Şimdi Ara

91\2 Mayıs 2011'de Askere gidecekler / YERLER BELLİ OLDU - Ana konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.328
Cevap
0
Favori
133.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben zorluk çekmemek için 3 aydır body e gidiyorum mayıs a kadarda gitmeye devam edicem :)
  • vücut geliştirmenin katkısını görürsün bende şınav mekik vardı barfiksi en son 11 yapmıştım daha da zorlarsan artar ama en önemlisi koşu ciğerlerimin azıma geldiği günleri hatırlıyorum ilk intikalde g3 ile ağlayarak çıktığım yeri 3. intikalde bixi ile doğa gezintisi yapar gibi çıkmıştım komutanlar saolsun motor açıyorlar
  • Şubatta gitmedik kar temizlemekten kurtulduk mayısta gidioz iki yazımız gidiyor..
  • MERHABA ARKADASŞAR BEN 88 DOGUMLUYUM TECİLİMİ EKİMDE BOZDURDUM VE SUBATA GİDERSİN DEDİLER USAK MERKEZ MAYISA ALIO DEDİLER DAHA SONRA VE MAYISTA YOLCUYMUSUZ.ACABA MAYISTADA SALLAMA OLASILIKLARI OLUYOR MU BİLGİNİZ VAR MI
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetcicek_

MERHABA ARKADASŞAR BEN 88 DOGUMLUYUM TECİLİMİ EKİMDE BOZDURDUM VE SUBATA GİDERSİN DEDİLER USAK MERKEZ MAYISA ALIO DEDİLER DAHA SONRA VE MAYISTA YOLCUYMUSUZ.ACABA MAYISTADA SALLAMA OLASILIKLARI OLUYOR MU BİLGİNİZ VAR MI

aynı sen durumundaydım bende ama ŞUBAT'A çıktı şükür yani sen MAYIS AYINDA %100 GİDERSİN takmayında fazla hepimiz yapacağız sakin kafayla herşeye hazırlıklı gidin
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrDisconnected

quote:

MERHABA ARKADASŞAR BEN 88 DOGUMLUYUM TECİLİMİ EKİMDE BOZDURDUM VE SUBATA GİDERSİN DEDİLER USAK MERKEZ MAYISA ALIO DEDİLER DAHA SONRA VE MAYISTA YOLCUYMUSUZ.ACABA MAYISTADA SALLAMA OLASILIKLARI OLUYOR MU BİLGİNİZ VAR MI

aynı sen durumundaydım bende ama ŞUBAT'A çıktı şükür yani sen MAYIS AYINDA %100 GİDERSİN takmayında fazla hepimiz yapacağız sakin kafayla herşeye hazırlıklı gidin

Kesinlikle. Önceden kendimizi hazırlamamız gerekiyor. Yoksa orada bi strese bağlarsak.. o askerlik bitmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

quote:

quote:

Kesinlikle. Önceden kendimizi hazırlamamız gerekiyor. Yoksa orada bi strese bağlarsak.. o askerlik bitmez..

Yani evet Hem Bdensel hem Akıl olarak hazırlanın ben yaptım o kapıdan girince şu an olan değerimi ve değerlerimi evde bırakıp çıkmış olacağım yoksa çekilmez ;)

• gelmenizi dört gözle bekleyecem 91/2 :D
  • Beyler hepimizin kütüğü iki gönderiyor.Mayısta gidiyoz ama mayısın ikinci grubu varmış onlarda temmuzda gidiyorlarmış.Bizim ikinci grupta gitme ihtimalimiz nedir ? Mayıs celp döneminin yarısı birinci grupta yarısıda ikinci grupta mı gidiyor ?

MAYISTA ASKERE GİDECEKLERİN DİKKATİNE
    Tertiplerim Facebook'ta da toplanıyoruz lütfen 91/2 askere gidecekler bu gruba katılsın.Tanıdık 91/2 varsa sayfamızı önermeniz rica olunur..
    http://www.facebook.com/home.php?sk=group_164281063620591#!/home.php?sk=group_164281063620591

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanoalicans -- 19 Şubat 2011; 11:13:31 >

• bide biz öğrenebilsekdik hangi ay gideceğimizi 2 kere aradım bi kere yabancı şubeye gittim belli deil diyolar büyük ihtimalle mayıs diyolar kütük kırıkkale/keskin oda 2.tertip gözüküyor sonra kaçak durumuna falan düşmeyelm pazartesi bi daha gidip sorcam artk doğru düzgün bi bilgi vermiyolar insanlara :S
  • Arkadaşlar Benim askerliğim uzun bir süre iptal oldu. Geçtiğimiz cumartesi akşamı araba çarptı ve Sol diz kapağım kırıldı. Şu anda platin takılı ve alçıda. 2-3 ay alçıda kalacak. Alçı çıktıktan sonra tekrar eskisi gibi olmayacağından fizik tedavi göreceğim. ve doktorumunda söylediği gibi ayağım eskisi gibi olmayacak en azından 5-10 cm bi açı kaybım olacakmış..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yani evet Hem Bdensel hem Akıl olarak hazırlanın ben yaptım o kapıdan girince şu an olan değerimi ve değerlerimi evde bırakıp çıkmış olacağım yoksa çekilmez ;)

Allah düşmanımın başına vermesin derler ya aynen öyle.. Askerlik psikolojisi çok zor beyler..

