- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Bir numaranın kime ait olduğunu nasıl buluruz?
10 Cevap907 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1099 Mesaj
25 Aralık 2010; 19:28:22 

Arkadaşlar çok acil bulmam gerekiyor. Bir numaranın kime ait olduğunu nasıl buluruz?

1099 Mesaj
25 Aralık 2010; 23:59:44 

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

http://www.avea.com.tr/.../bilgi/bilinmeyen.shtml

11855'i arayarak:
11855 numarasını arayarak numaraya ya da isme göre arama yapabilir, kişisel kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

11855'e SMS göndererek:
İsme göre arama yaparken aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI, eğer şehir biliniyorsa yine aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI SEHIR bilgilerini, numaraya göre arama yaparken öğrenmek istediğiniz 10 haneli telefon numarasını ( Örn: 5551234567) yazarak 11855'e SMS olarak gönderebilirsiniz. KAYIT yazıp 11855'e SMS gönderdiğinizde rehbere numaranızı kaydedebilir, IPTAL yazıp gönderdiğinizde ise rehberden numaranızı çıkarabilirsiniz.

*100# ile:
*100# tuşlaması yaparak ulaştığınız *100# menüsünde İşlemler'in içinden Bilinmeyen Numaralar Servisi'ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

BenimMenüm ile:
64 KB SIM kartınızın içinde yer alan BenimMenüm'den Bilinmeyen Numaralar Servisi'ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Web üzerinden:
www.avea.com.tr sayfasında İşlemler menüsünden Bilinmeyen Numaralar Servisi'ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

AveaWAP üzerinden:
wap.avea.com.tr sayfasında İşlemler/BiDünya Servis İşlemleri/Anında İşlem menüsünden Bilinmeyen Numaralar Servisi'ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

11855'i aramanın dakikası 0,79 TL ile ücretlendirilir.

Web İşlemler sayfası, Avea WAP, BenimMenüm, *100# üzerinden ve SMS ile yapılan isim & soyad ve numara sorgulamaları için abonelerimize gönderilecek her bir mesaj 0,79 TL ile ücretlendirilir. İstenen bilgiye ulaşılamadıysa yapılan işlem ücretlendirilmez.

Web İşlemler sayfası, Avea WAP, BenimMenüm, *100# üzerinden ve SMS yolu ile yapılan durum sorgulama, rehbere kayıt ve rehberden silme işlemleri ücretsizdir.

Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

onu denemiştim çıkmadı numara

114 Mesaj
26 Aralık 2010; 6:11:34 

sağolun işime yaradı

http://forum.donanimhaber.com/

216 Mesaj
27 Aralık 2010; 19:27:36 

Bayiler aracılığı ile öğrenmeniz imkansıza yakın, çünkü bayilerde göremiyor. :)

Nedenine bağlı olarak yardımcı olabilirim.

1099 Mesaj
27 Aralık 2010; 19:30:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Avea*

Bayiler aracılığı ile öğrenmeniz imkansıza yakın, çünkü bayilerde göremiyor. :)

Nedenine bağlı olarak yardımcı olabilirim.

birisi sürekli kim olduğumu öğrenmek istiyor arıyor sürekli. bende bu işte bi sakatlık var diye açmıyorum. cevap vermezsen numaranı dağıtırım diyor. adını söyledi ama inanmıyorum yalan söylüyor. bende bi arkadaşım benle oyun mu oynuyor falan diye şüphelenmeye başladım. yardımcı olursanız memnun olurum

216 Mesaj
27 Aralık 2010; 23:40:56 

Numarayı ve size söylediği ismi özel mesaj ile gönderebilirmisiniz ?

1099 Mesaj
28 Aralık 2010; 16:05:08 

quote:

Numarayı ve size söylediği ismi özel mesaj ile gönderebilirmisiniz ?

profilinizi göremiyorum

216 Mesaj
28 Aralık 2010; 23:51:00 

Profil kapalı olsa dahi ö.m gönderilebiliyor sanırım, dün bir arkadaş göndermiş çünkü. :)

Size özel mesaj gönderdim, yanıtlayarak gönderebilirsiniz.

1099 Mesaj
29 Aralık 2010; 16:37:19 

quote:

Profil kapalı olsa dahi ö.m gönderilebiliyor sanırım, dün bir arkadaş göndermiş çünkü. :)

Size özel mesaj gönderdim, yanıtlayarak gönderebilirsiniz.

pardon dikkat etmedim gönderiliyor cevapladım zaten mesajı

4928 Mesaj
29 Aralık 2010; 17:12:41 

Sonuctan bizi de haberdar edin :) merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

216 Mesaj
29 Aralık 2010; 21:17:59 

Arkadaşa isim konusunda bilgi aktardım. Gerisi kendisine kalmış artık. :)

Yalnız konuyu okuyan arkadaşlardan ricam, lütfen şu numara kime ait diye mesaj atmayın, cevaplayamayacağım. (Abone bilgilerinin gizliliği nedeniyle.)
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Avea » Bir numaranın kime ait olduğunu nasıl buluruz?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391