Şimdi Ara

Fiyat Aralığı ve Boyuta Göre Netbook-Ultrabook Sıralaması (KONU AKTİF DEĞİLDİR) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
10
Favori
65.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • packard bell hepsiburada da indirimde ( bu modelle standar atom 550 modelleri kıyaslasak?):

http://www.hepsiburada.com/Liste/packard-bell-dot_mutk004-intel-celeron-ulv-c743-13ghz-2gb-320gb-116-tasinabilir-bilgisayar/ProductDetails.aspx?productId=bd760498&categoryId=98

@jay jay;

1215N'i nasıl ve nereden 700 tl'ye alabiliyoruz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratt45 -- 23 Nisan 2011; 20:02:06 >
  • Şuradan hocam;

http://www.pcdepo.com/page.php?act=urunDetay&urunID=5097&name=asus-netbook-eeepc-1215n-d525-2gb-250gb-12-1&ref=akakce&v=1.51

Arkadaşlar, 700 liranın da altına inmiş. Kaçırmayın diyorum, başka bir şey demiyorum.

Bu cihaz bu fiyata be-da-va!
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Şuradan hocam;

http://www.pcdepo.com/page.php?act=urunDetay&urunID=5097&name=asus-netbook-eeepc-1215n-d525-2gb-250gb-12-1&ref=akakce&v=1.51

Arkadaşlar, 700 liranın da altına inmiş. Kaçırmayın diyorum, başka bir şey demiyorum.

Bu cihaz bu fiyata be-da-va!

malesef stoğu bitmiş ürünlerde ( artık temin edilemiyor )

sipariş listesine eklenemiyor :(

• Yine aynı şey, PC Depo'nun İB taktiği.

Neyse, bir şey demiyorum.

Bilgilendirme için teşekkür ederim
  • quote:

Yine aynı şey, PC Depo'nun İB taktiği.

Neyse, bir şey demiyorum.

Bilgilendirme için teşekkür ederim

ama şöyle bir şey de mevcut:

http://www.pcdepo.com/asus-eeepc-1215n-d525-2gb-250gb-12-1-gumus-urun5096.html

• http://www.vatanbilgisayar.com/packard-bell-dot-ur-001tk-nebo-kirmizi-intel-celeron-u3600-1.2ghz-2gb-ddr3-250gb-11.6-max.intel-cm-bt-w7s/productdetails.aspx?I_ID=53336

atom550 den passmark testlerine göre neredeyse 2 kat daha hızlı 2011 ocak üretimi netbook fiyatına notebook. fiyatı %25 indirimle 6 taksit 678 tl.

daha ne diyeyim :)
  • muratt45;

Ben de onu eklemiştim zaten. Piyasada daha uygun fiyatlı 1215N bulmak zor gerçekten.

sallami;

Zahmet olmazsa ilk sayfaya bakalım. O ürün zaten mevcut listede.
  • quote:

muratt45;

Ben de onu eklemiştim zaten. Piyasada daha uygun fiyatlı 1215N bulmak zor gerçekten.

sallami;

Zahmet olmazsa ilk sayfaya bakalım. O ürün zaten mevcut listede.

Valla üstad kıpkırmızı oldum to myself.

Gece ilk sayfaya baktım. Ama o modeli görmedim. Hani bakar kör olur ya insan öyle olmuş sanırım.

Sonra tüm postları okudum. Belki arada geçmiştir de bir şeyler konuşulmuştur diye. Orada da göremedim. Sanırım yine aynı şey olmuş. Oysa tüm postları dikkatli dikkatli üşenmeden okumuştum.

Bu ara da zaten ekleyesin diye de koymadım. Bilirim ki eklemediysen senin bir bildiğin vardır.

Fiyatı çok uygun geldi. Performansı da iyi. Ben de alayım mı almayayım mı diye gidiyorum geliyorum, gidiyorum geliyorum yani kıvranıp duruyorum. Emin olamıyorum. Ayrıntılı inceleme de bulamadım. Dedim ismini bir çıtlatayım bir yamuğu mu var niye muhabbeti geçmiyor, bir fikir veren çıkar demiştim.

Tekrar özür dilerim.

Bu arada çıkardığın işten dolayı tebrik eder, teşekkürlerimi de sunarım.

• Forumda başlığı açılır açılmaz koymuştum. Benim de beğendiğim bir ürün ve fiyatına göre gayet iyi performans sunuyor. Şikayeti olanı da görmedim. Zaten artık çok eskiyen C743 işlemcili modellerin yerini doldurmak gerekiyordu, o da oldu.

Teşekkür ederim iyi dileklerin için.
  • quote:

GENEL TAVSİYEM; CİHAZLARINIZA WINDOWS 7 HOME PREMIUM YA DA ULTIMATE KURUN ARKADAŞLAR.