Ben Ekim sonunda tecili bozdurmuştum.. O zamandan beri o psikolojiye hazırlandım hele şu 3 hafta boyunca tamamen artık kendimi asker gibi hissetmeye başladım..

Yarın teslim oluyorum.. İçerde kiminle kimlerle karşılaşıp ne yapacağımı bilmiyorum.. Gideceğim yer hakkında en ufak bi bilgim yok.. Gerçekten çok zor..

Ancak arkadaşımda böyle gitmişti o psikolojiyle şimdi 4-5 ay oluyo artık alıştım diyor çok rahatım dedi.. Zaman sadece zaman.. Acelimikte ve usta birliğinde ilk ay çok sıkıntı çekilir sonrası zaten alısınca geçer..

• quote:

Arkadaşlar Benim askerliğim uzun bir süre iptal oldu. Geçtiğimiz cumartesi akşamı araba çarptı ve Sol diz kapağım kırıldı. Şu anda platin takılı ve alçıda. 2-3 ay alçıda kalacak. Alçı çıktıktan sonra tekrar eskisi gibi olmayacağından fizik tedavi göreceğim. ve doktorumunda söylediği gibi ayağım eskisi gibi olmayacak en azından 5-10 cm bi açı kaybım olacakmış..

Arkadaşım geçmiş olsun, umarım mümkün olduğunca sağlığına kavuşursun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Arkadaşlar Benim askerliğim uzun bir süre iptal oldu. Geçtiğimiz cumartesi akşamı araba çarptı ve Sol diz kapağım kırıldı. Şu anda platin takılı ve alçıda. 2-3 ay alçıda kalacak. Alçı çıktıktan sonra tekrar eskisi gibi olmayacağından fizik tedavi göreceğim. ve doktorumunda söylediği gibi ayağım eskisi gibi olmayacak en azından 5-10 cm bi açı kaybım olacakmış..

Arkadaşım geçmiş olsun, umarım mümkün olduğunca sağlığına kavuşursun..

Çok teşekkür ederim. Umarım..
  • Bende 25 şubat sabahı çıkıyorum 26 sı teslim . Sizde Fazla bekletmeyin Bekliyor olacağız sizleri bi an önce gelin bizde gidelim ;)
  • Benimde kağıdımda Mayıs Celp dönemi yazıyor az zamanda kaldı neler düşünüyorsunuz:)
  • Arkadaşlar Ameliyat sonrası diz kapağıma Platin takıldı. Askere gitmeme gibi bir durum söz konusu olabilir mi ?
  • quote:

Arkadaşlar Ameliyat sonrası diz kapağıma Platin takıldı. Askere gitmeme gibi bir durum söz konusu olabilir mi ?

iŞLEM DURUMUN NEDİR ASKERLİĞE BAŞVURDUN MU ?
    vURDUYSAN ASKERİ HASTANEYE SEVKİNİ İSTERSİN VURMADIYSAN VURDUĞIN SIRADA MUAYENDE KESİN BELİRT SEVK VERİRLER HEYETE GİRERSİN YA GERİ HİZMET YADA RAPOR VERİRLER AMA DETAYLI OALRAK BİLGİM YOK ÖNCE ARAŞTIR AYNEN YAZ GOOGLE A BU RAHATSIZLIĞINI DA SÖYLEMEDEN ÇEKİNME ;)
  • quote:

quote:

Arkadaşlar Ameliyat sonrası diz kapağıma Platin takıldı. Askere gitmeme gibi bir durum söz konusu olabilir mi ?

iŞLEM DURUMUN NEDİR ASKERLİĞE BAŞVURDUN MU ?
    vURDUYSAN ASKERİ HASTANEYE SEVKİNİ İSTERSİN VURMADIYSAN VURDUĞIN SIRADA MUAYENDE KESİN BELİRT SEVK VERİRLER HEYETE GİRERSİN YA GERİ HİZMET YADA RAPOR VERİRLER AMA DETAYLI OALRAK BİLGİM YOK ÖNCE ARAŞTIR AYNEN YAZ GOOGLE A BU RAHATSIZLIĞINI DA SÖYLEMEDEN ÇEKİNME ;)

İşlemlerim bitmiş gün bekliyordum. Mayıs 91/2. Zaten sağ gözümdeki bozukluktan dolayı Komando olamaz raporu almıştım. Şimdi ise yüreyecek halim bile yok ayağım alçıda.

• Gelin bakalım Has torunlar biletleri getirmeyi unutmayın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.