka tuvaletler var ne etcez

Yerine gore degisiyor. Biz alaturka bulmakta sıkıntı cekiyorduk mesela. Usta birliginde bulabildik. 5-10 tuvaletten anca 2 sini alaturka yapmislar. :)

Askerde alaturka en hijyenlisi bence. Digerini kullanmayi bilen var bilmeyeni var (Ciddi soyluyorum). Nasil oturulacagini bilmeyen var malesef. Nelerini gördük. Ayıptır söylemesi bilmeyen adamda gidiyo o canim tuvaletin agzina ...... Sonra sen de gel kullan kullanabilirsen. O yuzden alaturka forever

• Neyse zaman geldi çattı. 24 saatten az zamanımız kaldı. yarın ola hayrola bakalım.. bu saatte geçmek bilmez şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrequzel

Neyse zaman geldi çattı. 24 saatten az zamanımız kaldı. yarın ola hayrola bakalım.. bu saatte geçmek bilmez şimdi

al bendende o kadar bu kadar heyecan neden anlamadım ya paris hiltonla çıksam bu kadar olmaz
  • Gönlünüze göre yerler çıkar inş arkadaşlar.
  • ya ben gideğim yeri merak ettiğimden heyecanlanmıyorum :) askerlik moduna bile geçmedim henüz. ben şubatta kesın giderimdiyorum tüm planlarımı yapmıstım. ama gidemediğimden hersey alt üst olmuştu. şimdi yine hersey aynı olmasın diye plan yapamıyorum. belli olsada işlerimi halletsem diye bekliyorum
  • quote:

ya ben gideğim yeri merak ettiğimden heyecanlanmıyorum :) askerlik moduna bile geçmedim henüz. ben şubatta kesın giderimdiyorum tüm planlarımı yapmıstım. ama gidemediğimden hersey alt üst olmuştu. şimdi yine hersey aynı olmasın diye plan yapamıyorum. belli olsada işlerimi halletsem diye bekliyorum

aynen aynen belli olsunda ona göre ayarlayalım işlerimizi
  • quote:

ya ben gideğim yeri merak ettiğimden heyecanlanmıyorum :) askerlik moduna bile geçmedim henüz. ben şubatta kesın giderimdiyorum tüm planlarımı yapmıstım. ama gidemediğimden hersey alt üst olmuştu. şimdi yine hersey aynı olmasın diye plan yapamıyorum. belli olsada işlerimi halletsem diye bekliyorum

Aynısı banada oldu tam bir yıldır bekliyorum artık tanıyanlar soruyo ne zaman askerlik diye utanıyom :) ne zaman sorsalar bidahaki celp de diyorum inşallah bu sefer gidicem
  • birde açıklanma ile teslim süresinin arası biraz daha uzun olsa süper olur . tarih ve yerler acıklanıyor 2 bucuk hafta sonra teslim oluyorsun. Eee zaten yerler açıklandıkdan 1 hafta sonra silüs ü veriyorlar doğal olarak iş yerınden çıkış yapamıyorsun. Geriye kalıyor 1 bucuk haftan. 10 günde ne kadar ne yapabilirsin ki ?
  • E bugün (yani yarın) saat 00:00'dan sonra açıklanacak mı? Sabahı beklemesinler..
    Allah'ım gönlümden geçeni biliyorsun, hayırlısıysa bu celp dönemi ismim çıkarda askerlik görevimi biran önce yerine getiririm..
  • acaba bu gece saat 12 yı gecınce e devlette acıklanır mı hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordgkn

acaba bu gece saat 12 yı gecınce e devlette acıklanır mı hemen

bence hemen açıklanmaz yarın saat 8 den itibaren açıklanır diye düşünüyorum. Ama ben yinede sürekli F5 e basıcam gece e devlette belki yanılıyor olabiliriz dimi
  • Bu gece açıklanır. Zaman olarak belki saat 01:00 bulur belki bulmaz. Ama yoğunluk Şubat'a göre az olduğu için
    sabaha kalmaz tahminim.

Hayırlısı ne ise öyle olsun.

Dipnot: Sakın ola ki telefon açıp öğrenmeye kalkmayın. Stres ve heyecandan kalbiniz durabilir

En iyisi aç e-devlet tıkla linke aniden bak yada yavaş istersen kapat ekranı bir kağıtla sağa veya sola çekerek kelimeleri oku.
    En muhteşemi de bu
  • bide arkadaşlar b gideceksek eger nasıl anlıcaz ? mesela benm askerlik durum belgemde
    sevk tarihi: 23.05.2011 yazıyo b gitme ihtimalim yok dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11sinann

quote:

Orijinalden alıntı: lordgkn

acaba bu gece saat 12 yı gecınce e devlette acıklanır mı hemen

bence hemen açıklanmaz yarın saat 8 den itibaren açıklanır diye düşünüyorum. Ama ben yinede sürekli F5 e basıcam gece e devlette belki yanılıyor olabiliriz dimi

o zaman desene bu gece bıze uyku haram

• quote:

bide arkadaşlar b gideceksek eger nasıl anlıcaz ? mesela benm askerlik durum belgemde

o sans ısı kardes ama bellı olmaz yınede
  • quote:

bide arkadaşlar b gideceksek eger nasıl anlıcaz ? mesela benm askerlik durum belgemde

Benim öyle bir belgem hiç olmadı neden ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

durum belgesi varya yoklamadan sonra verdikleri onu diyor arkadaş

• evet askerlik durum belgesi bendeki..
    arkadaşlar gecen hafta msb ' ye mail attım cevap gelmiş şöyle yazıyo bakın

1. İlgi (a) Kanun ve ilgi (b) Yönetmelik kapsamında yapmış olduğunuz bilgi edinme başvurusu ilgi (c) ile alınmıştır.

2. Mayıs 2011 er celbinde silahaltına alınacaksınız. Sınıfınızı, birliğinizi ve hangi grup olarak ne zaman sevk edileceğinizi Mayıs 2011 ayının ikinci haftasından itibaren internet aracılığıyla PTT merkezlerinden alacağınız şifre ile e-Devlet üzerinden (www.turkiye.gov.tr) veya askerlik şubelerinden öğrenebilirsiniz.

3. Bilgi edinme talebinize verilen cevabın; ilgi (a) Kanunun 29’uncu ve ilgi (b) Yönetmeliğin 42’nci maddesinde yer alan “Kanunda ve bu Yönetmelikte belirtilen usul ve esaslar çerçevesinde erişilen bilgi ve belgeler ticari amaçla çoğaltılamaz, kullanılamaz, erişimi sağlayan kurum ve kuruluştan izin almaksızın yayınlanamaz. Bu madde hükmüne aykırı olarak erişilen bilgi ve belgeleri ticari amaçla çoğaltanlar, kullananlar veya yayınlayanlar hakkında kanunların cezaî ve hukukî sorumluluğa ilişkin hükümleri uygulanır” hükmü doğrultusunda değerlendirilmesi gerekmektedir.

Rica ederim.

Mayıs 2011 er celbinde diyo sizce b cıkarmı :)

• quote:

quote:

quote:

Yok bende öyle birşey

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok bende öyle birşey

vermeyi unutmuşlardır

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.