Starter ve Basic sürümlerindeki eksiklikleri firmalar kendi programlarıyla gidermeye çalışıyorlar fakat bu cihazın açılış ve kapanış sürelerine, performansına olumsuz etki ediyor. Tabi 2 GB bellek olmadan yapmayın bunu çünkü yetersiz gelecektir.

Bu arada; benim kullandığım netbook modeli Asus N10Jc. Dileyene bu cihaz hakkında da bilgi verebilirim.
    Paylaş:

@jay jay justified , benim netbook da Asus N10Jc ve windows 7 kurmak istiyorum.Netbook'a ram eklemedim dolayısıyla 1GB ram'im var.Pil tüketimi ve ram kullanımı gözönüne alındığında hangisini kurmamı önerirsiniz , WINDOWS 7 HOME PREMIUM mu yoksa ULTIMATE mi?Yoksa ultimate yerine windows 7 professional mı kurmalıyım?

Eğer mutlaka ram eklenmesi gerekiyorsa , bunu hangi teknik servise yaptırmalıyım?(Eğer 1Gb'lik ram daha eklenmesi gerekiyorsa ,asus'un mecidiyeköyde iki tane yetkili servisi var,çizgi elektronik ve boğaziçi bilgisayar , bunlardan bir tanesine yaptırmak uygun olacaktır sanırım?)ve herhangibir problem çıkmaması açısından netbook'taki aynı marka ve özellikteki ram'i nereden satın alabilirim ?

Bir de asus'un sitesine baktım ve Asus N10Jc için driver'ların sadece windows xp ve vista için mevcut olduğunu gördüm.
    http://www.asus.com.tr/product.aspx?P_ID=sE6BZu0cKC76taij
    Dolayısıyla windows 7 kurduktan sonra windows XP için olan sürücüleri mi yükleyeceğim?
    Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim , şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tartox -- 26 Nisan 2011; 11:43:10 >

• İlk sayfaya ekledim Hobar, harika iş çıkarmışsın

Türkiye'deki ilk kullanıcı incelemesi oldu Fusion adına.
  • @jay jay justified , size ASUS N10JC netbook ile ilgili ö.m göndermiştim ,sanırım henüz okumadınız.
    Mesajda belirttiğim konu ile ilgili yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler
  • Merhaba,

SAMSUNG NP-N150-JPONTR+JPODTR

intel atom n455 ( 1,66 ghz, 512kb )

250gb harddisk

2gb bellek

sizce bu cihaza 500 tl verilirmi ? yardımcı olursanız sevinirim. saygılar...
  • tartox;

Özel mesaj gönderdim. Gecikme için özür dilerim.

cetera;

50 lira daha verip N550 işlemcili bir model alabilirsin. İlk sayfadaki Acer AOD255 iyi bir tercih olacaktır. Performans olarak üstün olduğu için aradaki farka değer kesinlikle.
  • Merhaba

Çok güzel bir başlık açmışsınız. Bütün sayfaları okudum yaz sonu gibi Toshiba notebook u satıp 11" üzeri bir netbook almayı planlıyorum. Teşekkür ederim.
    Birde ilk mesajdaki Fusion işlemcili netbooklara ait linkleri kalın yazı tipi ile ayrıca belirtebilirmisiniz. Benim gibi sadece Fusionlara takmış başlık takipçileri için faydalı olacaktır.
  • quote:

tartox;

Özel mesaj gönderdim. Gecikme için özür dilerim.

Hiç önemli değil.İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: resler

Merhaba

Çok güzel bir başlık açmışsınız. Bütün sayfaları okudum yaz sonu gibi Toshiba notebook u satıp 11" üzeri bir netbook almayı planlıyorum. Teşekkür ederim.
    Birde ilk mesajdaki Fusion işlemcili netbooklara ait linkleri kalın yazı tipi ile ayrıca belirtebilirmisiniz. Benim gibi sadece Fusionlara takmış başlık takipçileri için faydalı olacaktır.

Teşekkür ederim, yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana.

Fusion işlemcili sadece iki model var. Sony VAIO YB ve Toshiba NB550D modelleri. O yüzden fazla üzerinde durmadım. Birkaç model daha gelirse bu şekilde bir ayrım yapacağım. Toshiba'yı alan görmedim şimdilik ama Sony VAIO YB'nin Hobar tarafından yapılmış incelemesi var gördüğünüz gibi. Epeyce yardımcı olacaktır.

Kolay gelsin.

• sağol jay jay justified bilgilerin için.
  • Arkadaşlar LG X170 de listeye eklendi.

500 GB sabit disk ve 2 GB bellek için 550 lira gayet iyi şimdilik. N550 işlemci de cabası.

http://www.webdenal.com/lg-n550-1-5-2gb-500gb-10-1-w7st_313619.html
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.