Şimdi Ara

FORD FOCUS ZETEC-S ile ilgili bilgi ve deneyimlerinizi baylaşalım.(eski kasa) (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.683
Cevap
8
Favori
434.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar benım sorunmuda kalorifer sadece 4.kademede calısıyor klimada 4.kademeye gelince klima ısıgı sönüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: izh pickup

arkadaslar benım sorunmuda kalorifer sadece 4.kademede calısıyor klimada 4.kademeye gelince klima ısıgı sönüyor.

Büyük ihtimal kalorifer rezistansı yanmıştır..
    Bu sebeple fan motoruna sadece 12 volt gitmektedir ve 4. kademe çalışmaktadır.. Rezistans sağlam olsaydı; 3'te 9, 2'de 6, 1'de 3 volt elektrik gidecekti ve tüm kademeler çalışacaktı..
  • saol özyürek tahminin dogru cıktı
  • istanbul da aracımı götürebilcegım bir usta ricas ediyorum lütfen.birde focus un ön farlarını degiştirmek istiyorum simsiyaholdu ve ayakları kırık .önerisi olan varmı.ayrıca bunu fiyatını bilen arkadaş varsa cok sevinirim
  • Servis Herford..
    Far; Aracın 99-00-01 ise; Makyajlı focus farı tak..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozyurek

quote:

arkadaslar benım sorunmuda kalorifer sadece 4.kademede calısıyor klimada 4.kademeye gelince klima ısıgı sönüyor.

Büyük ihtimal kalorifer rezistansı yanmıştır..
    Bu sebeple fan motoruna sadece 12 volt gitmektedir ve 4. kademe çalışmaktadır.. Rezistans sağlam olsaydı; 3'te 9, 2'de 6, 1'de 3 volt elektrik gidecekti ve tüm kademeler çalışacaktı..

tamircimisin be mübaaaarek :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay
    tamircimisin be mübaaaarek :)

Tamirci değilim.. Sadece gördüğümü kolay kolay unutmam..
  • aracım 2001 bilmem makyajlı farıyla sırıtırmı .yoksa tamponlarada bi siyah seritmi çeksem
  • quote:

aracım 2001 bilmem makyajlı farıyla sırıtırmı .yoksa tamponlarada bi siyah seritmi çeksem

Sırıtmış mı..
    Bide bu fardaki sinyal camlarının beyaz olduğunu düşün..
    http://www.ozyurek.org/far/far_yeni.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozyurek -- 20 Ekim 2007; 23:58:31 >
  • hocam sizin arabanın beyazı tam olarak nasıl geçiyor? benimki inci beyazı ve sizinki sanki daha parlak duruyor. boya koruma mı var? yoksa farklı bir beyaz mı?
    quote:

quote:

aracım 2001 bilmem makyajlı farıyla sırıtırmı .yoksa tamponlarada bi siyah seritmi çeksem

Sırıtmış mı..
    Bide bu fardaki sinyal camlarının beyaz olduğunu düşün..
    http://www.ozyurek.org/far/far_yeni.JPG
  • özyürek beyaz o renk :)

hiçkimse arabasına onun kadar iyi bakamaz

ben ford olsam ona yeni bir focusu verirdim.

O KADAR !!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: karenin
    hocam sizin arabanın beyazı tam olarak nasıl geçiyor? benimki inci beyazı ve sizinki sanki daha parlak duruyor. boya koruma mı var? yoksa farklı bir beyaz mı?

İnci beyazı karenin..
    Bu güne kadar iki kez pasta yapıldı.. Her yıl iki kez cila yapılır..
    Ama renk ışıktanda farkedebiliyor..
  • quote:

quote:

hocam sizin arabanın beyazı tam olarak nasıl geçiyor? benimki inci beyazı ve sizinki sanki daha parlak duruyor. boya koruma mı var? yoksa farklı bir beyaz mı?

İnci beyazı karenin..

hadi len özyürek beyaz o renk
  • quote:

Senin adın bundan sonra Henry olsun Okyay..
    Hondaya razıyım ;)
  • walla be arbayı makyajlı yapmaya karar verd,m seneye tampom alırım 2005 yaparım
  • quote:

quote:

Senin adın bundan sonra Henry olsun Okyay..
    Hondaya razıyım ;)

Henry Ford benim 17. kuşak dedem olur zaten :P
  • benim arabanın kirden rengi değişmiş anlaşılan. oto yıkamacılara istisnasız kıl olduğumdan çok nadir yıkatıyorum içini süpürmekle yetiniyorum. maşallah seninki pırıl pırıl.
    quote:

quote:

İnci beyazı karenin..
  • quote:

Henry Ford benim 17. kuşak dedem olur zaten :P

Şüpheleniyordum zaten..
  • Arkadaşlar,

Yol çalışması nedeniyle yola zift döküp bırakmışlar. Mecburen o yoldan geçtim. Fakat Focusum çok fena zift oldu. Kaportayı temizlettim ama arabanın altında veya amortisör vs. temizlenmeli midir?

Yeri burası değil ama Focus sahipleri olarak sizlere sorayım dedim. ABS sistemi, disk frenler falan ziftten etkilenmiş midir?

İçimin yağları eridi... Zararı olur mu ziftin?
  • Korkma xenox, çoğumuzun başına geliyor. Ziftin en büyük komplikasyonu boyanın canına okumasıdır. Tabana bulaşan zift belki senin ses yalıtımını iyileştirmiştir.

ABS modülüne zarar verebileceğini bildiğim tek şey zincir. Bir bizde bir de AUDI de sıkıntı oluyormuş. Çok şükür şimdiye kadar hiç zincir mecburiyetim olmadı. Zaten iki sene önce "kauçuk zincir" aldım, kafam rahat. Kar sıkıntısı olanlara tavsiye olunur.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.